Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať žije pánové císař Petro Olexijovyč Porošenko "narodil se jako žid Waltzman"
    • Spíše Čokoládov Čokoládovič Porošenko *1*
  • Rusofilové jsou v koncích!

    Nyní je jasné že střelbu do demonstrantů organizoval Putinův poradce!
    Janukovyč totiž nebyl Ukrajinský prezident ale proruský agent. FSB - KGB měla dveře
    do země otevřené dokořán.

    Uznáváte pomatené heslo poručíme větru dešti. Nyní zase z holky děláte kluka. *16*
    Pokud se podobným způsobem plánovala vaše rudá ekonomika tak není divu že
    zkrachovala. *15* *15*
    • „Střílel jsem jim na nohy,“ přiznal se BBC muž, který tvrdil, že se účastnil demonstrací, a jehož jméno britská stanice nezveřejnila. Po policistech střílel z budovy konzervatoře na jihozápadním okraji náměstí. „Samozřejmě, že jsem je zasáhl do paží nebo jinam, ale nestřílel jsem, abych zabíjel,“ dodal.Střelec uvedl, že ho den předtím kontaktoval muž, který mu nabídl, aby si vybral jednu ze dvou zbraní, brokovnici ráže 12 ga (cca 18,5 mm) a loveckou puškou Sajga, což je automat kalašnikov AK-47 upravený pro lov. Vybral si druhou, kterou ukryl v budově pošty vedle konzervatoře. Obě budovy byly pod kontrolou demonstrantů.Druhý den ráno, 20. února šel do budovy konzervatoře, kde od sedmi hodin spolu ještě jedním mužem střílel asi dvacet minut na policisty. Jeho slova potvrzují i výpovědi dalších svědků včetně opozičního poslance Andrije Ševčenka.
      Tomu zavolal velitel pořádkové policie nasazené na náměstí Nezávislosti: „Andriji, někdo střílí na mé kluky.“ Uvedl, že je palba vedena z budovy konzervatoře. Ševčenko se proto spojil s ochrankou Majdanu, kterou měl na starosti Andrij Parubij. Ten na místo poslal své „nejlepší muže“, aby informaci policie prověřili. Mezitím bombardoval velitel policie Ševčenka dalšími telefonáty, v nichž ho informoval o narůstajícím počtu zraněných a pak o prvním mrtvém. Nakonec uvedl: „Stahuji se, Andriji. Nevím, co bude dál.“
      Střelci na fotkáchParubého tvrzení, že v budově žádné střelce nenašli, vyvracejí snímky fotografa, který tam okolo osmě zachytil lidi s puškami, i když nepálili. Střelec vypověděl, že za ním skutečně přišla ochranka Majdanu: „Zrovna jsem nabíjel. Běželi ke mně a jeden na mě šlápl a řekl: 'Všechno je v pořádku, ale přestaň dělat to, co děláš.'“ Z budovy konzervatoře ho odvedli a naložilo do auta, které ho odvezlo z Kyjeva domů.
      V tu chvíli už byli tři policisté smrtelně zraněni a začala odveta bezpečnostních sil, které se stahovaly od náměstí. Přitom pálily do demonstrantů ostrými.
      Vyšetřování nikam nevedlo, spekulace přetrvávají
      Kvůli akci byli zatčeni tři příslušníci speciální jednotky pořádkové policie. Dva zůstali ve vazbě, velitel byl propuštěn na kauci a zmizel. Všichni tři byli obviněni ze zabití 39 lidí. Na následky střelných poranění ale zemřelo ještě asi dalších deset demonstrantů. Část jich podle výpovědi svědků zabili ostřelovači.Parubij tvrdí, že za krveprolitím stojí ostřelovači z Ruska, kteří měli Majdan utopit v krvi. Nevylučuje však ani to, že mohlo jít o spontánní reakci části demonstrantů na předchozí střelbu ze strany policie.Slyšel jsem, že po střelbě z 18. února přišli na Majdan kluci s loveckými puškami. Bylo mi řečeno, že to byli příbuzní nebo rodiče zabitých 18. února. Takže je možné, že tam byli lidé s loveckými puškami. Když snipeři začali zabíjet naše kluky, jednoho pod druhé, dokážu si představit, že ti s loveckými puškami opětovali palbu.“Střelec ale jeho tvrzení zpochybňuje. Říká, že byl kontaktován už na konci ledna člověkem, který mu řekl, že je důstojník ve výslužbě. Říkal mu, aby se do žádných akcí radikálnějších skupin nezapojoval, protože jeho čas ještě přijde. Neuvedl ovšem, kdo to byl a čí zájmy sledoval. Ani jeho výpověď nešlo ověřit z dalších zdrojů.
  • Majdan se zapíše do dějin jako den kdy Ukrajinský lid setřásl otrocké Ruské jho
    a dal se cestou která ho dovede k Západní demokracii i prosperitě. *14*
    • do dějin jako den kdy Ukrajinci skočili na špek západním slibům
  • Klause jsem nemusel a nemusím. Ale ve světle současných událostí však oceňuji jeho rozvážnost a postup jednání s Mečiarem o rozdělení ČSR.
    Kdyby byl jako Porošenko,Janukovyč, Turčynov a podobní, tak by na radu USA a EU začal Slováky střílet, zakázal by jim slovenštinu a jinak by je likvidoval. On nás rozvahou uchránil . Události často poučí!!!
    • někdo jiný, třeba Zeman,proběhlo by referendum zda Slováci chtějí opravdu pryč anebo jim to vsugeroval jejich politický guru. A pravděpodobně by země nebyla ani tak rozkradená a zadlužená jako dnes je. Klaus si léčil vlastní mocenské a ješitné komplexy a účet zaplatilo 15 milionů lidí.......
  • Tady můžeme vidět rozdíl mentalit.

    Demokracie oslavuje Majdan. Okamžik kdy se národ vzbouřil proti Ruské nadvládě
    a dal se cestou západní svobody. Rus zase dodnes oslavuje rudý puč v roce 1917
    který Rusku i světu přinesl jen samé neštěstí.
    • bezregistrace
      nebreč jednou se na tebe budou chodit koukat do antropo muzea .... takový exemplář jen tak někde mít nebudou
  • bezregistrace
    No jak už je v lidské společnosti zvykem je nutno nejdřív někoho připravit o život a pak na tom vystavět katafalk aby se mohlo slavit ...
  • Podle policejních důkazů střelbu na Majdanu řídil Putinův poradce Surkov.

    Při výsleších členové speciálních jednotek poskytli důkazy o tom že Surkov řídil
    organizaci střelců na Majdanu.
    Moskva se připravovala na likvidaci a roztržení Ukrajiny dávno před událostí na Majdanu.

    Rusko prostě nechce Ukrajinu v EU protože by mohla zažít prosperitu a svobodu.
    Zotročený Ruský lid by je pak mohl žádat také a to by byl konec rudé diktatury.
    • Pan Pazderka včera ohlásil, že vyšetřovatelé prokázali, že střelbu zahájili demonstranti do policistů. ostatní už byly vzájemné útoky VYVOLANÉ STŘELBOU DO POLICIE!!
      • Na Majdanu jsem začal ostřelovat policisty, přiznal se demonstrant
        Krvavá lázeň u kyjevského náměstí Nezávislosti vedla loni v únoru ke svržení prezidenta Viktora Janukovyče. Ukrajinské bezpečnostní síly 20. února postřílely několik desítek demonstrantů. Tvrdě však popíraly, že by střílet začaly ony. Odmítali to však i zástupci vzbouřenců, jeden z nich ale BBC sdělil, že právě on začal pálit a dokonce na to byl vyzbrojen.
    • bezregistrace
      zdar transvestito .... problém je ovšem že zrovna ty placený informátor s který si nezadá ni Josef Vyskočil taky káže svoje moudra
      • Já jsem holka! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • bezregistrace
          Jo když se tak cítíš .... ale vůbec se nedivím že brousíš po všech diskuzích a prudíš a prudíš, to máš s toho utlačenýho pytlíku
          • Já jsem holka od narození a žádnou vaši směšnou klučičí žížalku nemám! *16* *16*
            Ale když je třeba odnést kufr nebo nákup ráda vám tu práci přenechám.

            Nebyla jsem tu 12 hodin tak zas neříkejte tu pohádku že jsem tu nonstop.
    • tohoto týdne *4*
      • Koukám že jsem se trefila přímo do Rudého Kremelského hnízda. *15*
        Bože já jsem úžasná. *14*
        • je to tak, právě píšu z Kremlu......nemám nic lepšího na práci než vyvracet nějakým prosťáčkům jejich iluze..... *2*
          • KGB má rudé oči všude. Mečiar byl jejich člověk a prasklo to až dnes. To je co.
            25 let se to tedy tajilo. Další agent StB si hraje na ANO pravičáka.
            A to tu ještě běhá armáda těch neodhalených spolupracovníků.
  • prohlédli v rozpadlém rozkradeném zadluženém Československu (zajisté zato dle zdejších "znalců" může Rusko) i Ukrajina střízliví z majdanské kocoviny v rozbité zadlužené rozpadlé zemi. Nechť žijí US převraty.....
  • můžou si poplakat a zamávat naposledy své bývalé , nijak vysoké, ale aspoň nějaké, životní úprovni *7* *7* *7*
  • Když i špion Pazderka ve své reportáži z Kyjeva řekne, že střelbu na Majdanu zahájili jejich lidé do policistů, tak to musí být pravda. Ale o tom jak kyjev LŽE jsme se už přesvědčili tolikrát, že se nido ani nediví, že pUSsynka to neustále vykvokává .Inu slepice co od ní můžete čekat.
    • asi opravdu jsem slepice.

      Kdyby sis mě totiž vzal tak ti snesu zlaté vejce. jsem totiž bohatá. *15* *15*
      • Bohatá duchem, že? *1* *1* *1*
        • Rozumu mám také na rozdávání. *14* *14*
      • *8* no asi je jim jedno jestli dluží 18 nebo 20 bilionů Dollarů, to už je prašť jak uhoď......hlavně aby se se zlatým Rublem Dollar nerozplynul jak jarní sníh.....ale zase bude spousta papíru v zimě na podpal..... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit