Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nedajli mi medajli, tak já něco řeknu. A mě se chce něco říct. Císař je ...*5*
  • Bylo zde hnutí DĚKUJEME ODEJDĚTĚ. Pane Brady seberte si toho lidovce (Hermana) a jeďte domů. Vynucovánim vyznamenání jste totiž zneuctil utrpení všech kteří byli v koncentrácích a nedostali žádné vyznmenání. Pane Sobotka tím že ho vyznamenáte jste plivnul všem přeživším do tváře.
    • Pejsku,tady nejde o hnutí DĚKUJEME ODEJDĚTE.Jste mimo.Pan Brady trpěl a pan Brady z telefonátů očekával vyznamenání.On si ho nevynucoval a přesto si ho zasloužil.
      • Informace o udělení vyznamenání se nesděluje telefonem! NIKDY. Pouze vám pan Forejt oznámí, že jste byl navržen na vyznamenání. Nikdy se nesděluje o jaké vyznamenání se jedná. To, jestli nějaké vyznamenání opravdu dostanete, se dozvíte až poštou. Přijdou dva dopisy s oficiální pozvánkou a dalšími pokyny. *3*
        To si vážně někdo myslí, že se u nás informace o udělení státního vyznamenání sděluje telefonem?
        Starý pán si to musel nějak poplést, anebo se řídí instrukcemi svého synovce, který ho na vyznamenání navrhl, a který dobře věděl že jeho návrh byl zamítnut.
        Proč mu neřekl:" Strýčku nejezdi, žádné vyznamenání nedostaneš?"
        • Není nad to znát podrobnosti o přípravách k vyznamenání.Že,Colombo.
          • Ani s těch dopisů se nedozvíte o jaké vyznamenání se jedná. To se dozvíte až na Hradě.
            Jak mohl pan Brady vědět, že má dostat řád TGM je záhadou.
            • Asi to "spunktoval" hodný synovec! Jednak to zahraje na strunu protivníkům Zemana, destabilisuje to politické status quo.

              Navíc se ta špína opět někomu omlouvá. Kolik měl Herr Mann roků, že se omlouval Němcům?
              Omlouvat by se měl někdo jiný a zaplatit reparace.
              Jo, já zapomněl, že jsme konflikt vyvolali my! My jsme přece mobilisovali, že, Hermanne.
  • Nenavrhnou ještě Bradyho na prezidenta? Já už bych se nedivil ničemu.
  • My mu prostě metál dáme, i kdyby ho měl Kalous z gumy vyrobit, nebo Němcová šlohnout jako rohlík, případně by po fotrovi jistě Švarcchrmchrmberk doma našel Německý kříž ve zlatě!!!

    PCHE!!!
    • BRADY je současný skvost.Ale nezapomínajme,že před ním byl skvostem někdo jiný.
  • Pane prezidente, dejte to vyznamenání Putinovi, ten si to zaslouží za bombardování Aleppa.
    • Pane prezidente dejte vyznamenání Obamovi za bombardování žen a dětí v Mosulu.
      • Obama by metál od ožralého rusáka Zemana hodil do hayzlu.
        • Kdybys nekecal blbe Simonovic..hi..hi *2* *2* *2* *2*
  • K p.Bradymu dříve jsem o něm neslyšel.Jinak souhlas s příspěvkem Franty,N
  • Toto divadlo kolem daj-li mi medaili nebo nedaj-li mi medaili mne utvrzuje v mé dobré volbě prezidenta.
    • Slušný člověk se stydí v cizině hlásit se k tomu, že je občanem ČR, kterou vůči světu symbolizuje takové ožralé strašidlo plazící se před Putinchánem.
      • Já už slyšel v blízké cizině(Slovensko), jaké to sedí na Pražském hradě ožralé prase, styděl jsem se. Musel jsem vysvětlovat, že nechlastá celý den, jen ráno a večer. V poledne žere ovary a zapíjí becherem. Pak to tak s Peroutkou vypadá.
        • Simone, ty blbče ty jsi přejmenoval na Milana. Na tom Slovensku jsi byl na kriplkáře a nebo jsi tam ležel někde v sanatoriu připoutaný k posteli?
      • Na věčně vožralého zrzavého Veškrnu nemá, takovou ostudu ve světě už nedokáže nikdo udělat.
  • sněmovna zas představuje truckomedii. To se to termitům hraje divadlo - za naše. Jo kdyby si platili promarněný a prožvaněný čas ze svého, to by zazpívali jinou písničku. To se budou nyní natřásat a dělat důležité. Dobře vědíc, že jsou tady stejně jen pro srandu.
  • v této zemi je opravdu žalostné,jak se politici,církev a studenti snaží všemi způsoby znemožnit našeho prezidenta.Za co by měl nějaký Kanaďa Brady dostat statní vyznamenání,v koncetrácich bylo mnohem více lidi kteří přežili a ne jen nějaký stryc Hermana.Co politik to dobytek a tato vláda je celé stádo.Zemanovi fandím a jistě nejsem sám,ale citím odpor k jiným a o podvodníkovi Vlkovi ani nemluvě.Je to kacíř a divím se,že něco takového bylo kardinálem.
    • Zemana nemusí nikdo znemožňovat, on se znemožňuje sám a to na mezinárodní úrovni: padání ze schodů v televizi, klácení se u korunovačních klenotů, pád přes koberec "shrnutý" psem a následné upoutání na invalidní vozík, cesta na Rhodos a klanění se ruským pánům namísto účasti na pohřbu, a především poučování EP v Bruselu, že mu řízek připadal a chutnal jako bublinková p,del, bodejď by ne když byl ožralej.
      • Tak nejak bych to napsala i ja :-)
        A ted Miloskovi vlezdoprdelkove zacnou klikat minusy o 106...
        • To víš, že dostaneš pár minusů, kolobrndo. Ale ne za jiný názor, ten je "ok", ale za tvé jedovaté sliny. Už to psali předešlí. To, že Brady přežil holocaust není zásluha, /to s medailí je spíše zásluha Herr Hermana, jenž je ministrem/, ale obrovské štěstí. Spíš mu měli Němčouři dát nějaké tučné odškodné.
          Jinak Havel, skvělý spisovatel a divadelník měl také štěstí, narodil se do bohaté známé rodiny, jako politik se dopustil horších přešlapů než Milouš, ale díky těmto privilegiům se na to nějak zapomíná. Trochu mi připomínáš fanatičku Němcovou, nevzdělanou to babu..nejsi ty její sestra? *1*
      • On už nás znemožnil zrzavej Veškrna zvaný též Véna chrchla, věčně vožralej válející se pochcanej na zemi. Takovou ostudu ve světě nám už nemůže nikdo udělat, co udělal tento vyžunk šenk.
        • Komunistická zrůdo, neotírej se o památku V. Havla. Měli by se mu děkovat za jeho heslo "nejsme jako oni". To byla chyba, měl spíš říkat "všichni komunisti do kriminálu".
          • .....dodávám jsme ještě horší.A tak se i stalo.
          • Mj. i ty komunisté bojovali za války a co dělal Havel, takže nikoho neurážejte. Máte pravdu nejsme jako oni ale vy jste daleko horší.
      • Máme známého v Holandsku kam emigroval v r.1968 a ten se těšil domů po r.1989,aby si dal pořádné a hlavně kvalitní české jídlo a vyprávěl nám jak tam je vše krásně nasvíceno,aby to vypadalo a i ten řízek tam je takový jak to popsal náš pan president.A EP je stádo,které je třeba poučit,protože je to ukázka běženecké krize a neschopnost jí řešit.
        • Byl jsem v západní Evropě, a nejen tam, nejednou a to i komunismu i po jeho chcípnutí. A pokud jde o jídlo, neměl jsem tam nikdy žádné problémy. Někdy jsem si dokonce pochutnal na nějaké místní specialitě. A řízek, který by vypadal a chutnal jak "bublinková p.del" jsem tam nikdy neviděl.
          • V Rakousku výborný řízek z telecího a vše ostatní,protože to byl stát,který nás chránil před dobrodruhy,proto byl námi zrazen.Kde jsme my a kde oni.Výborné jídlo i v Německu a to nemluvím o NDR,kde grilované, výborné kuře bylo za hubičku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit