Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další dodatek

    No rád bych věděl jestli to tady sem tam někdo čte, ať tady netláchame zbytečně
  • dodatek

    možná by se do toh vtipu hodilo že spouštěli nějakého darmožrouta senatora to by taky národ potěšilo
  • vtip

    Na vyskoušení demokracíe.To by mél národ slyšet. Potkají se dvě party funebráku, ta první říka te druhé jakto že jste tak udýchaní ále spoušteli jsme do hrobu pána který vážil 150kg ještě se truhla šprajcla,no byla to dřina. Ale vy jste takÝ nějak uštvaní říka ta druhá te první. No my jsme zase spouštěli do hrobu velkého funkcionáře čssd a pro velký aplaus jsme museli pět krát opakovat. Kdyby jsteto řekla a zavřelí Vás budu Vam nosit svačinu. Jarda
  • Sebereflexe

    Paní Bubílková, sleduji váš pořad a nestačím se divit co tam předvádíte za neskutečné šarády. Ten Váš ječák se nedá při nejlepší vůli poslouchat. Připadá mi, že si dáváte něco na kuráž. V minulém pořadu jste byla asi pěkně nalitá. S panem Maxou jste jen snížila už takhle pokleslou kvalitu pořadu. Staré vtipy, kterým se sama smějete to je docela uhozený. O publiku, které se směje i když nemá zrovna čemu se raději nebudu vyjadřovat. Pan Šinek se musí obracet v hrobě. Zamyslete se nad sebou. Mad http://www.osobnosti.cz/img/smiles/8.gif grrrrr
  • srozumitelná mluva

    Vážená paní Bubílková, obsah pořadu je vynikající, ale to podání. Kdo Vám doporučil to zvláštní chrčení, které přidíváte k artikulaci snad pro zvýšení dramatičnosti? K Vám se vůbec nehodí a způsobuje ještě menší srozumitelnost Vaší výslovnosti.
  • Vtip

    Na jednom ministerstvu v rámci úspor propustily ostrahu a od pana Berouska si na hlídání najmuli dva lvi. Po měsící se strhl v budově poprask, stratila se uklízečka. První lev říká druhému: "vidíš, já ti to říkal, že máš nechat tu ženskou na pokoji, já už sežral tři náměstky a nikdo si toho nevšiml".
  • mám Vás ráda!!!

    Vážená paní Bubílková,přeji Vám do Nového roku co nejvíce zdraví,úspěchů a osobního klidu.Jezdím na Váš pořad do Prahy až z Jablonce nad Nisou pravidelně na oba natáčecí dny,jsem MOC ráda,že mi to v práci vůbec umožnují!Vybírám si dovolenou na Vaše představení a skoro každodenně nadělávám hodiny,abych to finančně utáhla(to víte-cesta,ubytování v Praze,lístky,atd není levná záležitost)!Tím Vám chci napsat,že pro Vás udělám cokoliv a mám Vás opravdu VELICE ráda a nelituji peněz ani času,i přesto,že jste mě po představení už vícekrát odmítla se semnou vyfotit a to mě vždy hodně zamrzí,ale na druhou stranu Vás i dokážu pochopit... Mějte se MOC krásně,těším se na Vás zase v únoru.Vaše věrná ctitelka Zlatka R.
  • paní Bubílková,byla jsem nedávno,na Vašem představení, myslím si, že by jste si měla více vážit, svých fanoušků!!!Zklamala,jste mne,a myslím,že nejenom mne...Žádala jsem Vás o autogram,byla jste na mne velmi nepříjemná...Vím,že máte po představení toho asi dost,a nemusíte mít vždycky doubrou náladu,ale já a má rodina,jsme za Vámi přijeli,až z Brna,s Vaší povahou jsme nepočítali!!Myslím,že jich po té asi nebudete mít tolik!!Jinak vas mam rada,v TV jste moc fajn...neberte,to Zle...
  • K volnému použití

    (melodie teskně hučí, Niagara) Na břehu Niagary sedí Klausík starý na hříchy svého mládí vzpomíná. Jak musel Livii, v jednu šťastnou chvíli, strčit cyankáli, do vína ...... Teskně hučí, Niagára, když Klaus dále, vzpomíná. Jak privatizací, zničil česká štěstí, jak si meloun urval, do klína ..... (Na melodii My jsme žáci třetí Bé) Kdož jste žáci ÓDS za vás chcípne každej pes, poněvadž, budem žrát, víru, Marxe akorát !!! Hr na ptáky, hr na ně, Česká země povstane, vypráší jim kožichy vyžene katolíky. (melodie Dobrú noc, má milá, dobrú noc) 1) Dobrú noc, bolšáni, dobrú noc. Santa Klaus spěchá vám na pomoc. //: Komanči, ze všech stran, táhněte do pekel v hejnu vran :// 2) Ptáci, ťopoláci, Čest práci ! Rozkradli jste stát, darebáci ! //: Táhněte, do pekel, v Modrou cestu věří jen osel ! :// (Podle melodie Andulko Šafářova) 1) Těžko nad ptáky vyhrát, jak ovládnou magistrát. Z konkurzů pak vyhubit nelze modrý parazit. Držejí koryta, nás to však, neleká. Oddtáhnou pryč za sluncem, hezky s rozbitým ksichtem! 2)Václave a Mirečku, už slyším hlas zvonečku. Zvonek všem vypovídá: "Na ptáky trhla bída!" Přijde k nám cholera, chcípne i korela. Skončíte na hranici, s lidovci, bolševíky! 3)Svinstva ptačího trusu, privatizace hnusu, zametli pod poklici, sezobli i radnici. Korupci vyznávaj, úplatky si dávaj. Setnout a hned do hlíny, kryptorudé modřiny! (melodie Neťukej, neťukej, naši ještě neležejí, neťukej, neťukej, náš táta je divokej) 1) Chlapani socani, srdíčko mají na dlani socani, chlapani, nejsou burani ! 2) Ku*va drát, na quadrát, Topolánka Rath začal s*át. Ku*va drát, naquadrát, ať žije doktor Rath ! 3) Náš doubek, Paroubek, nemá z ptáků žádnej bobek, náš doubek, Paroubek, je prostě správnej bek ! (melodie Tluče bubeníček, tluče na buben) 1) Leze hřebeníček, leze z hrobu ven. Svolává bolšány, soudruzi pojďte sem! Spojíme své síly s ptáky, KDÚ přiberem taky, zombie pojďte ven! My Modrou cestou jdem! 2) Vraťte inženýři, vraťte tituly. Za to že z Lenina státnice byly. Ze všech našich pionýrek, ze všech jejich malých dírek, rudí debili, mozky vymyli. 3) S celou generací, pryč do důchodu. A nomenklatůře dát jenom vodu. Hned bude všude práce dost, stačí nám jen postavit most do nebeskejch bran, tam míří hejno vran. 4) My jsme národ zmetků, samej bolševík. Už i Svatej Václav Němcům žral šťovík. Vaška z Hradu vykopejme, Mašína místo něj dejme. Mašína na hrad. Uměli se prát! 5) Žižka, gauner, lapka, to byl bojovník. Ten
  • Pro volné použití

    Použijte, pokud budete potřebovat a nenechte se odradit kretény (melodie Neťukej, neťukej, naši ještě neležejí, neťukej, neťukej, náš táta je divokej) 1) Chlapani socani, srdíčko mají na dlani socani, chlapani, nejsou burani ! 2) Ku*va drát, na quadrát, Topolánka Rath začal s*át. Ku*va drát, naquadrát, ať žije doktor Rath ! 3) Náš doubek, Paroubek, nemá z ptáků žádnej bobek, náš doubek, Paroubek, je prostě správnej bek ! (melodie Brambory pečený, byly málo maštěný) Vašek K. byl príma chlap, ten celej národ vokrad. He was study v JUESEJ pak vo tom sepsal esej Vašku, šašku, kdo je víc, když Tvůj národ nemá nic. Kupujem na lízinky pěkně drahé mašinky. Přijde doba strašlivá, prý zas ptačí cholera. Konec s pseudopravicí, servisem po Tvé líci . Vašku,ašku,šku,ku,u... Šašku ..ku ku,ku ku, ku ku ku Datum Paroubkova narození je 21.8.1952 2+1+8+1+9+5+2=28=2+8=10=1+0=1 číslo jedna mají povahy, které se hodí k vládci, vůdci,královi, císařové, dobyvatelé a pod. To není předvolební blaf, prosím pěkně, to je NUMEROLOGIE. A to říkám s plnou zodpovědností a duchovní zkušeností. Sděluji datum Paroubkova narození a budu ho nyní všude rozšiřovat, numerologie se nemýlí v předpokladech a dispozicích - je to lídr !!!! (melodie Kočka leze dírou) Kdy se národ zase poměje, zasměje ? To když Santu z Hrádku vyleje, to až Santu z Hrádku vyleje ! Vemme všichni klacky, bijme je, tlučme je, pic pták na zobák všem prospěje, ptáky přes zobáky, mlaťme je ! Tam na Staromáku sejdem se, setnem je. Nastal konec ptáků, do zbraně ! Nazdar konci ptáků, hr na ně !!! (nekrmme opeřence, šíří virus) Prší, prší jen se leje národ ptákům už se směje, jak skáčou, zapláčou, stát rozkradli i s káčou. Prší, prší jen se leje David s Jiříkem se směje, ptákům daj, na prdel pomůžem jim z pln hrdel ČTagenturaK vydala dlouho utajovanou zprávu, že v roce 2006 bylo na Staroměstském náměstí za privatizační loupež a posametové kryptokomunistické zločiny konečně popraveno několik předních vůdců, ptáků, kteří se ukázali být oddolní i proti dosud nejnebezpečnějšímu typu ptačího viru, který zachránil naši zem před jejich antisociální vládou. ČTagenturaK dodává, že lid uspořádal veselice, na které zazněly i bujaré národní písně, např. Ovčáci, čtveráci: Zdar ptáci, čtveráci, kašlat na národ se v Čechách dnes už moc ne nevyplácí ! Ti ptáci, čtveráci, v čele s Vendou z Hradu, marš do Cařihradu, pasáci ! (melodie teskně hučí, Niagara) Na břehu Niagary sedí Klausík starý na hříchy svého mládí vzpomíná. Jak musel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit