Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ObcanHavel
    na velezradu jezevce zatim asi neutáhnem, ale nešlo by ho odvolat aspoň za obyčejnou zradu?
    • Jen tak mimo když jsem viděl fotku Havla tak jsem si vzpomněl na iniciativu ,která by změnila název letiště Ruzyň .Protože první český pilot ,který letěl byl Václav Kašpar. No a je tady návrh aby se přidalo k názvu letiště Václava Havla ještě Kašpar. To by\ se jmenovalo letiště Ruzyň "Letiště Kašpara Václava Havla !"
  • ... tak už víš, kdy a kde zruším tvůj dementní obličej, blbečku?
    • není žádný bijec. Je Rudyn Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332. Obyčejný místní vyvrhel a obecní hlupák.
  • ... něco tak dementního, tupého, natvrdlého, zesraného a ubohého jsem si zde vždy moc užíval :)))
    • Ahoj-bijec pitomečků-stav se do Karviné,rádi tě tady uvítáme a na chirurgii už máš zajištěné místo.Jinak na psychiatrii ti to domluvím kdykoliv.Obecně jsi mi lhostejný,jen jsi prodloužil řadu blbečků.
    • vylezl z nory. Parchant svojí zparchantělé matky. Malý prošedivělý skřet, kterého vlastní rodina zavrhla.Tak toto je Rudolf Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332.
      • Ahoj,je to opravdu ten kterého tady prezentuješ?Pokud ano,zeptám se co je to zač a trošku mu zamotáme život,at má i jiné starosti.
  • ... nějak nestíháš, ty debilní hlupáku, holt IQ 8 nedává velké možnosti, čau, jsi super v hajzlu :)))
  • Piráti už dokázali,že jim nejde o užitečnou práci pro stát,ale jen a jen o prosazení čistě svých
    osobních zájmů.Navíc jsou pod velením opilce Kalouska,který je chce využít i k prodloužení
    životnosti TOP09 ve Sněmovně.To vše už mnozí zjistili a tak bude jejich život na politické scéně asi omezený,ne-li jepičí.
    • ... neskutečně krásně sis hned ohlasovala svou demenci, kterou si nikdo nepřečte, pííííííííčo :)))
  • ... jsi tak primitivní ubožák, že neznám důvod ke tvým dementním projevům cokoli dodat, kriple :)))
  • ... dementní čuráák vyčpěl, tak je čas jít vesele spinkat z radostí ze zdecimování blbečka :)))
    • Hlavně se při spaní nepokálej, vždyť víš, měl by jsi průjem jako každé ráno na polštáři.
      • ... projevy tvé demence jsou nádherné, ty bezmocný primitivní ubožáku, papa :)))
  • ... schází mi tvé dementní hlasy, impotente :)))
  • ... známou nevýhodou nevzdělaných hlupáků je, že si s nima dělají vzdělanci, co si zamanou :)))
    • Ty jsi vzdělanec? Lékaři tě diagnostikovali v hlavě lejno v tekutém stavu - já to říkám stále máš tam mozkový průjem, tak se uvolni nebo naopak zatlač a uleví se ti na 100%.
      • ... udělal jsem z tebe nejprimitivnější sračku na netu, dělám to běžně, tys naprostá nudle :)))
  • ... vychutnal jsem si ohromně impotenta, pokaždé to dopadne stejně, k*ipl se holt nečape :)))
    • Tak to musíš být celkem uspokojený buzík, ne???
      • ... tvá slovní zásoba je zjevně u konce, není vůbec divu, napiš už, kdy a kde tě zmlátím, kr*ple :)))
    • To je smradu po mozkovém průjmu v bijcově hradu, vývod to už nepobral, tak mu praskla kebule.
      • ... tak mi už sděl, kde a kdy ti rozmlátím tvou dementní držku, ty zesranej chcípáku :)))
      • ... moc slaboučké, z tebe nikdy nic nebude, blbečku, avšak to bylo jasné od první vteřiny :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit