Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Tleskam *4*
    • Re: ...

      vazena pani bubilkova, nevim, jestli budete cist muj prispevek; v soucasne dobe ziji ve francii, ale presto vam velice fandim. lidska omezenost, zavist a dalsi negativni vlastnosti bohuzel vladnou svetem. prosim vas vydrzte a delejte dal to, co si myslim, ze citite. dekuji vam
  • Uznání

    Paní Zuzanko, Váš pořad nemá chybu a je nenapodobytelný.Vaše hlava má snad nekonečné závity v paměti. Váš pořad ,znamená pro mně půl hodiny smíchu.V seriálu Ordinace v růžové zahradě, hlavní roli má Šinkorová(Gita),neunesl její (milenec,manžel,nevím),její postelové scény a nařídil režisérovi,že Šinkorová končí s natáčením.Budiž,ale režisér neznal nic lepšího,než,že v dalším dílu seriálu zemře.Ale on zvolil takovou nehoráznou formu smrti,že jí prý zabili v Německu policajti při zásahu na neonacisty. Kdo seriál sleduje, to musí být pro diváka pecka, že se sledováním pořadu končí.Nedivil bych se, že se Němci nebo neonacisté ozvou, že si je i kultůra bere do h..........Jinak Zuzanko dál. Budu se těšit. Franta *3* *15* *15*
  • len tak

    Vážená Pani Zuzana držim Vám palce a verim že sa Vám Buďe dariť trochu lepšie ako do teraz
  • Milá paní Zuzanko

    Milá paní Zuzanko,jsem velmi ráda,že mohu
    být v tak krásné a příjemné a milé společnosti.Strašně moc Vám fandím.Nikdy jsem nevynechala žádný z Vašich pořadů.
    Jen my chybí jedna věc a to,že by jste si do pořadu pozvala nějakého politika a zaměřila se s ním na žhavé téma doby.
    Na televizi Markíza je to pořad NA DEREŠI.
    Věřím,že o tomto nápadu budete alespon uvažovat.Přivítalo by to více diváků televize.Jinak Vás zdravím a držím palce a už se těším na nový pořad. *4* *14* *3*
  • Hit roku 2008

    Vážená paní Bubílková - jednu hádanku. Víte jaký bude pěvecký hit dnešní doby. Píseň Wericha a Voskovce " Hej, pane králi ". Když se zaposloucháte do slov této písně je to na dnešní jak ušité i když píseň se zpívala úplně za jiných okolností.
    Držím palce a mějte se.
  • Oficiální stránky

    Oficiální stránky Zuzany Bubílkové naleznete nově na www.zuzanabubilkova.cz
  • haraseni

    p.Bubílk.moc vas zdravim.jsem rada,ze vam mohu napsat.jak se mate?v posl.dobe,mi nebylo nejlip...preji vam nadale hodne stesti,uspechu a trvanlivosti.hodne na vas vzpominam.Rada bych vas zase videla.Zdravi Zlatka(z divadla)z Jablonce n.nis.mejte se nadherne *4*
  • Divadlo Metro - 27.2.07

    Milá Paní Bubílková nebo Bubu, ale snad nevíc mi sedí oslovení Zuzko.Politické harašení sledujeme už léta s mužem v TV. Tento pořad patřil mezi naše nejoblíbenější.Ale dalo se čekat,že Vám ho politici utnou.Jejich uši to už nezvládali.Vždyť Vy na nich nenecháte ani nitku suchou!!! Proto jsme byli na Vašem pořadu koncem února přímo v divadle. Jste opravdu dokonalá.Já jen nedovedu pochopit,jak se Vám to všechno může vejít do mozkovny. Jsem asi jen o dva roky starší než Vy,ale vždy po skončení pořadu dostávám komplexy méněcennosti a nebo začínám přemýšlet,jestli neptrpím Alzheimerem.Poté,co přijdu do práce a zjistím, že moje kolegyně vrstevnice na tom nejsou o nic lépe než já,dojde mi,že by těch Alzheimerů bylo v mém okolí přece jen nějak mnoho!Tak se uklidním alespoň tím, že Vy zase na rozdíl ode mne neumíte vařit.Budeme na Vaše pořady chodit i nadále.Přemýšlela jsem o Vás.Humor je hodně velký pomocník i při těžkých chorobách.Vy se asi musíte smát hned ráno jak vezmete noviny do ruky,protože Vám zřejmě ihned naskakují reakce,odpovědi a přirovnání.Můj muž je na tom o něco hůře.Vždy zařve "Já už to nemůžu číst..." flákne s novinama a stoupne mu tlak na 200.Zuzko,hlavně se opatrujte,přejeme Vám hodně zdraví a stále stejné množství optimismu.Zdraví Vás Hanka a Tom. *3* *3* *4* *3*
  • pozvánka

    Vážená paní Bubílková,asi budu hodně troufalá a možná jste tak zaneprázdněná,že se nad mou nabídkou ani nepozastavíte,ale napadl mě bláznivý nápad,pozvat vás na náš ples patritů v městě Oseku u Duchcova.Obdivuji vás a Vy by jste byla skvělá moderátorka našeho prvního plesu.Konná se začátkem března. *3* Děkuji Vám za odpověď. *14*
  • Prosba

    Dobrý den,v pátek jsem viděla pořad Uvolněte se a upoutalo mě povídání o Vašem běhu za zdravím.Už skoro 4 roky bojuju s něčím,co nevím a žádné doktory to nezajímá.Kde Vám dokázali pomoci,zjistili diagnozu a kde vás poslouchali?Nemáte kontakt na nějakého imunologa?Děkuji předem za odpověd.M.K.můj mail:kadlubova@centrum.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit