Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na televizních záběrech svižně zvládající schodiště je invalidou.V době havárie byl před nebo po operaci hlavy?Bez ohledu na to měl s hlavou potíže jak před,tak po operaci.Jak tedy mohl řídit automobil?Který doktor ho prohlásil způsobilým,měl by být trestán spolu s ním.A k tomu ještě chlast.Když si pomyslím,jaké důkazy musí osoby se zničenými klouby soudům předložit,aby se stali invalidy,je mi u Janouška skutečně šoufl.Jak je to u VIP osob jednoduché.Znalci a pojišťovny,buďte objektivní.Hlavně k chudým.
  • Co k tomu říci. Jen to, co si myslí normálně uvažující lidé. Za komančů se soudilo podle politiky, nyní se soudí podle peněz. Dnešní nadlidé, tedy soudci, si to dovedou vždy řádně zdůvodnit. Proto si rádoby chytří právníci, ale spíše vyčůraní chytráci, vytvořili nový občanský zákoník tak, aby tomu normální lidé nerozuměli. Dokonce na semináři advokátů to potvrdil lektor. Ale víc se k tomu nebudu vyjadřovat.
  • zbabělý pes kterého měli vhodit do kafilerie. Je to a bude jen obtížný a špinavý hmyz který nemá žádnou cenu. Kdyby porazil naši holku, jistě by jej příbuzní už dávno zhasli. A veřejně jako psa.Má obrovské štěstí, že mezi těmi co patří k poražené autem není krevní msta. Protože není možné aby tady viník sehrával takové divadlo. V Italii už by vyplňoval nějaký pilíř mostu. Marné jiný kraj. Tady je sviňa důchodcem.Též se staví míň mostů.
  • Takže všichni invalidé jsou beztrestní? WTF? Jediněj opravdovej invalida je asi mozek pana soudce!!!!
  • Všichni invalidé otevírejte flašky a směle pijte třeba i za volantem.Invalidita vás ochrání a nebo je Janoušek jediný invalida nad zákonem.Tuto výsadu zatím mají jen vyvolení politici a to od dob revoluce.K zblití.
  • Nedávno byl rok 2000. Ten čas se snad zrychluje nebo co. S takovou abych už chystal šampus na silvestra 2100.
  • Ha ha dobrý vtip
  • To je zase ostudy, jako by nestačilo, co o nich v těchto týdnech vykládá v TV Prima b.m. (bývalý mukl) Kajínek...
    • ... vysílají to pro dementní hlupáky tvého kalibru, troubo :)))
      • jak už jsem psal,jsem magor,mně neberte vážně mívám záchvaty čistého vědomí ale to jen jednou za rok.
  • Možná takový Zdeněk Ondráček by ho dokázal vyléčit...
  • Invalidita nemůže být důvodem k privilegované beztrestnosti a zároveň v podstatě i
    jistým návodem k tomu, aby to zkoušeli i jiní..s reálnou možností, že by jim to mohlo vyjít také..Je to arogantní výsměch ostatním., jak odsouzeným., tak i obyčejným občanům, co dodržují zákony a jsou právě i postiženými obětmi., takových "invalidů"..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit