Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stalingrad
    A třeba s tou obřízkou začít u frau Ančí Mééé,přeci se jí to musí líbit když je sem nermomocí tak zve bo ona už je obřezaná ??? Noo čapi je velká a Jean-Claude Juncker ufiknout ne jen pytel ,ale zrovna i ptáka-on je dost velký fták sám o sobě,tak ho nepotřebuje.... *1* *1*
  • Koho zajímá, že si ty arabský trubky uřezávaj poštěváky,

    máte starosti soudruzi *15* ,

    kdyby jste radši naběhli do práce, chátro líná, bolševická
    • Neuřezávají se je, jsou jim uřezáváni...
    • Trubka si ty a ještě k tomu bolševík *1*
      • sklapni BTW
        • Ne ne ,to bolševíci chtěj aby odpůrci makali a mlčeli proto si bolševík ,chapenzí a já nejsem BTW. *1*
          • Nech ho při tom teplouše Semjona, ať se vzteká!!!




            CHICHI !!!
          • víme sajmon, nejsi
  • Islamofobie žene vodu na mlýn Islámskému státu, prohlásil šéf OSN - asi nemá rád našeho Miloša a závidí mu, že to umí na běžkách......
    Spíš to ale vypadá, že kdyby blbost nadnášela, Pražský Hrad by mohl zahájit lety do vesmíru. *1* *1* *1*
    • Kočičáku, jaké je to u vás tam nahoře?
  • Starejte se o sebe !
  • áááááá konec diskuze, dorazil gájínkovač *7*
    • Vypadni, ty zloději nicků.
    • *1* to jo
  • xmarek
    Abych se začal bát. *1* Migrace mi macka zachovala: https://goo.gl/iKiiV3 a při mé povaze "terorirsty" to na 100 pro vydrží. *16*
  • zdarec, mě to připadá v poho, chlapi se taky obřezávaj *5*








    .
    • Chlapi? Máte na myslí ty šejdíře z "finančních kruhů"?

      Jinak se domnívám, že takový zákrok, (ženská o.) je u nás nelegální. Tím pádem by takoví prznitelé měli vyfičet ihned a napořád!
    • přééééésně








      WOW !!!
  • To muselo být něco strašného. Já si to nedokážu vůbec představit. pro každou ženu je to strašně citlivá záležitost. Pak musí mít celý život strašné trauma. Pro mě je to tam dole jako svátost :-D . I manžel to tak má, takže jsem se po porodu objednala na labioplastiku tady , aby mi ji dali zase do pořádku :-) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit