Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stalingrad
    můj děda je invalida z války,jedno na které straně stál,jestli prajzak s Romelem v africe,bo u Stalingradu či či z hvězdou u Stalingradu bo Kursk-páč ti kluci chcípali jako psi na obou stranách--tak to bych ho měl ještě vyhnat krást !! Jako válečného invalidu by neměl jít do arestu. Jen nevím ve které bance je hoooodně korunek-poraqdí někdo kam ho poslat ?? *1* *1*
  • Ha ha dobrý vtip
  • Nedávno byl rok 2000. Ten čas se snad zrychluje nebo co. S takovou abych už chystal šampus na silvestra 2100.
  • Možná takový Zdeněk Ondráček by ho dokázal vyléčit...
  • To je zase ostudy, jako by nestačilo, co o nich v těchto týdnech vykládá v TV Prima b.m. (bývalý mukl) Kajínek...
    • ... vysílají to pro dementní hlupáky tvého kalibru, troubo :)))
      • jak už jsem psal,jsem magor,mně neberte vážně mívám záchvaty čistého vědomí ale to jen jednou za rok.
  • Doporučil bych panu soudci navštívit některé např. dialyzované pracoviště u nás ,aby viděl skutečné invalidy připojené k hadičkám.Jsem silně znechucen z režimu,který tady byl nastolen v roce 1989 chátrou ve spolupráci s prognostickou ulejvárnou.
  • Když tak ho tam může ošetřovat MUDr Bém,aby nasál ovzduší, než na něj přijde snad někdy řada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit