Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane prezidente nemáte pravdu ale není za co bojovat za nenažranou podnikatelskou pakáž která by seděla doma v teple ani náhodou tady je ten největší problém a vlast jak zde bylo poznamenáno už také nemáme jsme součástí něčeho co není funkční a kde vládnou docela jiní proto bych do války nešel!!!!!
  • Už nemáme co bránit. Československem už nejsme a jsme znova jen protektorátem Čechy a Morava v rámci EU.
    A koho by chránili? Vždyť nemají o co přijít, protože už všechno není naše. Pouze tu žijeme a jsme jen otroci. Možná, že by po případné prohrané válce by se nám tu žilo lépe.
  • Zeman je pokrytec. Odsuzuje kmotry ale kmotr Šlouf byl léta jeho řídícím důstojníkem.
    A jak bojujete vy naše drahé panstvo? jen na puse. Na vládních žranicích s
    ochrankou za zadnicí se lehce bojuje.
    Jdi nám příkladem a pošli svou Kačenku do Iráku.

    smutnou pravdou je že se zde vždy našla řada lidí ochotných kolaborovat s tím kdo je
    zrovna u válu a tak si zajistit dobrý život. gestapo tu mělo za války dost udavačů.
    Pak si zase každý kariérista vzal rudou knížku a po roce 89 si oblél tržní
    podnikatelský kabát.
    • Zeman je lhář prolhaný a pokrytec, jel v tom svinstvu po sametovce s nimi také, Šlouf byl mozkovým trastem, pravou i levou rukou i nohou, bez něho se ani nepostavil. a nyní tu bude trousit moudra a kázat. Navíc vlastenectví se nenosí, jen multi kulti , evropanství, češství já málem zločin, jen na sportovních kláních je to povoleno a nyní budeme bojovat - za co? Za Česko to nebude a Československo jste úspěšně rozbili.

      Pane bože, za co trestáš tento prostý lid , že si pořád dokola volí ty stejné lháře, šmejdy a gaunery. a není ani z čeho brát . Portfolium politiků je v tomto státě je ubohost sama.
    • Tome velmi správně napsané,protože se mě to bytostně dotýká.Otec byl v odboji po celou válku ,po válce s matkou podnikal a v roce 1949 mu to bylo zcizeno lidmi,kteří z konfidentů gestapa najednou přesvědčení komunisté a tátu likvidovali,aby se zmocnili našeho majetku.Toto se stalo v české kanadě a aby toho nebylo dost tak byl zavřen na Borech a později na Pankráci s těmi proti,kterým bojoval.Že já nemohl studovat to bylo automaticky a dnes se směju jaké tady máme demokraty.Za tento stát a jeho garnituru bych nikdy nešel bojovat.Když vidím různé PTP tak se mi chce zvracet jaká sebranka se toho tady zmocnila.Dodnes majetek nevrácen,ale dál zašantročen ve spolupráci s Judr,která to měla řešit a vrcholem byl vyhazov z práce při hromadném propouštění po 43 letech práce.Takže ať si p.Zeman plká co chce a trvale zkrácen důchod tak budu a moje rodina zbabělec a přijmu podmínky vítěze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit