Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU je spolek neschopných, který nedodržuje ani svoje vlastní pravidla a navíc mám pocit, že ohrožuje i svoje původní obyvatelstvo. K euru rozhodně nemám důvěru a doufám, že nás nepostihne . . .
  • Bijec pitomečků opět nesklamal.
    Euro nebo Česká koruna není ničím podložená. Peníze se pouze tisknou, žádné zlato, žádné diamanty.
    Již před 30 lety se mluvilo o Itálii, že tento stát krachne, že tam je chudoba atd. Za 30 let Itálie nekrachla a životní úroveň stále daleko před Českou republikou.
    Když před 30 lety průměr platu v Itálii byl 1,5 mil LIr x 25 Kč. = 37 500 Kč. Jednoduché počty v České reublice byl v té době plat 2 500 Kč.
    Zedník v Itálii měl 3 mil. Lir. a parťák 5 mil. Lir.
    Moje sestřenice před 30 lety žila a žije v Rakousku, její manžel měl na přepočet měsíčně 120 000 Kč.
    Já bych byl pro to aby se náš stát stal z jedním ze státu Spojených států amerických. Evropa není pro nás dobrá.
    • ... nečtu d*menty, jen chci vzkázat, že u blbečků jako ty čtu první řádek, píše se "nezklamal" :)))
      • ááá prase pedagogem. To se povedlo! Prase z chlíva vyučuje mluvnici?
        • ... chápu, na víc nemáš, sraaaačko, moc si užívám největšího bezmocného ubožáka :)))
          • ... čím víc hlasů největšího blba, tím je má spokojenost větší, ubohoučký debílku, přitlač :)))
  • bolševická chátro, brzy budete viset...

    jste jen banda komoušských netáhel, nemakačenků a okusovačů kaštanů ze smradlavých ruských prrdelí, hnus *11*
    • Simone nech si otlouct kaštany co máš přilepený u prdelle a pak tě pověsíme za ty tvoje zvadlý koule, ty teplá svííně... *2* *2* *2* *2*
      • Simona je holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jen ty ruský BTW Blbe kulihrachu
        S tím hlasováním podvádíš moc okatě plus mínus 6 vždy ve stejné vteřině hlupáku *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • ... férově veřejně nabízím nejprimitivnějšímu pitomci zde rozbití jeho tlamy v SaSaZu 7. dubna :)))
    • ... pokud ta troska pochopitelně nebude mít ani na šatnu tam, zaplatím jí tramvaj k SaSaZu :)))
      • nemachruj. Nebude tramvaj ani SaSa. Přeci prasata nesmí do měst ani MHD.
        • ... v SaSaZu jsem pokaždé VIP, tebe by vždy odvedli, ty ubohá nevzdělaná chudá sr*čko :)))
  • ... opouštím primitivně hlasujícího chudáka, neexistuje větší primitiv v Česku, čau, ubožáku :)))
  • Ruský teplouš semjon BTW tradičně podvádí s bodováním, smrdí tu nonstop, ničí debatu
    Simoně komolí jméno, koloběžce krade nick.
    A redakce tiscali jako vždy dělá že to nevidí. Alespoň je jasno kdo vás platí Tiscali KGB
    soudruzi
    • čti, pitomej Simone: http://diskuse.tiscali.cz/pravidla
      • Já jsem TA holka Simona.
        Pokud neumíš slušně argumentovat ale umíš jen komolit jména
        tak se seber a táhni do prdeele ruský deebile
  • Euro po volbách v německu a francii už nebude mít žádnou cenu
  • ... užil jsem si ubohost bezkonkurenčního ubožáka, ale nic není věčné, už se zde nebudu nudit :)))
  • Nadšené davy, které vítaly své německé osvoboditele. To nebyla pouze nacistická propaganda, ale skutečnost v Pobaltí, na Ukrajině a dokonce i v samotném Rusku. Je dobré si rovněž připomenout, že oddíly NKVD i Rudé armády při ústupu vraždily na Litvě civilisty včetně žen a dětí.

    Jeden z nejlepších německých velitelů generál Heinz Guderian si začátkem srpna 1941 při tažení proti bolševickému Rusku zapsal do svého deníku. „Pro chování civilního obyvatelstva bylo příznačné, že ženy z jedné vesnice v bojové oblasti ke mně přišly s chlebem, máslem a vejci na dřevěných talířích a nepřestaly naléha, dokud jsem něco nesnědl. Bohužel tento příznivý postoj vůči Němcům vydržel jen tak dlouho, dokud fungovala přející vojenská správa. Takzvaným říšským komisařům se pak v krátkém čase podařilo zničit veškeré sympatie k Němcům a připravit tak půdu partyzánským hnutím“ (Viz Vzpomínky generála, nakladatelství JOTA, str. 195). Také se Guderian několik zmínil o tom, že německé velení dovolilo ukrajinským a ruským vesničanům na jejich žádost otevřít kostely, které bolševici předtím uzavřeli.
    • Co to má společnýho s eurem?
  • Za Zemanovy vlády ČR dle hodnocení Transparency International spadla i pod Lukašenkovo Bělorusko ...

    Na podzim 03 korupci, nepotismus, klientelismus a nekontrolovaný lobbismus odsoudil i premiér Špidla slovy, že „ dokud budou mít v ČR slovo sítě organizovaného zločinu, je jedno, kdo bude v ČR politicky vládnout „ ...

    Analýzu těchto mafiánských sítí, z 98% ruskojazyčných, přinesl Respekt z 9.2.04.
    • Lukašenko je stejnej zmetek jako Porošenko jen prostě kamarádí se správnou stranou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit