Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Jsem tržní holka a učila jsem se že každý/á se má postarat sám o sebe v drsném
    konkurenčním prostředí. Za státní peníze se přitom dělají protekční pracovní fleky
    pro cikány a nyní pro cizáky - pro ně tedy zdá se tržní pravidla neplatí.
    Když nemá práci nebo peníze domácí běloch každý na něj kašle - chcípni pod mostem
    neschopáku říkají.

    Proč bereme ekonomické uprchlíky z oblastí kde se neválčí? Ze západní ukrajiny.
    ze Sudánu - tam není válka ale občanské nepokoje a bordell nefunkčního státu.
    Tak si tam udělají pořádek a necucají Europské sociální dávky.-
    • Ja jsem zvědavej nato až se rozkřikne že v Germanii přijmou všechny chude světa což je asi tak plesknu 90% lidí na světě a kdo na ně bude dělat to nastane světovej bordel ala Dojčland uber áles. *2*
      • Pamela
        Jistě. už dnes není schopna aktivně pracujících část občanů utahnout
        nemakačenka na štědrých dávkách.
        Jenže žádná vláda se neodváží ty dávky seškrtat protože by přišla o hlasy.

        Stejně tak ti co si dělají děcka pro peníze.
        Udělej si dvě a stát ti pomůže. Pokud si jich naděláš dest starej se jak chceš. Nemáš na to? Tak ať pojdou hladem. Kruté? ne. Neměl si je dělat aby cucal stát.
  • Za jeho smrt ale Evropa nemuže,zodpovědnost pada na rodiče ,či dopravce.Podle toho co vidim tak v teto uprchlicke vlně lítaj prachy o kterych se nikomu ani nezda.
    A to že je Evropa impotentní ,lidi vyměnili děti za konzum a naše 4% menšina je videt víc a víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit