Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skutečná diskuse. Monolog jednoho retardovaného bijce a blijce. Je to v souladu s firemními médii Babišova gangu. Ty "bijče", asi ti dělá dobře, že ty tvoje hovadiny pliveš dokola a otravuješ lidem diskusi. Recept na to je, lidi přeskakujte toho obojetného bijce a bude vám lépe.
  • I podle diskuze tady je vidět, proč má Babiš takové preference... diskuze mimo téma, osobní averze... to co provádí Babiš tady, za to by Kalouska nebo Nečase dávno ukřižovali... Babiš nekrade, on pouze čerpá... ale on chce všetko,... nadstandardní vztah s vrcholovými policajty... že by o ně přicházel?
  • Tak vidíte co nás čeká. Takové průzkumné institutky pracují na principu pseudodemokracie EUUSA. Ten je pořád stejný - pokrytectví a LEŽ ( stejně jako naši pohlaváři ). Výsledky průzkumů jsou vymýšleny někde ve sklepě nějakým šimpanzem.
    • ... neoslovuj veřejnost, blbe, ze které tvé výblitky nezajímá zdaleka ani její promile :)))
      • tak co, už tě v postýlce doma ve chlívku hřeje prochcaná sláma? Nebo pícháš svoji matku?
  • Asi jste také pod cenzurou. Ve svobodném průzkumu jsou na tom nejlépe strany které bojují proti přijetí Muslimů v ČR. Dokonce to napsaly i Lidovky. Což mně překvapilo protože považuji Lidovky za cenzurované.
  • ČSSD si svůj propad zařidila sama,stačí se podívát na arogantní jednání Sobotky,na nesmyslný zákaz Němečka o zákazech kouření v restauracích,na Chovancovo rozbourání eletních útvarů policie a nyní i na podvody hejtmana Haška.Takovou stranu slušní lidé volit přece nemohou.
  • To čumíte co se dá koupit za koblihu ? *15*
    • ... přesně, slovní zásoba dementů končí u koblihy, tebe by Andy koupil i žvejkačkou :)))
  • =====Dva pitomečci to tu pěkně zasvi.nili. Jinde je dávno blokli tak remcají tady. :D
  • A ceske ovecky budou podobne volit jako drive,napr. Zemana, Haska, Langra,Zelezneho- lhare, populisty, prospechare, zlodeje ....
    • Ovečka je ovečka, jde tam, kde je naděje na lepší pastvu. U lidí to funguje zcela stejně - sluníčkování už bylo dost.
  • bude, že my komunisti podporujeme fašistu Putina. Ať žije Putin, Zeman a Babiš!
    • nějaký blb z ulice a prskne sem nějakou kravinu. Na ulici by za ni dostal kontrolní facku.Ihned!
      • tě tak vidím
  • ... levou zadní jsem ovládl diskuzi trubek, ale já a ne ony budu rozhodovat, kdy pláchnu :)))
    • houno počkej až tě v bengárně přídou na to že smrdíš na internetu
      • ... děkuji za projevy intelektuální bezmoci, přesně o to mi zde vždy šlo, ubohý balíku :)))
        • bezmocný balík navíc chorý prasák z chlíva jsi tady zejména ty. Máš pocit že s tebou někdo soupeří? Všichni na tebe chátro prdíí.
          • ... ostatní mě nezajímají, jsem zde kvůli tobě, primitive, tvá duševní nemoc je super :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit