Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mishana

    Prosím...

    Ahoj lidi, kteří máte rádi Zuzanu Bubílkovou. Chtěla bych vás poprosit o nějaký kontakt na ní. Předem moc dík, když tak napište vzkaz. *9*
  • ...

    Tleskam *4*
    • Re: ...

      vazena pani bubilkova, nevim, jestli budete cist muj prispevek; v soucasne dobe ziji ve francii, ale presto vam velice fandim. lidska omezenost, zavist a dalsi negativni vlastnosti bohuzel vladnou svetem. prosim vas vydrzte a delejte dal to, co si myslim, ze citite. dekuji vam
  • Uznání

    Paní Zuzanko, Váš pořad nemá chybu a je nenapodobytelný.Vaše hlava má snad nekonečné závity v paměti. Váš pořad ,znamená pro mně půl hodiny smíchu.V seriálu Ordinace v růžové zahradě, hlavní roli má Šinkorová(Gita),neunesl její (milenec,manžel,nevím),její postelové scény a nařídil režisérovi,že Šinkorová končí s natáčením.Budiž,ale režisér neznal nic lepšího,než,že v dalším dílu seriálu zemře.Ale on zvolil takovou nehoráznou formu smrti,že jí prý zabili v Německu policajti při zásahu na neonacisty. Kdo seriál sleduje, to musí být pro diváka pecka, že se sledováním pořadu končí.Nedivil bych se, že se Němci nebo neonacisté ozvou, že si je i kultůra bere do h..........Jinak Zuzanko dál. Budu se těšit. Franta *3* *15* *15*
  • PANI BUBU!!!!!

    Zuzanko,preji Vam v Novem roce hodne pohody,zadne nehody,stastne nahody a legracni prihody o ktere v nasi politice jiste neni nouze.Jste skvela a uz mi Vase porady chybely,uchovavam si na kazetach jeste stare porady s panem Simkem,skoda ho,ale VY i sama dokazete zazraky.Vas novy porad sleduji,presto ze ziju leta v USA a v nasich politicich se uz moc nevyznam,ale jsem rada,ze Vas na obrazovce vidim a drzim palce.Preji Vam,hlavne hodne zdravi,jen tak dal,protoze nasi zastupitale potrebuji slyset co si o nich spousta lidi mysli.Jsem presvedcena,ze nejsem sama kdo je rad,ze dovedete za nas nahlas vyjadrit nas nazor.Dekuji,Vase divacka a obdivovatelka Nela. *14* *4*
  • kalkulacka

    Nazdárek!!!

    *14* milá paní Zuzano Bubílková.Jste báječná ženská se smyslem pro humor.Vaše pořady jsou úžasné.Vyděla jsem každý díl Politického harašení a nějaké díly Cotýden dal.Teď sleduju na televizi Barandov Politická střelnice.taky super pořad.politiku nenávidim ale ve vašem pořadu to je úúúúúúúúplně v jiném světle. *3* jsem ráda že jste na světě a vaše pořady s vámi. *15*
  • Víte co,nechte prosím,p.Bubílkovou,na pokoji..vím,že prostřednictvím této diskuze,není toto vhodné,že to jsou vzkazy pro p.Bubílkovou a ne chat...ale já to nemůžu číst!!!Pochopitelně..můžete mít názory jakékoliv,ale já osobně si myslím,že paní Bubílková,je VELMI silná osobnost,jedna z mála!Po té,co ji smutně opustil p.šimek,se dokázala odvážit po těch letech spolupráce s právě p.šimkem pokračovat sama!A že pořad řídil převážně p.šimek,většina víme..A mít takovou kuráž..jít do toho SAMA,si myslím,je úspěch už sám o sobě..A myslím si,že si vede skvěle...zkuste si někdy,mluvit hodinu a půl v kuse-texty vzpaměti!!!OBDIVUJI JI!!! I když Vy někteří ne,přesto,mějte názory,jakékoliv..s pozdravem,slečna z Jbc.
  • Paní Bubílková

    tak dnes po dlouhé době vám to oblečení sedlo.úplně jste se zozsvítila.přeji další dobré myšlenky Alena *4*
  • Hit roku 2008

    Vážená paní Bubílková - jednu hádanku. Víte jaký bude pěvecký hit dnešní doby. Píseň Wericha a Voskovce " Hej, pane králi ". Když se zaposloucháte do slov této písně je to na dnešní jak ušité i když píseň se zpívala úplně za jiných okolností.
    Držím palce a mějte se.
  • pozvánka

    Vážená paní Bubílková,asi budu hodně troufalá a možná jste tak zaneprázdněná,že se nad mou nabídkou ani nepozastavíte,ale napadl mě bláznivý nápad,pozvat vás na náš ples patritů v městě Oseku u Duchcova.Obdivuji vás a Vy by jste byla skvělá moderátorka našeho prvního plesu.Konná se začátkem března. *3* Děkuji Vám za odpověď. *14*
  • paní Bubílková,byla jsem nedávno,na Vašem představení, myslím si, že by jste si měla více vážit, svých fanoušků!!!Zklamala,jste mne,a myslím,že nejenom mne...Žádala jsem Vás o autogram,byla jste na mne velmi nepříjemná...Vím,že máte po představení toho asi dost,a nemusíte mít vždycky doubrou náladu,ale já a má rodina,jsme za Vámi přijeli,až z Brna,s Vaší povahou jsme nepočítali!!Myslím,že jich po té asi nebudete mít tolik!!Jinak vas mam rada,v TV jste moc fajn...neberte,to Zle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit