Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je divné že čím nětší bankrotář tím větší hrdost. Čím výkonější ekonomika tím se hrdost snižuje.
    Jestli ono to nebude tím že si průmyslové státy nemusí nic dokazovat a mluví za ně kus pořádně a tvrdě odvedené práce spolu s jistotou že stojí pevně na svých vlastních nohou.
    • třeba Rusko, že jo, kdežto Amíci jsou nacionalisti až na půdu, myslí si, že jsou jedinení a zatím jsou jen stádo.
      • Těžko říct byl to průskum v Evropě. Ale máš pravdu taky by mne zajímalo jak jsou na tom i východnější státy. Třeba já nikdy neviděl fandit Mongoly nebo Nepálce.
  • Jo, jsem hrdý na to, že mám s ČR společný už akorát pas. Žít ve slavný EU je za trest...
    • vanhorne
      "s ČR společný už akorát pas."
      Bud rad aspon se muzes prochazet po Shengenu,nebo jak tomu rikaji.Posledne jsem letel do Prahy pres Amsterdam,kde jsem mel asi 2hod.na prestup tak jsem si sel ven zakourit.Dostat se zpatky byl problem protoze jsem vlezl do toho slavneho Shengenu bez visa,ale dopadlo to dobre a nechali me odletet.Ted uz vim,ze spacirovat po Shengenu bez visa nelze.☺
    • také bych chtěl žít v Rusku *9*
      • A co ti v tom brán?. Možná, až začnou v EU islámští bojovníci, kterých sem proudí desetitisíce, přebírat vládu a nikdo nebude mít sílu se jim postavit, tak do toho Ruska ještě rád uprchneš,. Neboť jedině to bude schopné se jim ubránit.
      • Co tady meleš o Rusku? Já o něm něco psal? Typickej Čecháček, béééé *1* *1* *1*
        • když né v Rusku tak kde *8*
          • Já ti to povím a ty tam budeš chtít taky, to víš že jo... *1* *1* *1*
  • No nevím, z mé zkušenosti vyplývá, že například Poláci operují pojmem "polskost"; Maďaři jsou hrdí od nátury, protože jinak by se v tom obklíčení rozpustili, ale měli kliku, že jim nerozměli ani Turci. Norové a Švédi mají jasnou národní i jazykovou hranici a za války se chovali úplně odlišně.
    O hrdosti Basků či Albánců se mluví spíš v souvislosti s tím jak se umí vztekat na sousedy a osobně mě překvapilo jak odlišně hodnotí svoji pozici Bělorusové a Rusové. Do Ukrajiny se raději nepouštět. To jsou tak relativní a historicky podmíněné soudy, že je to spíš zajímavost. Ostatně diskuze to jen potvrzuje.
    Co mi nesedí je třeba "hrdost na svatou Anežku Českou", kde zůstali dva králové, kteří padli 26.srpna (1278 a 1346)? A kde zůstal Emil Zátopek. Obstát tady a teď je třeba a ne se nimrat v úvahách jestli Čech má skákat či ne. Cožpak je klokan?
    • To je výstižné, souhlasím. Velikost a zásluhy uvedených osob uznávám a vážím si jich. Ale jak na ně mohu být hrdý, když jsem se sám o to co vytvořili nikterak nezasloužil a ani zasloužit nemohl?
  • A kdepak máme Simonku, američanku... nebo další obrat a další nick? Nebo opět točí kabelkou a nemá čas... a daně aby jsme platili za ni my, občané?
  • kaslu na pussy cat tady na chatu
    normalne se da mluvit ( chatovat) i bez ní

    hnus a bida funguje v českuu---je to des---i kdyŽ v americe to neznaj--jim je tu u perdele--
    hlavne ze se serou do vseho SUPERMANI

    systém americkej==== něco neskutecne DEBILNIIIIIIIIII
    • se chatovat i bez Simona a ba naopak, mít ho tady jako místního blba, osvěží!
      • Toho místního BL jsi volil a ještě mu směšně říkáš prezident Zeman . *2* *2*
  • vanhorne
    Po vlastenectvi a narodni hrdosti obycejne volaji politici kdyz jim tece voda do bot.
    • Putinovcům už do bot teče. Proto tu zuřivě štěkají. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Člověk může být hrdý jedině na to, jestli vytvořil něco dobrého a prospěšného pro jiné. Jestliže se stále učil nově věci, poctivě pracoval, dobře vychoval děti, vybudoval domov vlastní prací a jestli přitom všem zachovával zásady morálky, neomezil práva jiných.

    To že jsem Čech jsem nemohl nikterak ovlivnit, je to dáno náhodou, mými předky. Měl bych ale děkovat této Náhodě, že jsem se narodil v této zemi s bohatou kulturní tradici vycházející z judaisticko-antické křesťanské civilisace, že mi život umožnil učit se a pracovat přispívat tak k uchování a rozšíření hodnot vytvořených mými předky a spoluobčany.
    • jasně, od takového nechutného rasisty a xenofoba skutečně ty plky sedí *15* *15* *15* *15*
  • Stát který nepotrestal komunistické vlastizrádce si úctu nezasluhuje.
  • Češi mohou být hrdí nanejvýš na to, že ukradli Moravanům jejich zem a posléze (po stvoření patvaru "Česko") i název té země.
    A to v historickém kontextu není nic, čím by se mohli chválit.
  • češi jdete do pwerdele!! mrknete na polaky , co teraz mluvej--------------- boroci ,,,,radsi budou mit BOGAi kdyby byl nemecKej, ať byl i třebas nacistickej , jim je to jedno---poloci vždycky byli KU*VY!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit