Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh Jégl bude dlouho putinovsko-klausovsky oblbovat?
  • Soudruh Jégl bude dlouho putinovsko-klausovsky oblbovat?
  • Soudruh Jégl bude dlouho putinovsko-klausovsky oblbovat
    Nikoliv, tento příspěvek je první, není odvozen od ústavních
    činitelů kolaborantů!
  • Soudruh Jégl bude dlouho putinovsko-klausovsky oblbovat
    Nikoliv, tento příspěvek je první, není odvozen od ústavních
    činitelů kolaborantů!
  • ... napište, ubohé sr*čky, něco o svém vzdělání, to si určitě počkám sto let, pitomoučký póvle :)))
    • prase akademik - všechny nás převyšuješ. Asi tím, že píícháš i vlastní matku, jak se tady chlubíváš.
  • Putionidi by si přáli zavést rubl anebo alespoň korunu a později juan, zatím. Dokazují to tím jak tím tématem hned ožili. Proto je tady zase přebijcováno a přepitomečkováno.
    • ty si hlavně zaveď mozek
  • ... takovou tupost jsem nikde nikdy nezažil, ale proč si neužít největšího d*menta na netu :)))
  • ... mám radost, že žádný zbabělý kripl, kterého si natírám na topinku, se mi nikdy nepostaví :)))
    • Tobě praseti? Opravdu nikdo. Pachem svého pyžma odeženeš spolehlivě nepřítele. Krásný život smraďocha, co?
  • ... čau, kriplíku :)))
  • ... malé zopakování: zde primitivně hlasují d*menti bez vzdělání, kvalifikace a sebevědomí :)))
    • Pozor akademik z prasečího chlívku promluvil. Panečku to je moudro.A sebevědomé prase.To je nám ale vzácnost.
      • ... ubožákovi jako ty by nikdy nikdo nesvěřil ani prodej kondomů, ty trosko :)))
        • Ale na co by tobě, praseti z chlíva byly kondomy? S matkou jedete na ostro, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší