Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alino ještě jsme od tebe pravdu neslišeli. A tvrzení, že mravenec je škodlivý a bolševik protože je červený, je vskutku poťouchlé.
  • Až tak, zatím vraždí jen ti co chtějí více "kulaťoučkých penízků". Alinko do boudičky vždyť štěkáš
    blbosti.
  • Brzy budeš i ty hlady hryzat syrové radioaktivní brambory pokud nebudou hnilé jako v řetězcích.
  • vyskoč, zameč a upaluj....
  • Hurá dštít nadávky, přece nebudou diskutovat seriozně,
  • Dělej si co chceš... *1* Štěstí, že je vás *12* taková drtivá menšina!!!
  • nicolles
    A to tady ještě nejsou všichni proruskofašističtí komunisti.
  • pardon, ale s rozumem jsem se na této diskusi nesetkal.Vypadá to spíš na ústav úpro mentálně zaostalé.
  • A vesele překrucuješ. Zásada současného "demokratického" nnovináře je psát tak jak se líbí šéfům a majitelům. Kategorie jako PRAVDA už neexistuje. Nyní je pro média -- za kolik a pro koho --. A tak je jasné co psát, když i nadále pokračuje tisk papírkových USD a EU. Pak není tolik vidět, že EUUSA chystá VÁLKU, ale jen v Evropě.
  • tak proč jste komoušové ty tuneláře dostali k lizu, soudruzi zase balamutíte, jako vždy.
  • Stačí ti, soudruhu, pět mínusových za tvůj rozumný příspěvek? Můžu přidat, když si podáš kolkovanou žádost.
  • nejspíš budeš vrchní idiot, že idioti z tebe mají respekt, pro mě jseš akorát tak hromádka slizu.
  • "Bývalý" agent KGB-Gestapo. Starého psa novým kouskům nenaučíš. A navíc prťavec s napoleonským komplexem zakrslých jedinců. Zlý skřet.
  • tak v Kremlu vládne Jára. Díky za informaci rudá putinko.
  • A na mě taky zapomněl. *6* *6* *6* To si budu na soudruha Leryho pamatovat. *9*
  • Zajímavé je, že každej blbej diskusní příspěvek má hned 8 plusových hlasů a každý rozumný hned 8 mínusových... *11*
  • jasně, nacistický komoušský vzteklý mužíku, od debi la to přijímám
  • opice jako ty, co obhajuje bolševickou katanku Polednovou se staví na úroveň nacistů.
  • tak potom jsi v ů l !
  • to je váš člověk soudružko Prcinko, proto ho nastrčili do Práva, které se od té doby nedá číst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit