Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rodné bydliště

    rad bych se dozvedel misto vaseho narozeni nebot to nemohu nikde najit takze me taky zajima jestli jste se narodila na nynejsim Slovensku a nebo v Ceske Republice mockrat dekuji cekam na odpoved *3*
  • Divadlo Metro - 27.2.07

    Milá Paní Bubílková nebo Bubu, ale snad nevíc mi sedí oslovení Zuzko.Politické harašení sledujeme už léta s mužem v TV. Tento pořad patřil mezi naše nejoblíbenější.Ale dalo se čekat,že Vám ho politici utnou.Jejich uši to už nezvládali.Vždyť Vy na nich nenecháte ani nitku suchou!!! Proto jsme byli na Vašem pořadu koncem února přímo v divadle. Jste opravdu dokonalá.Já jen nedovedu pochopit,jak se Vám to všechno může vejít do mozkovny. Jsem asi jen o dva roky starší než Vy,ale vždy po skončení pořadu dostávám komplexy méněcennosti a nebo začínám přemýšlet,jestli neptrpím Alzheimerem.Poté,co přijdu do práce a zjistím, že moje kolegyně vrstevnice na tom nejsou o nic lépe než já,dojde mi,že by těch Alzheimerů bylo v mém okolí přece jen nějak mnoho!Tak se uklidním alespoň tím, že Vy zase na rozdíl ode mne neumíte vařit.Budeme na Vaše pořady chodit i nadále.Přemýšlela jsem o Vás.Humor je hodně velký pomocník i při těžkých chorobách.Vy se asi musíte smát hned ráno jak vezmete noviny do ruky,protože Vám zřejmě ihned naskakují reakce,odpovědi a přirovnání.Můj muž je na tom o něco hůře.Vždy zařve "Já už to nemůžu číst..." flákne s novinama a stoupne mu tlak na 200.Zuzko,hlavně se opatrujte,přejeme Vám hodně zdraví a stále stejné množství optimismu.Zdraví Vás Hanka a Tom. *3* *3* *4* *3*
  • Je to kočka.
  • Dobrý den, paní Zuzanko,
    právě jsem v nemocnici, kam jsem si vzala Vaši knížku "Co kamery neviděly" dočetla Váš strastiplný, ale vždy čestný a statečný životní příběh z období přerodu Slovenské republiky. Musím se přiznat, že jsem snad nic dojemnějšího, ale zároveň strašně smutného v životě nečetla. Velmi, ale opravdu obrovsky si Vás vážím, jste neskutečný profesionál a čestný a statečný člověk.
    Přeji Vám moc a moc zdraví a hlavně ještě mnoho dalších pořadů v televizi, kam s Vaším přehledem a inteligencí patříte.
    Eva Vokounová
  • Zní to jako vtip,
    ale kalouskovu práci účetní FANTOCI by zvládl líp.
    zdraví satirik z Moravy *14*
  • Když jsem šel naposled přes Prahu,
    Měl jsem mizernou náladu,
    Když jsem na úzké pěšině
    Zahlédl vrávorat to Vládní promile
    Když jsem na úzké pěšině
    Zahlédl Sýčka z Bechyně
    Došel jsem blíž po kousku
    A zařval naň Kalousku
    Zařval na plný hlas
    Jakpak Tě platí Golden Sachs?
  • Bez ohledu na věk,Su vzácně vyrovnaný člověk
    Tím prvním to jistím,jak správný levičák průběžný systém neopustím
    Jako správný pravičák, to se musím smát,Nejdu do fondú už proto, že tak velí stát. Je to vúbec kontroverzní téma,Kyiosaki v nich vidí jen ponziho schema.A co navíc každému je zřejmé,Zvýšení DPH je neobhajitelné
  • řeč

    Zuzano proč váš hlas zní jak stará trhovkyně.Vůbec nepůsobíte mile ,ale spíš čekám kdy mi jednu natáhnete,že vás otravuji.
  • Rádio BuBu

    Paní Zuzano, vzhledem k vývoji na naší politické scéně vznáším dotaz na rádio BuBu: Nebudeme zase studovat Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti - nebo se to bude týkat jen členů ČSSD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit