Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko žádá vysvětlení proč jeho vlk nemohl tam či onde . Směšné.
    Každý stát má právo odmítnout cizincům vstup na své území.

    Nedávno Rusko nevpustilo do země maršálka Polského senátu který chtěl přijet na
    pohřeb Němcova. Nikomu nic nevysvětlovalo - prostě ho na pohřeb nepustilo.
    a nyní pokrytecky žádá vysvětlení. *15* *15*
  • Trollující hovězina v akci. O nočních vlcích ani zblo. Být adminem, tak to smažu. *12* *12* *12*
  • Pravda je taková že SSSR v roce 1945 žádnou svobodu lidem nepřinesl.
    Pouze nacistický totalitní režim nahradil komunistickým totalitním režimem.

    Komunistický režim se protinacistickým bojovníkům ze Západu odvděčil
    vězením mučením a lágry. Postihlo to i statečné Československé letce z anglie
    - statečnou partu mladíků která bojovala proti Nacistům v době kdy byl SSSR
    spojencem Hitlera.
  • vanhorne
    "zlepšení morálního a psychického stavu obyvatel,"
    Ten slavny KGB major to dopracoval,kdyz banda gauneru a lotru bude sirit kulturu a kazat o moralce ruskemu lidu.
    • Mrkni se na vlastní lid a pak mudruj, mudrci... *1* *1* *1*
  • Pa pá hovňousci z bezmocného Absurdistánu, vzkazuje vám pan prezident Putin a v pondělí ráno marš ke strojům za minimálku, ovce nezvedené.... *15* *15* *15*

    Já vám dám životní úroveň, od toho vás v Evropě nemáme, jste tady aby jste nám sloužili, ovce. Tak jedu jedu a bez keců ke strojům, na oběd máte deset minut... *1* *1* *1*
    V Amazonu nebudete mít čas ani na hovínko, jedu jedu kašpaři... *15* *15* *15*

    Vám dám demokracii, leda demokraticky karabáčem, co cumíš, makej u toho pásu, na tvý místo čeká dalších deset ovcí... *15* *15*

    NULY...
  • Tak tedy, shrňme si fakta, Krym je a bude ruský, za Mistraly Francie zaplatí pokud je nedodá, sankce jsou neúčinné a evidentně poškozují ty, kdo je vyhlásili, proto již jednali Kerry s Lavrovem v Soči, Evropa podléhá lobby podnikatelů a hodlá sankce zrušit, především Německo, o tomto jednala Merkelová s Putinem v Moskvě, otevírá se spolupráce Rusko - Čína - Turecko a Ukrajina bude muset za ruský plyn zaplatit penězmi EU, poněvadž má jednu kapsu děravou a druhou rozkradenou.

    Hezký večer trapní trollové, realitu svými plky nezměníte... *1* *1* *1*
    • Prý se rýsuje spolupráce Falklandy-Rusko-Burundi, nevíte o tom nic?
    • Krym třeba ruský bude, ale Rusi za něj pořádně zaplatí, sankce účinné jsou, Merkelová o žádném rušení v Moskvě nemluvila, naopak nazvala okupaci Krymu zločinnou, sankce chce rušit pouze ten náš Ovar, protože chce dostat ze srabu své kámoše, kteří s rusáky obchodují, spolupráce rusko-čína-turecko- co jako tím chcete říci??? Tolik k vašim fantasmagoriím.
    • vanhorne
      "realitu svými plky nezměníte..."
      Jedine Putin,Grebenicek a ty kdyz jim pichnes ji zmenite.
  • Vzhledem k tomu Simonko, že jsi mi jako Američanka do této chvíle nebyla schopna odpovědět na základní otázky v anglickém jazyce jsem se utvrdil v tom, že jsi šeredný, zapšklý důchodce bez přehledu a s takovým člověkem se setkat opravdu nehodlám, hezký večer dědulo...
    • Mám pravdu. Řekl mi to sám soudruh Grebeníček. A jeho tatík fakt není vrah!
      • Tak toto ti věřím, soudruhu.
    • Osobně proti důchodcům nic nemám ba naopak, jejich celoživotní práce si nesmírně vážím, ovšem nemohu si vážit takového individua jako je "Simonka Američanka", to po mně nikdo opravdu nemůže chtít...
  • V naší uliční organizaci KSČM se zdravíme hajl Putin!
  • Bob je typický proruský pokrytec!

    Uctívá Sovětské i Ruské zločince ale papá Západní chlebíček.
    Tady může plivat na EU od rána do noci.
    Kdyby kritizoval v Rusku Putina dostane kulku do zad nebo polonium do čaje.

    SSSR se spojil s Nacisty napadal a okupoval sousední země.
    v roce 1945 SSSR pouze jeden totalitní systém nahradil druhým.
  • Vzdejme hold padlým hrdinům druhé světové války, vzdejme hold Nočním vlkům, kteří důstojně a bez provokací uctili jejich památku, plivněme na prodejnou chásku kolaborantů, děvek a lhářů v čele se Simonem a jeho nicky, neboť tyto bezvýznamné nuly, tato demagogická lejna nás neumlčí...
    • tak tak sudruhu! Každý kdo s náma nesouhlasí je Simona.
      Prokázal jsi bdělost. Dostaneš řád Rudé fusekle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit