Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Are you with us or are you against us?” As far as the NSA spying on Germany, Willie says, “I think they are looking for details on assisting Russia on dumping the dollar. I think they are looking for details for a secret movement for Germany to get away from the dollar and join the BRICS (Brazil, Russia, India, China and South Africa.) This is exactly what I think they are going to do.”
    • =====We´re against us. Yes, we´re doing this exactly, US mtf. *14*
  • ... vyjímečně chválím kámoše z tiscali, přesně vystihli nedostižnou hvězdu Andreje, wau :)))
    • přesně tak zlejBTWtrolle, jen mu pěkně okousej kaštany se zadku, to ty umíš fenomenálně *15* *15* *15*
      • ... jsi mimo, tupče, to není můj problém, kdykoli si vychutnám tvou neuvěřitelnou tupost :)))
  • estébákům jsem vždycky fandila
    • od kdy se klasická rozhoďnožka tady vytahuje, že dala každému kdo si řekl? Tak se dej vyfotit. A barevně!
  • ... hurá, opět jsem vítězem, přemýšlejte, pitomečkové, kde se stala chyba, že jste NIC :)))
  • ... to snad není pravda, ten poslední primitiv BIJEC si říká o likvidaci, budiž, zdechlino :)))
  • konečně si prase našlo trochu prochcané slámy aby tam složilo svoji velikou hranatou hlavu.Ale zaprasilo to dnes místa! Zítra bude mít krásné popelnicové ráno.
    • ... jsi dokonalý primitiv, těším se strachu póvlu ze smrti, tebe jsem si vybral, zdechneš :)))
  • ... pochopitelně si s tou zdechlinou nebudu víc dopisovat, nyní bude umírat strachy :)))
    • vidíš drbane? A právě že ty tady budeš dřepět, jak já budu chtít! Protože nakopávat prasiče stránek, tu obyčejnou zapáchajicí socku mně dnes prostě baví.
      • ... primitivní slovní zásoba, povinnosti u popelářů a strach o holý život dávají zabrat :)))
      • ... kdopak dal zbabělý hlas zesrané sračce, když jsme zde pouze my dva, deb*le?
      • ... jsi primitiv, který je zde na rozdíl odemně pořád, dobře víš, že si s tebou hraji, jak chci :)))
  • ... pro menší hlupáky: Andrej a jeho chytří partneři jako já hravě zvládnou české roboše :)))
  • Ta fotka je moc dobře vybraná. Čiší z ní výsměch )))
  • ... primitivní BIJČE, piš co nejvíc, nikdy nevíš, kdy to bude naposledy, rád se pobavím :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit