Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevylézali z člunů?
  • slimáci jsou chráněný druh,dokonce v dánsku se dívka bránila,slimáci ji už žrali,dívka použila nedovolený pesticid a byla popotahována úřady
  • já také ne
  • Hele tirador,
    kdybys hlasoval tak jak je od tebe očekáváno neměl bys teď problém. Každý vím že hlasování ovládá " kavárna " .
  • před několika lety ti zamořili pouze zahradu,teď zamořují celou evropu,slimáci se jen tak nezastaví,dnes nemůžeš použít pesticid,oni jsou totiž chránění a až se vylíhnou noví slimáci ještě odolnější,pak bude pro evropu pozdě
  • Mně slimáci před několika lety zaplavili zahradu. Rozlézali se vždy navečer, nevím odkud a ožrali na co přišli. Tak jsem je vždy posbíral a likvidoval, ale musel jsem taky počkat, až se vylíhnou noví slimáci z vajíček, které nakladli do země. Dva roky mi to trvalo než jsem ty slimáky zlikvidoval. Teď se tady sice sem tam nějaký objeví, ale nemá šanci.
  • Stále nemám možnost hlasovat...proč? A jak to, že jiní ano? *8*
  • Hm, a tahle partička neschopů vede naši zem... *12* *16* *12*
  • brzy bude evropa plná slimáckých hnízd
  • Slováci se nikdy nesmířili s tou nesmyslnou ideou Benešovy kliky o jakémsi "československém národě" a proto jakmile to bylo možné si vytvořili samostatný slovenský stát, v r. 1939 i v r. 1991. O tom si rozhodli sami občané Slovenska. Od r. 1945 jsme byli protektorátem CCCP, civilizační hodnoty budované v Zemích Koruny České po staletí byly zničeny, elita zlikvidována, obyvatelé zotročeni, obrovské zásoby uranu a černého uhlí vydrancovány. Byli jsme zavlečeni do teroristické organizace Waršavský pakt a když jsme si chtěli trochu vydechnout, tak nám sem kremelští vládci poslali hordy stepních nájezdníků.

    Ano, rozvrtat, rozeštvat, aby sem pak mohli poslat vojáčky na dovolené, jako na východní Ukrajinu. Přece kam šlápne jednou noha ruského stepního nájezdníka, to považují kremelští vládci za součást své stepní říše.
  • Za chvilku to překlikáme podle našich představ, soukmenovče.
  • při pohledu na červené hlasy mám radost že jsem naštval dementní ubožáky stižené paranoiou a placené jistou ambasádou. Je to pro mne pochvala že jsem ťal do živého...
  • Zdravstvuj soukmenovče.
  • Čteno a přeloženo mezi řádky..budou volby..a není čas se už dívat, kdo je kdo..Úkol našich soudruhů i soudruhů z jiných zemí..zněl "spojenecky" a jasně..oslabit, rozeštvat a zbavit se před volbami těch, co by mohli v příštích volbách, včetně i jejich stran., změnit spolu s občany..výsledky voleb i toho, co se tu už desítky let záměrně i řízeně drží u koryt..a to za každou cenu !..i kdyby to měl odnést nějaký "pošták s brašňou", který nesmí projet..A když nevyjde "čapí hnízdo", tak se musí najít jiný důvod či záminka..Jinak lidi, co už toho mají dost, nakonec nezvolí nás, ale začnou více přemýšlet o mnoha jiných věcech a souvislostech..a zvolí jiné lidi, než je už dopředu dohodnuto a naplánováno..Babiš musí ven, jinak půjde o hodně víc..,než jen o "čapí hnízdo"..Lidem se musí předhodit nějaká, hodně dobře vyuzená kost, kde je i kousek masa, aby na to skočili, jak slepice na flusanec obalený v cukru a neviděli souvislosti v tom, co se všechno na ně ještě chystá a zase se nechali oblbnout, tak jako vždy. Ideální by bylo, kdyby byli lidi natolik otrávení a rozeštvaní mezi sebou, aby nešli volit vůbec, pracovali, platili, poslouchali, jak ovce, drželi hubu a do ničeho se nemíchali..
  • Tento stát byl za posledních 25 let nedemokraticky bez referenda rozdělen, státní zlato nevýhodně rozprodáno, státní majetek neprůhledně rozkraden, země zadlužena, armáda zdravotnictví, důchodový a sociální systém uveden do chaosu, byli jsme zavlečeni do teroristické organizace NATO.....nikomu to zjevně nevadí, ale překvapuje mne, jak velká hysterie a pozornost v poslední době se rozjíždí kolem podřadných věcí jako nějaké Zemanovy výroky ohledně pubertálních ruských "zpěvaček" nebo jakési Babišovo "vrabčí" hnízdo.

    Skoro by člověk řekl, že banda teroristů a zločinců sponzorovaných nejmenovanými kruhy se tady pod nějakou záminkou snaží rozjet nějaký "Mejdan".
  • Agent Babiš má jednu velkou výhodu. Sobotka se chce udržet na postu premiéra co nejdéle, nejlépe na věky. Proto Bureše navyhodí, ani jinak "nepotrestá".
  • Babiš je frajer a krysy piští strachy.
  • Stačí mi pár minut císt zprávy a mám chuť střílet!
    Ještě než to média rozvířila tak jsem říkal, že je to podvod. Co na tom chcete řešit.
    Babiš ven. Kontrola všech dotací co dostal! Vrátit 56M a pokuta co měl dostat ať tam je 6M. Ještě kdyby pípnul tak za podvod za katr.
    Vždyť on sám říká, nepřímo co podnikatel to zloděj.
    Zloděj křičí chyťe ZLODĚJE! Jak to tu pak má vypadat když ten co udělá podvod ho udělat může a jiný NE!
    *16*
  • Ale shodne se. Bureš je pozve na oběd v Čapím hnízdě, ke svačině bude kafe a koblihy a koalice se shodne. Zeman se taky s Burešem shodne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit