Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rodné bydliště

    rad bych se dozvedel misto vaseho narozeni nebot to nemohu nikde najit takze me taky zajima jestli jste se narodila na nynejsim Slovensku a nebo v Ceske Republice mockrat dekuji cekam na odpoved *3*
  • vzkaz

    Myslel jsem, že ta vydra je starší nejmíň o 20 let. *15*
  • Jste bezva!

    Paní Bubílková, sleduji váš pořad a musím vám vyjádřit velký obdiv. Sama si připravit hodinový pořad, hodinu bavit lidi, to je mistrovství. Jste výborná a velmi se mi váš pořad líbí. Fandím vám i panu Maxovi, je velmi sympatický. Přeji vám jen vše dobré a ještě mnoho takových pořadů. Evženie *4*
  • Vzkaz paní Bubílkové

    Vážená paní Bubílková, posílám Vám otázku: Víte jaká bude struktura složení obyvatel České republiky v okamžiku přechodu Koruny na Euro? Tedy dobrá zpráva je ,že počet obyvatel České republiky bude 15 mil. obyvatel, namísto dnešních 10 mil. Z čehož ale 2% budou černé pleti, 30% bude snědé pleti a 50% bude mít šikmé oči. To ale jen do přechodu České koruny na Euro. Po tomto přechodu budou mít šikmé oči úplně všichni. Přeji Vám mnoho úspěchů i v budoucnu. *3* *9* *3*
    • Re: Vzkaz paní Bubílkové

      vazena pani bubilkiova nic si nedelejte z toho ze vas nekdo urazi; mate uroven a inteligenci, ktero uvam lidi ,zavideji; prosim vydrzte a pokkracujte, moc vam fandim diky jiri
  • Hádanka

    Víte co má společného vláda a holubi? Všechno poserou a nesměj se střílet. *1*
  • Příliš velké tempo

    Vážená paní Bubílková, píšu Vám, protože pravidelně sleduji Váš pořad Politické harašení. Velice se mi zamlouvá. Jenom mi vadí, že dost rychle mluvíte, někdy nestačím pochopit, o co v předchozí větě šlo a už přichází v rychlém sledu další myšlenka, takže když Vám chci " stačit ", uniká mi předchozí. Myslím, že nebudu sama,pro starší ročníky je Vaše " tempo " podle mého dost rychlé. Mám za to, že by prospělo věci, kdybyste toho do scénáře pořadu zařadila o něco méně ( méně někdy znamená více ). Děkuji, velmi Vám fandím, Vaše divačka Anna Rundová, Blovice
  • Pašalíci-Pašalíky

    Jak získat Paroubkovy pašalíky ? Nechte se zvolit do parlamentu za ODS , před hlasováním se ožerte a pomozte tím opozici . A za tyto vynikající morálně -volní vlastnosti máte pašalíka od ČSSD v podobě lukrativního postu ve VZP v kapse
  • BOŽÍ SPRÁVA

    pŘEDEJ TE SE K BOHU TAK BUDETE ŽÍT VĚČNÝ ŽIVOT.HALELUJA *4* *3*
  • Volby

    Volební driblink (před MS vkopané) // Volební sály barvy rudé. / Jakéže naše příští bude? / Žádný strach dámy, ba i páni, / Češi jsou přece v světě známí / jako velmistři v kličkování. / (těsně po 14.00 hod  3.6.2006) //// S Marťany kupředu, zpátky ni krok ! ( aneb plnou parou (zpět) back ) // Ta politika prokletá - / ten Mars je rudá planeta. / A býval i bohem války. / Rád bych vás viděl z dálky. / ( Těsně po TK dvojčete benittenka. ) XX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit