Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1) pro toho, kdo mi krade nick - najdi si jiný

    2) pro Tiscali - udělejte novou diskusi, kde se mohou dva pitomečkové realizovat, aniž by prudili ostatní...
    • Bohužel koloběžko tiscali ruského BTW Blba kryje,.
      Toleruje mu podvádění s bodováním, to že Simoně komolí jméno i jeho nonstop
      teploušování. Nick ukradl tobě, křenkové, Simoně, bijci, veselému zvířeti, nicolles,.
  • Si z nás srandu udělal i prez.Zeman.Ten tvrdil,že po výměně "rady"ČNB a jejího guvernéra přijde změna a konec devalvace koruny.Ale zapomněl říci,že až na svatého Nikdy.Změna?Až se ti nejbohatší vekslácky napakují.
  • Tak jak, přihřátej Sajmon stále zde?








    .
  • Jo Brexit je cesta
  • Ty jsi především chlív. Chlív závislý na prasení stránek. Všude jinde jsi za vyvrhela.
    • ... ty jsi póvl :)))
      • vidíš prase? A včera jsi se zapřísahal že mi neodepíšeš. A jak tady pečlivě panáčkuješ a přijímáš kopance? A budeš tady jak dlouho budu chtít!
        • ... tvá bezmoc mě zlákala, výkale, přečti si můj poslední vzkaz, který je hlavně o tobě, nulo :)))
          • Joo?Ti hrabe?Od kdy tady prasata dávají pokyny?Vidíš jak pečlivě čteš a odpovídáš? Jsi poslušné prase z chlívku.
            • ... fakt se nečapeš, jsi ohromně ubohý chudák, se kterým si dělám vždy, co chci :)))
    • ... píšeš hezky o sobě, pokračuj, neznám větší lidskou trosku, neškrtněš si jako nikdy, balíku :)))
      • a zas napiš že by jsi se chtěl setkat. Nebo jak jsi prase s noblesou....
        • ... není důvod psát nezbabělejší trosce na netu, kdy si nechá rozšvihat lebku, to ona nedá :)))
  • díky euro ne
  • Ruští sportovci berou doping, američtí pouze léky na alergii! hihi
    • a ty jsi lopata co smrdí. Hi hi. Ale spíš fuj špíno.
  • Chybí mi tady čerstvé zprávy!Jako,že se nám sem cpou negramoti z Německa.Ovčani vítejte je dobře mířenou ranou,protože tudy údajně nešli a ne,aby jste mávali jako na US cirkus.Kdo to platí?Kde jsou hlídané hranice ?Doufám,že v Petrovicích jsou již překližkové pandury a jeden Jas Gripen.Tady se producírovat nebudou.
  • Ano teplej Simon a jeho debilní matka a otec to je rodinka. Pitomci k pohledání, měli je vykastrovat aby tady nezamořili svět takovýma idiootama teplýma jako je jejich piičus Simon Simonovič.. *15* *15*
    • Nevim, proc krades muj nick, ale jsi trapny...
  • https://www.novinky.cz/domaci/425927-antibabis-nejspis-projde-i-potreti.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit