Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je třeba vykázat z ČR všechny Rusy a Rusům k nám zakázat vstup.
    • Tečko, tak si to tak neber, ten tvůj deficit, musíš se naučit s tím nějak žít.
    • Tobě je třeba rozbít hubu tečko, jakmile ti jednu ubalím sežereš protézu a uděláš salto mortale, kozomrde s malým pinďourem!! *15* *2* *1*
  • Mi komunisti rádi vítáme soudruhy s východu. Ale dyž supersoudruh Putin řekl že už Ukrajinci nejsou naši soudruzi tak je tady nechceme!
  • Ameryčani nikdy nebyly na měsíci protože tam byly první Sověti se Sověckého Svazu! Gagarín je teho jasným důkazom a soudruška Těreškovovová vám to kdykoliv dokáže. A sledovava soudruška Těreškovovová z vesmíru jak nám imperyalistyčtí Ameryčani hážou přes ploty Mandelinku Bramborovou Ameryckého Brouka. Takže důkazy sou!!! Mňél by to řešit mezinárodnostní soud v Hágu!!!
  • Vážení, stačí do vyhledávání napsat Amerika chce válku s Ruskem a nabidne se vám veeelmi zajímavé povidání s Paulem Robertsem, bývalým náměstkem ministra financi, který také publikuje. Budete žasnout, co USA je za hnus.
    • Až to bude v Haló novinách tak temu budu věrit ty kapitalistický rozvraceču socializmu! Aji tebe si supersoudruch Putin podá!
    • Lepší hnus než Rus .
  • Pověs si svého komunistu; zabráníš válce a podpoříš MÍR!
    • Říkávalo se to jinak ." Zabíj komunistu , posílíš mír " .
  • jak je vidět čezsko se brzy pěkně rozroste, čecháčků tam bude přehršle, ale bohužel pravých to je skutečných Čechů stále ubývá je to již ohrožený národ.
    To vše lze soudit podle reakcí na různých diskusích.
    • Oxigen ,doufam ,ze nedojde na tva Slova.To bychom pak byli Mensina ve vlastni Zemi.
    • Zprávný Čech miluje Sověcký Svaz a nikdy jinak!
  • Určitě lepší 100 Ukrajinců než 1 Rus .
    • Ukrajinci jsou nikoliv národ, ale bandité. Oni ani nic jiného než bitky, boje a krádeže neznají. Navíc jsou děsně prolhaná banda. Jen ať sem nelezou.
      • Hmmm a jakpak byste charakterizovala Rusa ? Já to raději nebudu komentovat , nechci být sprostý a slušně se to říci nedá .
  • Eště že nikdo rozumný jak já nevěří tem médiám co pořát lžou ve jménu kapitalizmu! Jediná pravda je v Haló Novinách a to čtou enom inteligentní lidi a já!!!
  • Oni dycky tí Ukrajincí byly naši soudruzí a najednou se z nich vyklubali fašistí!!! Co taky od nich čekat dyž se odtrhly od CCCP!!! To je jak východní Němcí. Za války střílely do vzduchu aby se mohly sta Východním Německem a teť jsou z nich kapitaliti proti nám! Fuj!!! Čest!!!
  • Jó, tak ať rusko zakáže vstup ukrajincům a to teprv bude problém. Maká jich tam 2 miliony.
    Ty dva miliony půjdou do evropy, máme se na co těšit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit