Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... je zvláštní, že zde hlasuje jenom jeden člen, ten ubožák zjevně nepobral velkou inteligenci :)))
  • ... napiš mi už konečně, kdy a kde rozmlátím tvou zbabělou zakrsklou prázdnou tupou lebku :)))
  • ... jsem nadšen, i když nemám v úmyslu zde dlít jako blb do rána, že on ze sebe dělá blba sám :)))
  • ? Už tě přestal malý mozek smilnit ten velký? Já jenom jestli zase dojde k vyvrcholení tvého mozkového průjmu?
    • ... kdybys nebyl dementním primitivem, neohlasoval bys hned svůj dementní výblitek, ty blbečku :)))
    • ... prosím o překlad do standardní češtiny :)))
  • ... nevadí mi hlasy sračky, naopak, ale není to důvodem, abych dělal společnost kokotovi :)))
  • 0
  • Kdyby ti mizerní feťáci prosadili referendum o zrušení senátu, tak by alespoň jednou udělali něco rozumného pro tuto republiku-to o co se snaží teď je akorát hloupé trucování.
    • ... vysvětli prosím své rychlé hlasy, když zde takřka nikdo není, deb*le :)))
      • Peklo v tvé palici opravdu nemá obdoby, ty snad závidíš i to hlasování.
        • ... omyl, v mé palici je naprostá pohoda, užívám si krásné tvou bezmocnou demenci, s*áči :)))
      • ... došlo mi, že je nejspíš nadělil jediný zde hlasující primitiv :)))
  • 0
    • Proč zde stále znázorňuješ vývod tvého mozkového průjmu na zátylku?
      • ... také se zeptám, ubohý moulo: nahrazuje tvé dementní hlasování krátkost tvého přirození?
        • Ty musíš být nadržený buzík, když tě zajímá cizí přirození.
          • ... je prokázáno, že dement, který si nikdy nevrzne, s oblibou píše CapsLockem, blbečku :)))
            • Ale ty jsi asi spokojenej, že tě malej mozek vrže velkej, že? A pak ta úleva, když mozkový průjem vyběhne vývodem na zátylku, co?
          • ... velký omyl velkého blbečka: ty nemáš žádné přirození, dementní srágoro :)))
            • Opravdu bych nechtěl být jako ty - invalidní na spodek i na palici a k tomu ještě buzík.
      • ... abych spolehlivě vyvolal projevy tvé směšné inteligence, proto zde jsem, nečapeš se, blbe :)))
  • 0
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit