Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My havloidi to vyznamenání prostě vynutíme. A to i v případě že nebude opodstatněné, protože tak to dělal náš guru Havel.
    • Najdi si jiny nick a neber si muj...
  • doufám,že se už blíží druhá doba Bělohorská na obou stranách se stoprocentním úspěchem.
    • Dříve bych řekl že se vraci doba bratrská lásky k soudruhům v Rusku a Číně ne doba pobělohorská A já *16* *16* *16*
  • Zase je tady ruských kolaborantů až rudo. *12*
    • a všude vidí Rusko *15*
    • tak sem nelez *3*
  • Víte proč ateista nedal metál židovi? Protože se křesťan sešel s buddhistou!
    • Ateista snad komunista jsi chtěl říct.
    • *1* *1* *1*
  • Pan Brady? Nikdy jsem o něm neslyšel. A to při vší úctě k jeho životu v lágrech ll war. Náš stát má zajisté více hrdinů,které může poctít státnim vyznamenáním
    • U této kauzy však jde o to, jak se s takovým člověkem u nás zachází a to je ostuda. Že by si státní vyznamenání zasloužili jiní, to je jiná diskuze.
    • O panu Bradym slyšíme prvně, stejně jako o Peroutkovi díky kavárně. Opět se hodil do krámu na dehonestaci (hnusné slovo) prezidenta.
      • Je škoda, že o některých věcech slyšíme poprvé... Jak známe dějiny? A chceme vůbec slyšet, když lidová moudrost praví, že myšlení bolí? A zvlášť v Česku?
      • žaluj vzdělávací systém čr *3*
    • Mně je jedno jak se ten pán jmenuje.To,že přežil holocaust je pro mne dostačující.Trpěl proto,že ho Československá republika nezaštítila.Že dovolila,aby jeho a příbuzné německá nacistická verbež zahlušovala.A bavorské souručenství se čílí nad vystěhovatelstvím Němců.Myslím,že málo pokory a úliteb bylo Čechům ze strany Německa poskytnuto.Že naše shovívavost nebyla Německem řádně doceněna.Naše omluvy jsou četnější než omluvy SRN.
      • Příspěvku dost dobře nerozumím.Československo nikdy nikoho nezaštítilo a navíc bylo zrazeno kamarády Anglii a Francii a teď by se to opět opakovalo se starými kamarády a klackama se opravdu bojovat nedá.To za spolupráce s SSSR to byla jiná sorta .To si k nám nikdo nedovolil kromě vyřvávání a poučování ze Svobodné Evropy,Hlasu Ameriky apod.
        • Všichni zapomínáte že většina národu tenkrát okupovaná Němci , ráda naháněla i dokonce zabíjela své židy.
          Já bych o ten metál nestál,už z těchto důvodů.(ale pšt špatný byly Němci my ne)
        • Kromě !bratrské pomoci! v roce 1968
          • Já jí zažil na vlastní oči a uši a tehdy jsem poznal opravdovou pomoc z velkého státu,který mě 2x osvobodil a to v r.1945 a 1968.Nedovedu si představit,že bych byl o cca 20 let dříve bez práce.Tak to vidím bohužel z dnešního pohledu.Kdy jsem žil a pracoval a vytvářel hodnoty,které dnes jsou rozkradeny,ale mám banány pochybné kvality i potraviny a musím poslouchat nesmyslný diktát EU.Neoznačujte mě Rusistou,protože nejsem a ani USA a ani Číňan,rozhodně se nepoženu na plastickou chirurgii jako mnoho Čechů,ale stačí používat vlastní mozek a ne papouškovat politiky,kteří dnes říkají něco a zítra zase jiného.To jeúcta k státnosti a ne to co se tady předvádí po celou dobu tzv.demokracie.
  • Hradni obratili... je mi z nich hodne nevolno...
    • ... z tebe také nikdy volno nebylo, balíku :)))
      • Radil jsem Vám psychiatra.Neposlechl jste.Tak tu smrďte dál.
      • ovšem z tebe prase je permanentně na blití. Prasič stránek a vyvrhel vyleze jen za noci.
  • Myslím, že je na čase vyhnat toho psychopatického ožralu z hradu a zavřít ho na psychiatrické oddělení. To je jedna světová ostuda za druhou.

    A tohle strašidlo má být symbolem naší země !!!
    • Ale my,občané,jsme si ho většinově zvolili.Buďme příště zvídavější a odškrabujme kašírování kandidátů.Nahatý chlap je vždycky ošklivější než oblečený.Tak příště škrábejte,škrábejte...
  • http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Epetice24%2Ecom%2Fodvolat%5Fhermanna
    • Zatím všechny indicie svědčí o pravdivosti slov ministra Hermana.Vaše hysterická volenka svědčí jen o tom,že jste zemanovec.Buďte jím dál,ale bez nás.
      • Dobře řečeno, aspoň tady nebudete otravovat.
        • Nápodobně.
  • Herman je xindl a koryta se nepustí!!!



    DISGUST !!!
    • Stále si myslím,že ministr Herman je slušný člověk.Proto ho nenapadejte.Jen ta církevní příklonost z něj příliš čiší.Ale to není Kainovo znamení.
    • Moment,- jedná se o vyznamenání pana Bradyho, ne o Hermana, tak nevyvolávejme hysterii, ale uvažujme a nikoho neurážejme!
  • Kdo pozval dalajlámu do ČR. Nebyla to někým připravená a do podrobností naplánovaná akce směřující ke štvanici proti našemu prezidentu ???! Nyní se ukázali v TV všichni kdo přivedli tuto republiku tam kde se nachází a to co pronášejí proti prezidentu republiky je přesně to co pasuje na ně.Jistě že se jim nelíbí, že přicházejí o svou svévolnou moc v tunelování, rozkrádání a všemožné hrabání si do vlastních kapes. Lid této země je oproti prezidentu nezajímá.
    • Nějak jste opominul,že Česká republika je svobodná a demokratická republika.Že si zatím může kdokoliv pozvat kohokoliv.Plenum 2000 si pozvalo dalajlamu.Vedeno volnomyšlenkářstvím,láskou k životu a světovostí filozofie představitele Tibetu.Je hrubostí prezidentského hodnotitele,že neodlišil zrno od plev.Pro mrzský peníz neměl kastrovat příznivce zrna.Bo se nám to může vrátit.Čína daleko,EU na domak.
      • Že jsem si toho nevšíml.Můžete mi uvést v čem mám svobodu a o demokracii již ani nepíšu.To co se tady děje je deformacie.
        • Hupsněte si občas na Kubu,do Severní Koreje či Venezuely.Pak tu naši deformaci budete milovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit