Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harašení

    Podle slov klasika (jak v zádech hrb) v jazyce vyniká slovíčko b l b .
  • Hádanka

    Víte co má společného vláda a holubi? Všechno poserou a nesměj se střílet. *1*
  • Milá paní Zuzanko

    Milá paní Zuzanko,jsem velmi ráda,že mohu
    být v tak krásné a příjemné a milé společnosti.Strašně moc Vám fandím.Nikdy jsem nevynechala žádný z Vašich pořadů.
    Jen my chybí jedna věc a to,že by jste si do pořadu pozvala nějakého politika a zaměřila se s ním na žhavé téma doby.
    Na televizi Markíza je to pořad NA DEREŠI.
    Věřím,že o tomto nápadu budete alespon uvažovat.Přivítalo by to více diváků televize.Jinak Vás zdravím a držím palce a už se těším na nový pořad. *4* *14* *3*
  • len tak

    Vážená Pani Zuzana držim Vám palce a verim že sa Vám Buďe dariť trochu lepšie ako do teraz
  • hzthtz
  • Volby

    Volební driblink (před MS vkopané) // Volební sály barvy rudé. / Jakéže naše příští bude? / Žádný strach dámy, ba i páni, / Češi jsou přece v světě známí / jako velmistři v kličkování. / (těsně po 14.00 hod  3.6.2006) //// S Marťany kupředu, zpátky ni krok ! ( aneb plnou parou (zpět) back ) // Ta politika prokletá - / ten Mars je rudá planeta. / A býval i bohem války. / Rád bych vás viděl z dálky. / ( Těsně po TK dvojčete benittenka. ) XX
  • haraseni

    p.Bubílk.moc vas zdravim.jsem rada,ze vam mohu napsat.jak se mate?v posl.dobe,mi nebylo nejlip...preji vam nadale hodne stesti,uspechu a trvanlivosti.hodne na vas vzpominam.Rada bych vas zase videla.Zdravi Zlatka(z divadla)z Jablonce n.nis.mejte se nadherne *4*
  • Dobrý deň. Jednanie našich politikov je velmi demokraticke. Demokrati by nemali mať žiadne vyhrady proti rase, presvedčeniu ani farbe. To v našom parlamente funguje 1. Na ulici by to malo platiť taktiež. A mimochodom každy režim ma svoje donucovacie štruktury. Tak pani Kohoutová by mala na toto myslieť.
  • Dočetla jsem knihu od paní Bubílkové-CELEBRITY- a musím Vám sdělit,že jsem se moc pobavila. Děkuji a přeji zdraví.
  • K volnému použití

    (melodie teskně hučí, Niagara) Na břehu Niagary sedí Klausík starý na hříchy svého mládí vzpomíná. Jak musel Livii, v jednu šťastnou chvíli, strčit cyankáli, do vína ...... Teskně hučí, Niagára, když Klaus dále, vzpomíná. Jak privatizací, zničil česká štěstí, jak si meloun urval, do klína ..... (Na melodii My jsme žáci třetí Bé) Kdož jste žáci ÓDS za vás chcípne každej pes, poněvadž, budem žrát, víru, Marxe akorát !!! Hr na ptáky, hr na ně, Česká země povstane, vypráší jim kožichy vyžene katolíky. (melodie Dobrú noc, má milá, dobrú noc) 1) Dobrú noc, bolšáni, dobrú noc. Santa Klaus spěchá vám na pomoc. //: Komanči, ze všech stran, táhněte do pekel v hejnu vran :// 2) Ptáci, ťopoláci, Čest práci ! Rozkradli jste stát, darebáci ! //: Táhněte, do pekel, v Modrou cestu věří jen osel ! :// (Podle melodie Andulko Šafářova) 1) Těžko nad ptáky vyhrát, jak ovládnou magistrát. Z konkurzů pak vyhubit nelze modrý parazit. Držejí koryta, nás to však, neleká. Oddtáhnou pryč za sluncem, hezky s rozbitým ksichtem! 2)Václave a Mirečku, už slyším hlas zvonečku. Zvonek všem vypovídá: "Na ptáky trhla bída!" Přijde k nám cholera, chcípne i korela. Skončíte na hranici, s lidovci, bolševíky! 3)Svinstva ptačího trusu, privatizace hnusu, zametli pod poklici, sezobli i radnici. Korupci vyznávaj, úplatky si dávaj. Setnout a hned do hlíny, kryptorudé modřiny! (melodie Neťukej, neťukej, naši ještě neležejí, neťukej, neťukej, náš táta je divokej) 1) Chlapani socani, srdíčko mají na dlani socani, chlapani, nejsou burani ! 2) Ku*va drát, na quadrát, Topolánka Rath začal s*át. Ku*va drát, naquadrát, ať žije doktor Rath ! 3) Náš doubek, Paroubek, nemá z ptáků žádnej bobek, náš doubek, Paroubek, je prostě správnej bek ! (melodie Tluče bubeníček, tluče na buben) 1) Leze hřebeníček, leze z hrobu ven. Svolává bolšány, soudruzi pojďte sem! Spojíme své síly s ptáky, KDÚ přiberem taky, zombie pojďte ven! My Modrou cestou jdem! 2) Vraťte inženýři, vraťte tituly. Za to že z Lenina státnice byly. Ze všech našich pionýrek, ze všech jejich malých dírek, rudí debili, mozky vymyli. 3) S celou generací, pryč do důchodu. A nomenklatůře dát jenom vodu. Hned bude všude práce dost, stačí nám jen postavit most do nebeskejch bran, tam míří hejno vran. 4) My jsme národ zmetků, samej bolševík. Už i Svatej Václav Němcům žral šťovík. Vaška z Hradu vykopejme, Mašína místo něj dejme. Mašína na hrad. Uměli se prát! 5) Žižka, gauner, lapka, to byl bojovník. Ten

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit