Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasně!!!!!

    nejleeepšíííííí!!!!!!!!
  • Vladko

    Vladko jsi moc milý človíček a proto ti držím palečky a to i ty na nohou, papinky Jana.
  • Chudák

    Vladko nadával na Vendy,přitom ze sebe dělá chudinku,pořád se jen lituje.Chová se prostě jako idiot,ˇať je teplej nebo ne.
  • Srdcu aj očiam lahodí

    Ahoj Vladko, zostaň vždy taký aký si. Si proste jednička. Držím palce aj na nohách.
  • MMMMMMMMMMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllll llllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu te mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooocccccccccccccccccccccccccccccc
  • sorry za chybu samozřejmě zkažené
  • Vladko

    Tak krásných lidí, kteří se nebojí dát najevo své city (u chlapů to platí dvojnásob), je strašně málo a v dnešní skažené době je to něco naprosto neuvěřitelného. Já snad nikdy takového člověka jako jsi Ty nepotkala. Alespoň jednou v životě bych Ti ráda podala ruku, ale kdo ví... Pokud vyhraješ, zůstaň sám sebou, protože to je to nejcennější, co máš.
  • Vladko, i bez dlouhých vlasů jsi krásný a vzácný člověk. Vážím si Tě. Nikdy svého činu nelituj a nikomu se neomlouvej. Jsi charakterní osobnost. Přeji Ti z celého srdce výtězství nejen ve hře, ale i v životě. Jindřiška
  • vladko

    Já Vladkovi moc fandím.
  • Vladko

    Také ti moc fandím. Si krásný citlivý človíček, který se nebojí dát najevo emoce a to je dobře.
  • VLADO je nej

    Vlado vyhraje caly vyvoleny
  • VLADKO

    Vladko,moc Ti fandím.Jsem moc ráda ,že jsi prošel třetím duelem s takovým náskokem.Je videt,že Tě má mnoho lidí v lásce.Kdyby jsi se nevrátil tak by jsem na VyVolení přeastala koukat nikdo jiný mi nestojí zato abych jin věnovala pozornost.Mám Tě moc ráda DRŽ SE!!!!!!!
  • Vladkův fanweb

    najdete na adrese www.vladko-dobrovodsky.wz.cz
  • VLADKO

    LIDIČKY PŘISPĚJTE VLADOVI HLAS NA ČÍSLO 906 349 062 !!! ON SI TO ZASLOUŽÍ DÍKY !!!!
  • LIDIČKY PŘISPÍVEJTE VLADOVI HLASY NA ČÍSLO 906 349 062 !!!! ZASLOUŽÍ SI TO !!!!!!
  • Vlado drž se máš to težké.... Držím Ti palce.
  • Vlado je ne jeden s nejinteligentnejsich lidi z vily
  • Pavel...

    Takhle vypadalů v mládí Pavel Opočenský...
  • i vladko

    protože je nej
  • Vladko

    Máš, pravdu i když vypadal s vlasy líp.. my mu stejně budeme fandit.. dál.. vlasy dorostou ale Vladko zůstane...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit