Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlado ať tady o tobě píše kdo chce co chce my jsme ti fandili od 1 řady VV a tak to i zůstalo. Máme tě moc rádi a přejeme do života hodně štěstí a užij si výhru!!!
  • Osobnost?Mozna tak pro jelita *1*
    Pro nekoho jsou i Cerekvice fotbalovy tym,ze?A nekdo rika Babovreskam film *3* *12*
  • vladko moc tito přeju si muj fanoušek taki semsi zaspala u ti televize i stebou hahah a sem rada že si s pajou kamaradi je to dobra holka fandim vam moc *1* *1* *1* *1*
  • Souhlasím Dajo, je mi již 60 let a sledovala jsem Vladka již v předchozích vyvolených a byl úžasný, pak o něm nebylo slyšet.Když jsem se dozvěděla, že budou noví vyvolení a v nich Vladko, moc mě to potěšilo.Celé 3 měsíce jsem sledovala vyvolené na PC,jen protože jsem tam měla opět Vlada.Je to charismatický,nádherný, slušný,.............muž. Moc jsem mu vždy fandila a fandím,ke konci vyvolených jsem již byla jistá, že výhra je jeho a fandila jsem mu jak puberťák se svou pětiletou vnučkou.Moc mu výhru přeji a kdyby ji vyhrál po sté, vždy mu ji budu z celého srdce přát.I přes svůj věk bych se s ním osobně ráda pozdravila a popřála mu v životě jen to nejlepší co ho může v životě potkat a aby mu hlavně vyšly všechny jeho sny.Škoda že vyvolení již skončili, ale pokud by ještě pokračovali, tak bych neměla ani napečeno na svátky.
  • Terezo mám stejný názor - přesně tak Vladko ty peníze vyhrál, protože si je zaslouží a co s nimi udělá to je jen jeho osobní věc. Já mu je přeju ze srdce a byl můj favorit už od VV1 , nebýt jeho nekoukala bych. VLADKO !!!
  • To myslím opravdu vážně pane HM,sledovala jsem dobře VyVolené,takže vím,že ho tak nazývali i někteří VyVolení a já tento názor sdílím,ale to je jen můj názor a ten mi nikdo nevezme,co si myslíte Vy je mi jedno.To,že si nenechá líbit křivdu,lež a faleš neznamená,že je špatný člověk a řešil to prostě po svém,byť až hystericky,ono to někdy v životě jinak nejde.U Vlada obdivuji jednu velkou přednost-umí "mluvit i očima",je na něm okamžitě poznat kdy je šťastný,kdy nešťastný,kdy smutný,kdy veselý,kdy laškovný,kdy až "zlý"kdy bezmocný,když byl"zahnán do kouta".A k tomu,jeho bezelstný úsměv,Ale to je prostě charizmatický Vlado,proto ho lidé posílali stále zpět a vyhrál.Věřte,že bych ho chtěla potkávat a mít ho za upřímného přítele.Ať se mu splní po čem touží,přeji mu vše nej.
  • Vladovi bych přála to nej, díky němu se na vyvolený dalo koukat. To jestli dá nebo nedá peníze rodině je jen jeho věc nevim proč pořá musíme o tom číst. Kdo to chce at jde soutěžit. Z lidí mluví jen závist vybraly jsme si ho na podruhé tak to i vyhrál . I kdyby se natáčela pětka a šel by tam klidně at vyhraje znova. Z principu jak mu házely klacky ostatní vyvolení pod nohy hlavně Honza a Thomas ať se teď zblázní závistí. Vladko je prostě borec a nezkazí žádnou show. Přeju mu to moc.
  • Bez něj by nebyla sranda ve vile.
    *4*
  • Nevidím důvod,proč být nešťastná z potkávání se s Vladkem.Mne by to naopak potěšilo.Byl jediný,proč mi stálo za to Vyvolené sledovat.
    Pokud vy z potkávání s ním máte problém,možná to bude z nějakého důvodu. On je slušný,pracovitý,čistotný,charismatický,citlivý člověk.
    Pokud není vyprovokován-je v pohodě.V opačném případě se brání,což většinou přejde v projev téměř hysterie.
    Přezto je u většiny diváků velmi oblíbený.
    Výhru ve Vyvolených si opět zasloužil a moc mu to přeji. *14*
  • To myslíte vážně má milá , kde pak jste přišla na to , že je král? Jsem si jistý , že kdyby jste se měl v reálném životě potkávat s takovým to člověkem tak by jste byla z toho nešťastná.
  • mackova.daja
    Jen kvůli Vladkovi jsem se dívala na VV a jsem ráda,že vyhrál a ustál to s noblesou,velká gratulace a ať se mu splní jeho sny a až bude herec-má na to-tak budu chodit na všachna jeho představení *3*
  • Velmi som si priala,aby Vladko vyhral a sen sa v skutocnost zmenil.Je to neskutocne krasny muz,charizmaticky,citlivy,nezny.Nik nevedel tak uzasne urobit sow,ako to urobil Vladko.Jeho usmev je neskutocne krasny,prezivala som s nim aj prvu seriu Vyvolených,ked som videla,ze bude aj v druhej,nesmierne som sa potesila,Pravom mu patri vitazstvo,bravo,Vladko,si skvely clovek s citlivym srdieckom,plakala som,ked si vyhral,bolo to zasluzene vitazstvo a vidiet Ta,ako to prezivas bolo nieco nadherne.Tvoja velka fanynka zo Slovenska A. *14*
  • Kód-GJY.Vlado opět vítězem,sledovala jsem ho v r,2005,posílala hlasy,Vlado je silná osobnost,fandila jsem mu od začátku a nebyl tam nikdo kdo by ho překonal.Když opět nyní vstoupil do vily,cítila jsem,že opět nemá soupeře,je velmi citlivý,poctivý muž,takových je opravdu málo,ustát to co ustál on---klobouk dolů Vlado.Prožila jsem nádherné tři měsíce,vila mi bude opravdu chybět.Dostal lásku alespoň od nás,od lidí,která mu tolik chybí.Z celého srdce mu výhru přeji a ať mu přinese hodně štěstí.Hodně sil Vlado,jsi opravdu "Král" VV.
  • kirushka97
    Vladko je nejlepší a VV4 vyhraje !! *14* *3*
  • na co cumis de..le ty hmmmm a kdyz nesnasis reality show tak vypni TV a jdi chrapat *16* *16* *10*
  • nika1991
    *12* *12* *12*
  • nika1991
    to je naše věc reality show sou nejjjjjj kravina to neni *14* *14* *14*
  • nika1991
    to ne naše věc koukam mužem na co chcem
    *14* *14* *14*
  • kdo myslite ze vypadne? *14*
  • a kdo?vladko romana eva pavlina regina zdena lucka honza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší