Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin napodobuje hitlera. hraje si na vlastence ale chová se jako Nacista.
  • Pro Alinu a podobné mozkové kapacity: Připadáte mě - a i jiným, jako ukrajinští pseudonacionální fanatici, zhloupnutí výchovou, propagandou a popama. Také od nich na všechno lze slyšet: to máte od Putina a Moskvy. Až tak úzký svět tito chudáci mají. Co má společného Putin s pronájmem vlkům? " cituji ze článku: "Proputinovští motorkáři dostali do pronájmu 267 hektarů půdy na vrchu Gasfort ve čtvrti Bakalava za roční nájemné 1,4 milionu rublů (zhruba 670 tisíc korun), a to na dobu deseti let. Jenže pozemky o ploše více než tří set fotbalových hřišť mají reálnou hodnotu 1,4 miliardy rublů (670 milionů korun), jak upozornil slovenský DenníkN s odkazem na ruský web slon.ru a Rádio Svobodná Evropa."- takže papouškují se zde propagandistické bláboly profláknutých institucí jako je Svobodná Evropa ( ještě v tom chybí CNN a Mladá fonta dnes), neboť zřejmě záměrně pletou pronájem s koupí. Z pronájmu ( nikoliv z prodeje - na rozdíl od tzv. privatizací u nás) získá pronajímatel 14 milionů rublů. Za kolik peněz chtěli US soudruzi používat námořní základnu v Sevastopolu v rámci jejich "nezištné internacionální pomoci Ukrajině? Odpověď byla dána ještě před soudruhy z USA podporovaným masakrem v Kyjevě, který nemá obdoby ani na Balkáně. ( https://www.fbo.gov/index?s=opportunity&mode=form&tab=core&id=2bb691b61c59be3a68180bd8c614a0cb&_cview=1 a США планировало в Севастополе инженерную базу ВМФ. — Голос Севастополя -2014-04-22 ), tedy stejně "výhodné pokrytectví soudruhů z USA" jako s US pomocí pro nás po listopadu 89.
  • No, vyjma prispevku s nizsim IQ.....nikde jsem se nedocetl, ze treba prekrocili nepovolenou rychlost, skladali vence u pomniku a neprovedli zadnou vytrznost.......sakra, jak kua nekteri vi, ze ma blizko k Putinovi??? Je znamo....kua, odkud? Boze boze, projizdi konvoj USA ( obsazeni republiky ), jedou motorkari ( PRY maji blizko k Putinovi) a budez toho karastrofa pro celou EU......Sakra, kde ti politicti darmovyzirkove z EU skonci a kam nas az dozenou??? Jsme ve svych nazorech asi ubohost sama... *11* No, a vlkum jsme tim jenom pomohli k naprosto lacine reklame....
    • Napiš nám to česky, Ivane, ať lze reagovat.
      • no ty ani nevíš co česky je *3*
        • no, to snad abych podekoval....... *1* jo,jo, v sms urcite diakritiku nepouziva, a tady se mi smeje sulda, ze mne nejde klavesnice s cestinou.. *13*
    • ano když zlatá americká mládež jede gumball a překračuje rychlost a dělá zle ani píp.
      • Ja bych to napsal asi takhle....Jsme motorkari z okoli mesta Zdar nad Sazavou, coz je asi 6 km od Noveho Veseli, kde nynejsi prezident rad objima stromy u sve chaloupky. Radi bychom si ( my motorkari ) vyjeli treba do Rakouska, ale ejhle....nas prezident inklinuje k Putinovi, tudiz jsme nebezpecni pro jakykoliv stat............neni to trosku absurdni????
  • Putinovi fašisti na motorkách oslavovali Ruský imperialismus, nic víc, nic víc. Toto se už nikdy nesmí opakovat! Smrt Ruskému fašismu!
    • Je to přesně tak!
    • Absolutní souhlas!
    • další pakouš co si plete kozu a vůz *7*
      • Taky si to nemyslím.
      • Pravda pravdoucí!
  • Putinova vlka prý poznáte podle zanedbaného zevnějšku a umaštěných vlasů.
    V Rusku jim říkají vlci a u nás se podobným lidem říká bezdomovci. Jiný kraj jiný mrav. *15*

    Ruského vlka bych si odchytila ochočila a nakonec bych z něj udělala člověka. *15*

    Mějte se jak chcete pánové. To je demokracie co. *14* *14*

    slečna Simonka
    • Porošenko podezřele získal pozemky v centru Kyjeva to je demokracie co? *1*
      • pecka mínuskujou mne tu za pravdu kterou zveřejnila svobodná evropa.
  • Noční vlci - Putinovi fašisti!
  • Nejlepší Sovětská motorka je BMW!
    • Kradeš nick, ale názor mám stejný.
      • kradeš nick a jsi blb
    • to byl ale mozkovej výkon *1* jsi ubožák
  • Obdivuji Sovětské stroje (motorky) na kterých do Evropy z Asie vyrazili!
    • prosim jmenuj značku alespoň jednu *1* *1*
  • Až Německý soud vydal rozsudek že Ruští motorkáři jsou a byli šikanováni. *16*
    • no vida *3*
  • Že se Putin chová jak Adolf Hitler, je nejenom můj názor!
    • Je to i můj názor.
      • kradeš nick ale názory bohužel ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit