Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, Standa byl miláček Miloše. on mu věřil.
  • Jak by tady bylo krásně, kdyby Čapí hnízdo bylo to jediné, s čím si koalice neví rady... *3*
  • to učíš naše děti,krávo,není tvůj kolega prof.kohout?jestli jo,tak ho pozdravuj a řekni mu jestli ví jak se staročesky řekne kohout
  • Nebuďte směšný, Zeman se dehonestuje vždy sám.
  • mám rád čápy i jiná zvířata,jenom nenávidím slimáky,ti se rozlezou a nepůjdou zlikvidovat
  • tato koalice neměla vůbec vzniknout.Neschopný Sobotka a Bělobrádek jen štvou proti Babišovi a přitom jsou sami neschopní.V této koalici jsou jen rozpory a je na čase,aby byly předčasné volby a tito dva myslím Sobotku a Bělobrádka smeteni.
  • Sobotka už nikdy,větší blb předsedou vlády ještě nebyl.ČSSD díky němu ztrací preference a při volbách klesne hodně hluboko,Politici ČSSD Sobotka,Zaoralek,Němeček,Diestbier hovoří za vše stejně jako Kalousek za TOP09 či Fiala za ODS a nyní i Matěj Stropnický za Zelené.Kde se takoví lidé působicí nyní v politice vyskytli?Jak jsme mohli něco takového vůbec zvolit.
  • Jaroslav Gauner Palas kočíroval tady krajem několik let.Prokazatelně z nakradeného a jinak bokem ulitého si postavil v Jeseníkách rezidenci.No tak rezidenci na druhou.Celý převeliký areál.Několikrát nabádán a žádán o vysvětlení jak? Za co?Ne neodpovídal.Takto se někdejší komunista a aktivní socan spolu se svoji stranou porvali s problémem.Další socanský zloděj a vyhlášený grázl a manipulátor s ulitýma penízkama Standa Gross ještě kejkloval ve vládě.A nyní tato banda křiváků hraje poslední spravedlivé?Si dělají snad kozy?O loupeživých lidovcích či modrých horlivě rozhořčených ODSácích nemluvě.
  • od tebe to sedí blondýnko
  • opět urážky na našeho prezidenta a bez odezvy.Proč se tady něco takového trpí a pisálek není brád k zodpovědnosti za hanobení hlavy státu.
  • Ukazovat na druhé je tu normalní
  • v žaludku. Inu lokaj nesnese že někdo jiný může myslet a jednat svobodně. V první řadě si udělejte pořádek ve své zemi, polovina vašich Američanů je na sociálních dávkách a máte dluhy kam se podíváte. Až uklidíte ten váš chlív pak se teprv odvažujte poučovat okolní svět....
  • ale to víš že máš pravdu ty maličký hitlerovčíku ty a ten tvůj blábol o zemích protektorátu germánského a štátu slovenského. Tvoje koncentráky a tvůj fírerek. Musím tě pochválit dobře ses naučil agitační brožuru. tvůj řídící důstojník ti zapíše malý bezvýznamný červený bod.
  • No, nevím, jestli kavárna ale já hlasovat nemohu :-((((((
    Už jednou mi tady někdo ukradl nick a ted tohle. Skutečné demokratické.
  • Mají se rádi, kluci
  • V redakci Tiscali je kavárna? To jsem nevěděl. *1*
  • Ožralec na Hradě, to především.
  • Babiš to vyřešil úplně elegantně - pozval hradního kořalu na Čapí hnízdo, tím je řečeno fše...
  • asi jsem na havloidní černé listině
  • Zajímavé, právě jsem ti kliknul bodík "souhlasím" a šlo to bez problémů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit