Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozné je že za Majdan nese odpovědnost EU. *9*
    • a usa
      • zajímalo by mne, jestli existuje něco - ZA CO USÁCI NEMOHUÓU *15*
        • z skvělý rozvoj Číny a za senzační ruskou diplomacii , například
  • Já jsem také slavila!

    Je to den svobody kdy se Ukrajina vymanila z Ruského vlivu a dala se Západní
    cestou která ji dovede k demokracii a prosperitě. *14* *14*
    • běžte to říci těm bojovníkům a občanům Doněcka, co oni na to *2*
    • Je co oslavovat?Mrtvé a zabité.Na víc v té době s tím Rusko ještě nic nemělo společné. *7*
  • Včera večer v ČT24 přiznal i Pazderka, že na Majdanu začali první střelbu demonstranti na policisty.Dále konstatoval, že je po roce na Ukrajině hůř a že se to stupňuje a proto jsou "velkolepé" vzpominkové oslavy ROZPAČITÉ.Když to konstatuje špion, který byl vyhoštěn z Ruska, tak si myslím, že to muselo být daleko smutnější!!!!
    • A viděl jste Poroshenka, jak vyřvával "sláva Ukrajině" a žádná odezva? Nejvíc ovšem perlil soudruh Kocáb! Tomu bych vzal občanku. Soudruh Kalousek byl asi v rauši, protože se nevyjadřoval. Prý ho nemají v pátky, soboty a středy kontaktovat, protože je v Bechyni diskotéka.
      • on jej ještě někdo zvě na vystoupení a platí mu za to??? šmárjá jsou bl bí nebo se bechyňáků stejská a zachtělo se jim narukovat???
      • Já myslel na zámku a s kamárádem přemýšlí jak dostat 10 mld.od ovčanů za krevní podnikatelský záměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit