Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovčáčku, ty lživý hayzle, co ti ten tvůj ožrala nasliboval, když ho vylžeš z těch jeho sraček? Celý národ vidí, jak se zaplétáte v Ovčinci čím dál víc. Je to opravdu HNUS.
    • No tak nevím. Ty seš hyistoryik, kleryk bo noutoryk. To z těch tvojich zvratků nepoznat.
  • mi cim dal tim vice pripomina jistou zaslouzilou / ?? / Gustu Fucikovou.
    Take takova sberatelka oceneni za Julka , za co uz je vec jina . Jinak za ni pusto a prazdno , jako za timhle. Oba meli jedno spolecne . Narodili se ve spatnou dobu na spatnem miste. Nic vic , nic mene.
    • Myslíš tím zajisté toho Ožralu Zemana?
      • ne ožrala byl havel teď je z něj ožralina *1*
    • ... napiš místo a čas a já se postarám, že už sem nikdy nenapíšeš ani slovo, ubožáku :)))
      • Ty kapsliku..hi..hi..hi
        • ... neřeším tvou tragickou úroveň, věnuj se sobě rovným blbečkům, čau, je zde nuda :)))
      • To je výzva, jdu do toho za staříka. Připrav si otázky a já ti něco řeknu o životě. Označ místo a čas !
        • ... dokopu tě u tvého chlívku, třeba v sobotu v pravé poledne, napiš souřadnice, blbe :)))
          • to se mi libi . Budu te od ted tak nazyvat pepiku. Libi se ti to , musi co ti zbyva . Vis co to souradnice vubec jsou ??
        • je nejlepsi ignorovat. Chudak si tady vybouri hormony , naslibuje nekolikrate ze nekoho zbije /chichi , kdo ho znate chapete / a potom se uklidni a je neskodym.
          Lepsi nez aby se tohle individum nekde toulalo po ulicich a kdovico by jeste vyvedlo .
          Tolik stesti ze by ho potme neco treba prejelo , uz dost spatne vidi , bohuzel mit nebudeme.
          • ... poslední póvl se rozepsal a škemrá, dlouho jsem se tak dobře nepobavil :)))
            • jsi to vubec ty
        • ... jsi dokonalý primitiv, kterému nikdy nedojde, že se statečného staříka zastávám :)))
          • jako on , byli by jste super dvojka . Myslis ze ten dedecek ma take tak vytribeny slovnik jako ty ? Ten tvuj sloh hovori za vse. Opravdu bych nechtel aby se me neco takoveho jako ty nekdy nekde zastavalo. Proboha .
            • ... tvé výblitky nečtu, jsi slabý jako pětkrát vyvařený levný čaj pět let po záruce :)))
      • unavny . Nepis uz vubec , nemas co nabidnout ty hrdino od dukly.
        • ... a ty nemáš odvahu nabídnout místo a čas, kde ti ukopnu hlavu, zbabělý blbe :)))
          • sotva stojis na nohu , tahas za sebou karu s praskama , slepej jako dulni kobyla .....jeste toho degena a supej spat .
            • ... cha cha, nemusel ses tak detailně představovat, debílek mi nebude poroučet :)))
        • ... komanduj svou rómskou děvku, ubožáku :)))
          • ted jeste toho degena , ubozaka uz mame , a uz zhasni ty neohrozeny gigante.
            • ... věřím, že inteligent jako já nemá co nabídnout totální duševní trosce, trapáku :)))
            • ... až se naučíš psát, hlupáku, začnu o tom uvažovat :)))
  • Všichni tři údajní účastníci údajného hovor kulturního ministra s prezidentem jeho slova nepotvrdili nebo přímo popřeli, přesto mají média orgasmus z nenávisti…

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Konec-hry-S-medaili-pro-Hermanova-stryce-je-to-jinak-nez-se-pise-Prinasime-zcela-nove-informace-460100
    • ... to ty máš orgasmus z absence inteligence, balíku :)))
      • balika ..... jde ti to dobre . Na tvuj vek si jeste dost pamatujes .
        • ... jsi dokonalý deb*l :)))
          • jeste toho degena a uz jsme komplet . Nebo mas neco noveho , treba od te Gusty Fucikove v kalhotach ? Neco co se rika treba v kanade ... nestyd se .
            • ... máš pravopis na úrovni poloslepé rómské holčičky, o tvé inteligenci pomlčím :)))
  • Pan prezident nám udělal mezinárodní ostudu.Začalo to panem Peroutkou, nyní pan Brady,To je na odstoupení
    • vanhorne
      "To je na odstoupení"
      At ho odvezou do Bohnic, tam si muze dale hrat na presidenta.
    • peroutka kápo z koncentákua jeho dcera žena nácka by měli mlčet.
  • http://www.krajskelisty.cz/images/textiky/11080825_1789729037919441_5366453687141476929_o.jpg
  • na Hrad!
  • Stačí Conchita Stropnická na magistrátu hl. m. Práglu.
  • https://www.novinky.cz/domaci/418808-za-hnuti-ano-neni-lepsi-kandidat-na-prezidenta-nez-stropnicky-mini-babis.html
    • Myslím, že by to bylo výborné řešení. Zatím se presentuje dobře a ostudu naší zemi rozhodně nedělá, spíš naopak. Můj hlas by s velkou pravděpodobností dostal. *3*
      • Ze všech současných politiků, ho neprovází žádná kauza. Tak že pokud si to nějak nepodělá má i můj hlas.
        • Myslím, že by to bylo výborné řešení.
  • Kanadská ambasáda neví, jen tupec obersturmführer Herman ví!!!

    Jo a ještě teplouš Semjon Gayínek taky ví ->->->

    ->->-> HOWNO !!!
    • super na hrad nedorazí ani ta šlápota od chrchli
      • Aspoň tam nebude hvízdat na svýho pasáka, kterej stejně už chcípnul!!!

        HI !!!
  • A kdo ho zostudí malá Simonka s koulema nebo bez koulí..hi..hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší