Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti skončí rychleji než VV-čka *3*
  • *14*
  • Na Hradě se chlastalo všechno, v době když tam byl jako kancléř Becherovič, Chrchla chlastal první ligu!
  • Zablešenci kážou vodu a pijí krabicové víno.
    • Nevím co pije Busmea ani OkatéMurovci ani KSČMizerové. Ale na hradě se pila Becherovka, ale teď je tam diabetes a tak se prý pije Hruškovice.
      • Nezapomen, ze DM mu odesel diky tomu, ze se cpal sladkym...
  • Z toho, jak rudí a hnědí štváči na této diskuzi podrážděně piští, je patrné, že piráti odvádějí dobrou práci.
    • *1* *1* *1*
  • Od Pirátské strany jsem nic neočekával. Stačí mi už ten jejich název strany. Proto jsem je ani nevolil. Nejsem mladý spletený pako, které nemá vlastní názor, vědomosti a zkušenosti. Tato strana je totiž založena na rebélii mládí a to je opravdu málo pro provádění smysluplných politických změn založených na poznání a znalostech. Proto budou víceméně pouhými škodiči v parlamentu.
  • Čekal jsem od pirátů , že se v rámci svých přednosti zapojí do státo tvorby , digitalizace, rozšíření sítí, elektronizace státní zprávy. Zatím vidím jen zamítavé stanoviska, blokování a kritizování. Sedět v parlamentu za 1 mega ročně a nic nedělat !!! to by se mi ztaky líbilo. Doufám , že ti co je volili to vidí!!! Naproti tomu Okamura si je vědom možností a na těch se snaží pracovat.. SPD jsou více pragmatici než piráti u kterých jsem si myslel , že nová krev to rozhýbe. Skutek utek. *8*
    • nesouhlasim s Tvým komentařem. Strana, která straší vyděšené voliče jako jediný program má rozvratit vše neustalymi referendy, přitom jsme jedna z nejbezpečnějších zemí světa, strašení vyděšených voličů jako hlavní program strany a hlásání nenávisti k menšinám je děsivé.Vzpomenu si vzdy při tom, jak japonci řádili v Číně děsné *10* *10* *10*
  • Tentokrát se Jégl pokouší rozebírat názory Pirátů na referendum, jeho využití i zneužití Píše, jak předpokládal, že strana Pirátů bude opravdu tou, která udělá v zemi pořádek / 22 poslanců /: " a...že vyrazí do bitev s byrokracií a předvede smršť nápadů"....Připouští na příkladech, že se mýlil. Připouští také, že Piráti zatím zklamali, což je nakonec vidět z jejich rozporuplného chování, kdy připadají "ani ryba, ani rak". Svou nerozhodnost názoru na Piráty Jégl nakonec shrnul do problémové otázky, která je v titulku, že "Piráti dostali mořskou nemoc.... " Ano, zdá se, že Piráti opravdu plují na vlně populizmu a nakonec i neznalosti naší Ústavy. Jégl nakonec nebezpečí zneužití referenda vidí v tom, zda " ... není v první řadě žádoucí posílit odpovědnost některých voličů? Jeho názor je jaksi naruby. Neměla by se v první řadě posílit odpovědnost všech politiků, kteří bohužel mají u občanů pověst, že jsou to lidi, kteří hrabou v první řadě pod sebe, kradou, zneužívají své postavení a funkce a že jim občané-voliči jsou kdesi až na konci jejich zájmů???
  • Piráti si popletli název. Přiléhavější je klauni. No to by jim pak ale taková spousta ovčanů při volbách tak nenaběhla...
    • Ba ne, klauni jsou ANOáci a pak to hradní strašidlo. Těm naběhlo při volbách tolik ovčanů.
      • Ty máš bublegum v hlavě. *3*
        • vanhorne
          "Ty máš bublegum v hlavě."
          To ma ten hradni dedek v palici i v podvlikackach a ma toho tolik, ze kde prijede vsude to rozdava.
  • Piráti se dál chtějí vézt na vlně antizemanovské hysterie. A zatím se jim jejich pirátská strategie vyplácí. Otázkou zůstává - Jak dlouho ?
    • Becherovič se zase chce vézt na vlně antikultivovanostní hysterie lůzy z putyky a jedinců postrádajících soudnost. Zatím se mu ta komunistická strategie vyplácí. Otázkou zůstává - Jak dlouho ?
      • A přesně tak jak se ty vyjadřuješ je známka té putyky. Vrať se k tomu svému lahvovému pivu. *8*
        • To se mýlíš, do putyk nechodím. A pivo si dám po dobrém obědě tak jednou či dvakrát do měsíce, ale jen jedno pivo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit