Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyjádření

    Dobrý den paní Bubílková Po celou dobu vysílání s panem šimkem to bylo super. Dnes smíte zaútočit pouze na jeednu stranu a to není pěkné. Upozoňuji že jsem nestraník ale to co předvádíte vůči ČSSD je děsný a vulgární.Myslím že by vám NOVA nedovolila takhle jednat třeba s panem Klasem. Tento názor není jenom můj ale vyjádření asi 30 lidí u nás na vesnici. Shodli jsme se na tom že vaše pořady ( s politiky netačním )již nebudeme sledovat pro jednostrané řeči a vulgaritu. je mi líto ale je to pravda
  • diskuse

    Vážená paní Bubílková, vaše pořady bývaly výborné, vtipné, kultivované. To co ale nyní předvádíte je pro nás velké zklamání. Nedostatek nápadů nahrazujete ubohými nevtipy, které s kritickým politickým pořadem nemají nic společného. Je nám z toho smutno. Stejskal
  • Pani Bubílková,Váš pořad,se mi stršně moc líbí!!!!!!!!!!!!! Pokračujte dál,i když chápu Vaši situaci...jste velmi silná osobnost,velice si Vás vážím,a obdivuji Vás!Přeji Vám hodně štěstí ve všem...Mějte se moc fajn.
  • Dobrý den paní Bubílková, jste skvělá, je to dost těžké zvládat tento pořad sama, ale jde Vám to výborně. Jen bych měla prosbičku - mluvte pomaleji, moc drmolíte, jinak je vše OK. Děkuji.
  • Vzkaz

    Vážená paní Bubílková! Jestli byste měla zájem, poslal bych vám několik povídek ze školního prostředí vpodobném stylu, jak jej psávala dvojice Šimek a Grossmann.Jejich styl humoru se mi vždycky líbil. S pozdravem Miloslav Šilc
  • paní Zuzanko,moc Vás obdivuji,mám Vás rád,zůstante sama sebou.Mohl bych Vás požádat o fotografii prosím?Byl bych za to vděčný,děkuji Vám upřímně-ne v tom smyslu,jak pan Gross..Ještě jednou předem děkuji! Mějte krásné léto,s pozdravem Váš věrný fanoušek Marek z Tanvaldu. Marek šponar,U Lesíka 564,46481
  • Emerová

    Vážená paní Bubílková, víte, že doktoři začali říkat hemoroidům Emeroidy? Prý to lépe vystihuje místo, kam má jít paní ministryně zdravotníctví se svou novou reformou.
  • Dáámo

    v životopise som sa, aj keď je účelovo vyrobený, nedočítal, kde sa takéto krásky na Slovensku rodia ?
  • prosba

    Vážená paní Bubílková . Strašně se mi a mé sousedce líbíte .Hlavně nic nedarujete našim politikům a to je fajn . Jen ať se podívají pravdě do tváře .Vždyť někdy jsou občané naší země z toho jejich kecání na mrtvici .Prosím Vás jestli bychom nemohli od vás dostat fotku i s podpisem . Vím že toho máte určitě dost , ale mé sousedce je 78let a udělalo by ji to radost .Má adresa : Valáriková L., Krasnoarmějců 12 , Ostrava-Zábřeh , 70030 .Předem moc děkuji a přeji hlavně pevné nervy a zdraví ve vaší další práci .
  • Rádio BuBu

    Paní Zuzano, vzhledem k vývoji na naší politické scéně vznáším dotaz na rádio BuBu: Nebudeme zase studovat Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti - nebo se to bude týkat jen členů ČSSD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit