Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... sešli jste se u tebe doma, blbe, že :)))
  • vy jste 3x tak horší.
  • tak proč okupujete Krym a válčíte na Ukrajinském území, které vám nepatří.
  • o vaše úvahy nikdo nestojí soudruzi mongolíci.
  • Není definováno, navíc, o tvé úvahy nikdo nestojí.
  • tak zameč a hybaj do chlívku
  • Soudruhy mongolíky *1*
  • Koukám, že mongolíky z útulku zas pustili k netu.
  • A to ještě nedávno Moskva přiznala že Zeman je jejich člověk. Pokud se to
    potvrdí bude Miloš zbaven úřadu za vlastizradu. *14*
  • No, to je přeci jasný.
  • Jo jo, hlavně ty jejich vymazaný "dějiny", ale jo, jsou to paka, který do Evropy nepatřej.
  • Soudruh Putin ukradl sousednímu státu území a tím potvrdil že Rusko je
    stále říší zla. Demokratický svět si však poradil s SSSR a poradí si i s Adolfem
    Putinem.

    Pak bude v Moskvě po vzoru Norimberku uspořádán proces se zločinci - ne však
    z NSDAP ale s Komunistické strany a KGB:
  • Aha, takže bělorus *1*
  • Tak pusinko, s těma nickama se mýlíš. A že ti nějaké příspěvky připadají podobné? To víš, hodně lidí je normálních. A s tim pozváním na hrad od alkoholika zemana se rovněž mýlíš. Nešel bych, ani kdyby nechlastal, protože je to jen takovej ukecanej blbec a vůbec nevím, co bych si s ním říkal. Rozumí si pouze s těmi nejjednodušejšími bytostmi. Jinak jsem byl ve styku s dosti vysoko postavenými politiky, než jsem se na to vykašlal, protože 50 letá komunistická "výchova" se nedá z makovic rádoby pravicových konzervatistů jen tak odstranit. A s komoušema jsem se nebavil nikdy, připadalo mi to pod úroveň. Takže pusinko, hluboká mýlka, věř mi, nemám důvod kecat.
  • aby vypadalo, že jich je víc a nebojí se vlka nic, ale jsou vedle strachy, že jejich milovaní agresoři odejdou s dlouhým nosem..
  • ta se pobedla,. ta olympiáda, že, byla snad nejhezčí v dějinách, to víte, jde jim to, Rusům
  • ano, každé malé= dítě, ale s vypláchlým mozkem nebo tím, co z něj zbylo, jo jo Putin, hrdnina dnešní doby, statečný bohatýr na stráži svobodyy v Evropě, drž se, Putine. *3* *3* *3*
  • ať již člověk pochybuje o čem chce, v jednom má celkem jasno, jirik ve všech svých příspevcích pod rozličnými nicky píše tradičně blbosti, o tom pochybovat nelze *15* *15* *15* *15*

    Kdyby ho pan Zeman pozval na Hrad, lezl by tam po břiše, jen aby tam byl, hrdina...
  • Trapný zaprodaný a zbabělý Mitrofanov a ještě trapnější diskutující jedinec pod 90% příspěvků vždy s vlastní pozitivní opovědí.
    Řekl bych návyková nemoc zvaná kazišuk obecný !
  • Tak se tady mějte. Vypínám PC a jdu za lepší zábavou, protože : " Když se budu trefovat do každého štěkajícího psa, tak do cíle nedojdu". Štěkejte si tu sami. Pá a někdy příště.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit