Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud nepochopíte, že ti druzí jsou jako vy, nemá cenu zde diskutovat.
    • Druzí jsou jako vy? Jak to myslíte? Jako že jsou to lidé?
      Ale o tom přeci nikdo nepochybuje, ani se o to nepře. Nebo je to jen pokus o nepovedenou demagogii? Nebo s kým má nebo nemá cenu diskutovat? Jen s těmi, kdo mají stejné názory jako vy? To je docela hloupé, ne? :-)
    • Jsem viděl ze satelitních záběrů jak v té sýrii banda chlápků střídala na koze. Takové lidi myslíš ??? Přeci nemůžeš říct o dvou lidech kteří mají úplně jinou kulturu a žebříček hodnot že jsou stejní, protože nejsou a podle mě vedle sebe nedokážou žít, protože ani jeden z nich se nebude chtít vzdát toho co má nebo v to co věří. Krásnej příklad je v cizincích kteří u nás už teď žijí, místo toho aby se pozvolna přizpůsobovali životními stylu a pravidlům které v našem státě fungují tak se nám snaží vnutit jejich vírů a hodnoty stavějí tu mešity a podobné ptákoviny ignorují předpisy a základ námi zažitých dobrých mravů jako nenošení pokrývek hlav ve školách, navíc si dožadují pro sebe speciální zacházení oproti běžným občanům což vede pouze k větší nenávisti vůči nim. A to že každý kdo se na ně jen špatně podívá je ihned označen za rasistu, xenofoba a já nevím co všechno společnému soužití taky nepřispívá.
    • Ti druzí nejsou jako my a to je ta potíž, já bych totiž své dítě nikdy do té lodi neposadila...
  • Pevně doufám, že zvětšenina této fotografie přistála na stůl v oválné pracovně...
  • kurvyy sů to Bohušu a třeba jim zakrůtit krkama všem
  • Každý se rozhodujeme dle vlastního rozumu. Srdce vroucí fotografie asi někoho přesvědčí, ale mne nechávají chladným. Bůh vyhladil potopou celou planetu a veškeré tvorstvo a zazlívá mu to někdo? Vymazal Sodomu a Gomoru ze zemského povrchu asi věděl proč. Pokládám si otázku, proč mladí muži nebojují ve své zemi za lepší život a raději utíkají za lepším životem jinam. Proč jdou pouze do Německa? Jiné státy je nezjímají. Raději opustí své ženy, děti rodiče, babičky a nechají je na pospas banditům? U mne jsou to zbabělci. Zbabělce bych poslal šupem zpátky. Pokud přijde celá rodina, je to něco jiného.
  • V první řadě by měli být zatčeni rodiče toho malého dítěte.
    Není přeci možné vystavit dítě takovému riziku.Pokud se Evropa
    ohání právem tak at koná,v opačném případě si bude každý dělat co chce.
  • Stalingrad
    -Pohnou drastické fotky utopeného syrského dítěte Evropou? ptají se média

    Svět obletěly šokující fotografie mrtvého chlapce ze Sýrie, který se s nejméně 12 dalšími lidmi včetně svého bratra utopil cestou na řecký ostrov Kos. Tělo tříletého Aylana vyplavilo moře na pláži v Turecku nedaleko města Bodrum.

    Copak evropa bo evropan toho hocha posadil do člunu ??!! Nutil ho tam sednout ??!! Bylo to rozhodnutí jeho rodičů !!!!! Nutil je někdo jet do evropy ??!!! Nenutil !!!! Tak proč by měly fotky a jejich dobrovolné rozhodnutí pohnout evropou ???!!!! JE TO JEJICH SVOBODNÁ VŮLE A NÁS SI PODŘIZUJÍ A UTLAČUJÍ ULTIMÁTY A VYDÍRÁNÍM HROZBAMY!!! TO NENÍ NAŠE SVOBODNÁ VŮLE je zde vítat,starat se o ně,trpět je tu-NECHCEME JE TU-k tomu nás nutí !!!! My jsme ti v OHROŽENÍ !!! pohne to někým !!!!!???
  • Už je čekám kdy se tady objeví klasičtí sebemrskači, co se tady budou dojemně zasazovat o africké vtěrky.Nicmeně je třeba nazývat věci pravými jmény.U takového dítěte měli být především jeho rodiče.Nejsou?Tak měli jiné priority než hlídání potomka.Druhá varianta-nejsou?Jednalo se o tzv. kotvu.To je že rodiče pošlou dítě do Evropy.Jeho azyl je takřka automatický a pak tady přicházejí zástupy jeho rodinných příslušníků.Stát je proti sloučení takové "rodiny" bezmocný.Takže velice opatrně s tím sebemrskáním a výčitkami!
  • Touha po lepším je přirozená vlastnost. Ale musí být podepřena nějakou snahou. vzděláním a následně prací. Touha mít se lépe je vykoupena nějakým úsilím a to většinou dlouhodobým, i generačním. Toho, čeho si dosáhne člověk vlastní prací a úsilím, toho si váží. Toho, co mu "spadne z nebe" a nadále pravidelně padá si nikdo neváží. Na to stačí selský rozum i zkušenosti s jednou nejmenovanou menšinou.
    Pokud si představím v Evropě uprchlíky a jejich děti, tak vzhledem k jejich vzdělání a znalostem nebudou umět nabídnout cokoliv kromě nekvalifikované práce (až na výjimky) a těžko říct, jestli i ta nekvalifikovaná práce bude odváděná srovnatelně dobře, jako práce jiných cizinců pracujících v naší zemi. Ani nevím, jestli je v naší zemi nebo Evropě takový hlad po nekvalifikované práci. Spíš bych řekl, že nabídka je pod poptávkou.
    Pokud těm nepracujícím migrantům budeme dávat jídlo, ošacení a bydlení, velice rychle si zvyknou a budou to brát jako své právo a naší povinnost. A co bude dál? Budou se srovnávat s ostatními Evropany. Budou svůj život srovnávat s evropany. A myslí si někdo, že budou ochotni čekat desetiletí, až se jim zvýší životní úroveň? Budou si šetřit euro po euru z "kapesného", které budou dostávat? A co jejich děti? Uvidí jak se mají evropské a budou chtít to samé a hned. Nebudou chtít být "druhá sorta". A co bude výsledkem? No samozřejmě že zvýšení kriminality, co jiného. Fakt mně stačí selský rozum, abych to domyslel. Merkelová vidí zřejmě dál.
  • Je mi líto utopených lidí, ale čím jsme vinni ? To máme pro zájemce vypravit vlaky přímo ze Sýrie, Afganistánu atd.? Máme na to abychom je zde uživili? A nebylo by lepší řešit příčinu než následek ? Tito pisálci a moralisté mi přijdou falešnější, než tzv.slušní občané kterým se pro jejich obavy tak posmívají...
  • Připomnělo mi to jednu starou povídku, snad od Arta Buchwalda, v níž se jednalo o otce rodiny, který nechtěl vzít domů kotě, jež soused odsoudil k smrti. "Když si ho nevezmeš, kotě umře", tvrdil hlas lidu našemu otci, aniž kdo přemýšlel nad faktem, že náš otec nebyl vinen tím, že kotě bylo ohroženo na životě. A protože otec vytrval ve svém názoru, že kočku nechce, nazvala jej celá ulice kočičím vrahem, ačkoliv to byl soused, kdo zabíjel.
    Když jsem četl ten poprask okolo mrtvých imigrantů, okamžitě se mi ta povídka vybavila... Jsme vinni tím, že tu nechceme kočky? :-DDD
    • navíc dítě beztak přes palubu hodil jeho vlastní otec stejně jako matku jen proto, aby sobě zachránil krk!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit