Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nyní o mě jistou dobu neuslyšíš, čím déle to bude, tím víc se budeš bát svého konce :)))
  • ... vždy chodím spát spokojen po výprasku pitomečků, dnes to bude extrémní pohoda :)))
  • byl dnes u pitomečka příjemný den. Vyprázdnili se popelnice vylízala se omáčka z hooven přihřátá zparchantělou matkou. A nyní se v chlívku hledá na prochcané slámě místečko na spaní. Všichni ti závidíme takový krásný život.
    • ... nemáš šanci, na tvou tupost nemá nikdo ani v Mali, ubožáku, vychutnám si tě vždy :)))
      • milý úchylee jsem rád že špína na tebe naložená ti dělá takovou radost.Není jak do někoho bezstarostně kopat!
        • ... nádherně si dělám se zbabělým opuštěným ubožákem, co si zamanu, degene:)))
          • ale no tak, opuštěný navíc vyvrhel okolí jsi tady několik týdnů ty. Opičíš se v psaní lopato.
            • ... meleš z posleního, kvůli dementovi není potřeba pilovat sloh, brzy umřeš :)))
        • ... jsem zde kvůli tobě a mým cílem je tvá sebevražda, doufám, že nemáš dluhy, k*k*te :)))
        • ... nikdy nepochopíš, trosko, že o lopatě, kopání apod. píše pouze kopáč s lopatou :)))
        • ... jsi totálně v hajzlu, zbabělý opuštěný zdegenerovaný zakrslý ubožáku, lešti lopatu :)))
  • ... wau, dočkal jsem se, nejprimitivnější ubožák opět předvedl, co to znamená mít IQ 5 :)))
  • ... největší ubožák zná slovo chlív a pak asi 4 podobná, taková troska se musí plísnit :)))
  • ... jsem nadšen z absolutní bezmoci primitiva, kdy budu chtít, udělám z něj poslení póvl :)))
  • ... zdegenerovaná troska BIJEC zjevně dočistila hajzly Vietnamců za pár šupů na krabičák :)))
  • ... hlupáci (zejména dementek BIJEC) marně čekají, až na ně padne z nebe inteligence :)))
  • ... líbí se mi dominance nad póvlem, který úspěšně potírám desetinou svého intelektu :)))
  • ... dokáže mi někdo o píď méně primitivní vysvětlit, proč ten tupý BIJEC nezvládá gramatiku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší