Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má vystoupení, posvěcená ÚV KSČ patří mezi národní poklady. Hned po Jakešově projevu.
    • já bych neřek, že mimo mísu - spíš hřebík na hlavičku! Karel Gott, typický příklad českého hnusu, kolaborant, oportunista, kariérista, křivák a ještě ke všemu celkem mizerný zpěvák bez vkusu a míry. Inu, národní poklad. Češi opravdu nemají moc nač být hrdí - pívo a hokejisti to nezachrání. Hrdí můžeme být na lidi jako byl generál Fajtl, paradoxně právě je tento stát s tichým souhlasem většiny odsuzoval na léta do vězení a pracovních táborů. Typické. Rovněž typické, že tento národ zplodil i takové jako byl Augustin Přeučil....
    • Ťulpásku zase mimo mísu, ale hlavně, že je to proti komunistům, že????
    • Celkem hloupý příspěvek, zcela mimo téma.
  • I Simon na kriplkáře může být vlastenec a ne, že ne, jenže tak nějak poloviční!!
    • no jeje, "Na Bělěhrad, na Bělěhrad!"
  • něspolupracoval som vy volovia. Iba trochu
  • Pete z našich daní sponzorujeme vaše tlusté soudruhy z KSČ - M:
    • K smíchu, já nejsem soudruh a ani jednoho nevlastním. Dle tebe je je třeba vyhubit jak na Ukrajině. Ale kdo tady kromě tebe a pár podobných zůstane? Připomínáš mi Hitlera s tvou blbostí. *1* *1* *1*
      • Lžeš jako soudruh!
    • Ta blbost tě musí utýrat bolestí, co???
      • Zalez Putinova rohožko.
        • Kde máš Bobka karikaturo
          • Ten si v Rusku hraje na prezidenta. *15* *15*
  • u Čechů to s hrdostí bylo vždy komplikované. Na jedné straně o ní křičí na druhou stranu, když o něco jde, vzdají to. My Moravané naopak hrdost a sebeůctu máme viz Bílá hora nebo Frýdek Místek březen 39. Oč méně o své hrdosti křičíme o to více ji bráníme. U Čechů, musím s lítostí konstatovat, je to přesně opačně. Hora slov a skutek utek.
  • Ten zmalovaný pomatenec na ilustračním obrázku má vyjadřovat národní hrdost? Spíš vyjadřuje, že je to primitiv a že mu hrabe.
    • Prezidenta Zemana jste popsal výborně. Palec nahoru jako vždy.
  • Tož sudruzi vyšťourejte ze zubů zbytky levného salámu a chrápat.

    Ráno jdete na úřad práce a pokud budete mít štěstí nafasujete oranžovou vestu
    a koště. *2* *2* *2* *2* *2*
    • Už jdu. Jen musím pořádně vyvětrat svou Ruskou zemljanku.

      Jedla jsem fazole a sledovala Sovětský film aurora. No a také jsem vystřelila. *8* *8*
      • To prdění je u vás dědků normální, přes to vlak nejede, jen si ulev *6*
    • Promaž si kolečka, až se pojedeš v noci vychcat, ať nevzbudíš celej Ústav, choromysle!
  • Šmarjá, co je to na té fotce za příšeru? *8*
    • to je Simča zamlada
  • no to je těžké s tou hrdostí když si tu někdo dává nick američanka simonka *7*
  • Každý kdo vstoupil do KSČ po roce 1968 měl být za vlastizradu
    a kolaboraci se Sovětským okupantem zastřelen,.

    Že sudruh ANO:
    • Pro tebe je kulky škoda, bež se utopit v kýblu octa. Prečti si v ústavě co to je vlastizrada a sám se přihlas.
    • No nevím, zavání mi to tady vztyčenou prackou a hakenkrajcem v mozku... To už tu jednou bylo a doplatili na to Lidice a Ležáky...
      • Ty si hlavně pleteš pojem dojem a průjem.-

        Vtrhla sem vojska SSSR - tedy se jednalo o okupaci. a kdo spolupracuje
        s okupantem je vlastizrádce. Je smutné že to nevíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit