Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a teď si to Věra posrala.Vladko je pro ni moc sylnej soupeř!!!Vladko je nej!
  • jeto jenom teplouš at de dom
  • VLADKO

    Vladko je skutečně dobrej. Moc dobře chápe, že je to hra a proto mu strašně fandím. Myslím si, že v životě to vzhledem ke své orientaci neměl vždy úplně jednoduché a je na něm vidět, že je vyzrálá osobnost. P.S. Přečtěte si jeho vizitku na fóru, ta mluví za vše.
  • Vladko by měl vyhrát.On jedině totiž dokáže říct pravdu do očí a taky dokáže se udržet až na někdy když ho naserou........Věra a Wendy jsou největší PI.....!!!!
  • Je vážně dobrej

    Nebojí se říkat pravdu do očí.Škoda,že je gay,miluju ho!!!
  • vladko

    Vladko je opravdu borec, protože si stále dokázal zachovat svoji hrdost a čestnost a pokud se výrazně nezmění, může venku pohlédnout lidem zpříma do očí a nemá se za co stydět.
  • Borec

    Vladko je borec, nebojí se říkat pravdu, i za cenu, že mu to způsobí problémy. Držím mu pěsti!!
  • Vladkovi

    Milý Vladko,
    chtěla bych Tě tímto oslovením pozdravit, povzbudit a snad také potěšit.Vždyť projev přízně nic nestojí a snad aspoň trochu na dálku pohladí Tvou duši. Je to již více než rok, co jsi prostřednictvím obrazovek vstoupil do našich domácností a svým ryzím člověčenstvím jsi nechal otisk v našich srdcích. Ať je tento rok šťastný! *3*
    Milý Vladko, věř, že s Robertem prožíváte náročná, ale i krásná léta, třeba za pár roků se na to budeš dívat jinak. Ze setkání s lidmi čerpej to kladné - dobíjej energii, ber sílu do dalších dnů. Důležité je - nezůstávej sám. Vždy si vzpomeň, kolik lidí Tě podpořilo, když jsi je oslovil svou osobností. Máme Tě rádi! Přeji Ti krásné dny plné pohody a štěstí. *4*
  • Pro Vlada

    Ahoj Vlado,asi takových fanoušků jako jsem já máš spoustu.Četla jsem noviny a tak mi to nedá abych Tě povzbudila.Život je přece fajn,každého z nás potká v životě nějaké to trápení,nikdo se mu nevyhne.Všechno se určitě spraví,chce to jen zase normálně žít....chodíš do práce?Zůstal ti někdo s přátel?Jestli né ,tak jsem tady já.Mít kamaráda který po tobě nic nechce je důležité...nevím ani proč ti píšu nevěřím,že odepíšeš.Nevadí aspoň víš, že někde v zapadlé vesničce v záp.čechach máš spřízněnou duši.
    AHOJ EVA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit