Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, ano, vy filutové, jsem to já, jak to, že jste mě poznali, mě soudružku Simona? Krásnou 25 letou chlapa?
    • Už ty konspirační teorie nefetuj bolševiku.
      • Jsi to ty Simone, ty starej chlape? Jsi viď? Takhle malou slovní zásobu máš jen ty!!!
        • A teď zameč a vyskoč Sovětský Pepku.
          • Jsi to ty!!!
            Soudružko Simone, udělej nám tady nějakou komedii, to je jedno pod jakým nickem, ať se všichni zasmějem, dyk to umíš, vždyť i u vás v ústavu děláš různé komické scénky a pumprliky!!!
            • Směšné scénky dělá motající se Zeman. *15* *15*
  • Bolševik lámal národní hrdost čechů 40 let.

    Slušné schopné lidi zavíral a vraždil.
    Neschopné a všehoschopné naopak preferoval.

    V listopadu byla komedie dokonána. Parta zločinců z KSČ a StB jednoduše změnila
    kabát a dál krade pod jinou fasádou. často pravicovou. ze ANO:
    • Na jednoho bolševik zapomněl, na tebe na soudružku Simona *1* *1* *1*
      • Jedno bolševické *12* si hraje na prezidenta a druhé na ANO pravičáka.
  • BTW nezdržuj se v té hrozné EU a táhni do tvé chudobné Ruské stepi.

    Na hranicích už nejsou bolševické dráty.

    Teď si tu můžeš otvírat zobák jak chceš. Vaše bolševická vláda za jiný názor
    vraždila a zavírala.
  • já jsem hrdý Novorosijec *4*
    • tiše závidím
  • Buďte hrdí na to, o co jste se sami zasloužili a ne na věci, na kterých nemáte sebemenší zásluhu.

    Nebo že bych byl dnes hrdý na to, že je středa? Jo, jsem hrdý na středu!!!
  • ja sem hrdinato byt Romak my mame tempramnet a umime zit
  • Překvapuje mě hrdost sportovců při MS v hokeji. Auta zalepená a ověnčená vším možným. Jde ale o to jestli je to opravdu hrdost, nebo spíše využití možnosti si ověnčit auto vším možným. Holt samolepky už jsou out. Teď mi došlo, jestli to není pouze regionální jev. V době konání MS jsem nikudy necestoval.
  • Naše krásná zahrádko - kdo tušil jak zakrátko bolševik tě zmrví.

    Až zas budeš dýchat volně a narovnáš se v zádech. Pozor aby nedozrály rudý třešně
    v sadech.

    Vlastenče Dane Lando! Díky za tento text!
    • Myslím že Landa by se asi jinde neuživil než u nás. Aby tě náhodou nezklamal, tak jak při závodech s novým autem za miliony.
  • Pete domácí kolaborant ve službách SSSR tento stát devastoval 40 let!!
    Dnes si tito lumpové s rudou knížkou v šupleti hrajou na pravičáky a podnikatele!!
    Co druhý tzv podnikatel na které tu nadáváš měl rudou knížku.

    Válkou zničený Západ za pomoci USA zbudoval moderní prosperující státy
    a utekl nám nejen po platové stránce o 1000 světelných let.

    československo mohlo tuto pomoc také dostat ale na nátlak SSSr ji odmítlo.

    Takže tu trapně nesnáímej odpovědnost z komoušů.
    • Juj, abych se podíval pod pisoár, jestli tam náhodou nějaký komanč není, já se jich nebojím.
      Jedno vím jistě. Komančům ta likvidace ČR trvala 40 let, a nebýt nich, půlka republiky nemá kde bydlet a zdravotnictví by bylo na úrovni Konga o průmyslu a zaměstnanosti a podpoře rodinám ani nemluvím. Ale 26 let stačilo k tomu, aby vše ovládl západní kapitál a foraři a další kuplíři s dolarem - ta tvá pomoc USA ... a národu kromě hradu už nepatří vůbec nic. Takže hrdost máme,ale už je nám to houby platné, jsme žebráci západu když i v lese se procházíme po majetku Vatikánu. To samé zkouší tví zachránci a chlebodárci na Ukrajině, Africe,Asii a prakticky po celém světě. Zeptej se vojáků kteří přísahali ČR a nyní mají jít zdechnout pod záštitou NATA někda na východ,sami ani neví kde a proč. *10*
      • Zkrať to.

        Prostě jsi vlastizrádce kterému se stýská po Sovětských okupantech. *12*
        • Zkrátím to, vlastizrádce jsi ty, nejsi čech ale proradná, zaplacená, provokující arogantní figurka které bych se štítil plivnout do tváře.
          • No hlavně bys nato neměl mravenčí svale. *15* *15* *15* *15* *15*
            • A kde ho vezmeš sušinko? *2* *2* *2* *2* *2*
            • Pokud si to chceš rozdat se stokilovým chlapem ... hrdino z netu
  • češi jsou hrdí,jenom když o nic nejde,např.hokej,jinak je to s českou hrdostí o ničem,čech je stejný jako polák ,američanům by prodal i mámu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit