Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není hanba,že nevíš,ale že se neptáš.
  • To:jiřik - Špatný je vtip, ve kterém není polovina pravdy.
  • Lery a kde máš mozeček? Máš vůbec nějakej?
  • No, lery, líbí se mi, jak si fandíš aspoň sám, jinak všichni ví, že jsi hloupej primitiv. Jestli jsi rus, tak je to zcela pochopitelné.
  • A to ti řikali na svazu mladejch komsomolců? To jim nevěř, u nich můžou bejt jen ti nejprimitivnější extramenty národa. *3*
  • To bude asi tim, že blbejch je tu míň než chytrejch.
  • Alkoholik vždy lže.
  • Co Váš rozum nevyřeší, to vyřeší čas.
  • Člověk musí být velmi hloupý, aby o tom nevěděl.
  • Ptáka poznáš podle peří, vlka podle srst a člověka podle řeči.
  • Je vlastně otázkou, kdo je zeman a čí je vlastně prezident. V prezidentských volbách finančně podporován lukoilem, kancléř bez bezpečnostní prověrky, další přátelé např. čuba (míněno "agronom", ne fenka od pejska, ta za něj nemůže), bohdalová evidovaná ve svazcích stb (ale nevěděla o tom *1* ), supergauner šlouf, vážený souuh přiblblik grégr a ruští gauneři figurující na listině blokovaných EU, tedy nepřátelé EU a taky česka. Že je prezidentem tady těch pomatených rudokožců a agentů KGB, jako Lery, pusinka, peppone, Quo vadis, zlej trotl, ELECTA (doufám, že jsem na nikoho nezapomněl, když tak se omlouvám), je samo sebou. *1*
  • Nic nevědět, to je nejpříjemnější život.
  • Pro všechny, na které jsem zapomněl. " Moudrý člověk má srdce v hrudi,hlupák na jazyku."
  • To Lestr. " Mír přináší bohatství, bohatství přináší zpupnost, zpupnost přináší válku, válka přináší chudobu, chudoba přináší pokoru, pokora přináší mír."
  • To: Soudružka Pusinka : "Hloupý přemýšlí o tom, co řekl. Moudrý zase o tom, co řekne."
  • To: Lord. "Moudrý člověk požaduje všechno jen od sebe, avšak nicotný vše od druhých."
  • Lež se stane pravdou jen tehdy, pokud jí chce člověk věřit.
  • To: jiřik "Hloupý člověk by udělal nejlépe, kdyby mlčel. Ale kdyby věděl, že má mlčet, nebyl by tak hloupý."
  • vyskoč, zameč a upaluj....
  • Je zajímavé,jak stále platí ,že trefená husa se ozve. Když nejsou argumenty,tak se jenom hejká. Nebo že by taky hýkalo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit