Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč ta Ukrajinka - nebo co to je- drží nápis v angličtině?
    • To je vzkaz pro ty "zahraniční rádce a neziskovky", že je tímto "úkol splněn"...Ona asi netuší, že jako Ukrajinka je právě ona rovněž těmito okradená a zneužitá..
      • Bohužel, ti mladí se snadno nechají oblbnout. Že posloužili jako hloupé ovce a čeká je jen kopanec do zadku, to ještě netuší, ale brzy poznají.
        • Kopanec čeká tebe madlo kradenej nicku a to velmi brzy. BIS už po vás jde a brzy, jako 5. kolona, půjdete do separace. *12*
          • Mám dobrou náladu a tak si do vás Jiříku píchnu....Kontrolní otázka !..a kdo si myslíte, že tu ty diskuze vlastně řídí co ?...Ano právně !..je to přesně ta "vaše" BIS ve spolupráci s FSB a svými řízenými a placenými důstojníky i provokatéry, aby měli všechno pod kontrolou, něco jako "prognostický ústav" za totáče... No a teď už to víte, ale kdyby se vás někdo náhodou na to ptal, tak ne aby jste to někde vykecal a přidal k tomu i to, jak se např. jmenuje soudruh poručík Hamáček vy jeden kulišáku a teď už mazejte ať vás nehledají.. šup šup..
          • Ale jiříku, klid, pan doktor už čeká. Máš ty paranoidní projevy častěji? Jo a co je to kradenej nick? Ty se oficiálně jmenuješ jiřík a nic dál?
            • Jsem v klidu, jen se bavím a zírám, co se všechno objeví v těch vašich pár chorejch dutinách lebečních. Ale je to sranda, na to bych nikdy nepřišel. A ty oficiálně madla od dívadla?
    • chce oslovit svět ty huso,kdyby to bylo v ruštině,nebo ukrajinštině tak tomu tady těžko někdo porozumí,ještě napiš že je to agentka CIA ,všichni doma nefetujou ruský noviny *3*
      • Teda játrovko, ty jsi ale výživná. Akorát že se z tebe může udělat špatně.
      • Aha, takže se nechává vyfotit pro média? Asi jako naši červenokartičkáři, co taky měli portréty s anglickými nápisy? A vůbec, ale vůbec za tím není cítit jedna ruka ...
  • Koho to ještě zajímá?
  • Národní bezpečnostní a obranná rada (NBOR) Ukrajiny schválila, že bude na svém území uplatňovat sankce, které zavedly země EU, USA a země G7. NBOR předložila návrhy na jejich "zesílení". *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Za všechno co se děje na Ukrajině může ten psychopatický fašistický skřet z Kremlu. Ten to tam rozpoutal ve své snaze realizovat své nájezdnické choutky a zabírat a drancovat cizí území.
    Už jeden takový vzteklý psychopatický skřet trpící rovněž komplexem z malé postavy a toužící po světovládě tady byl, narodil se v Braunau am Inn. Říkali mu "der böhmische Gefreiter", protrože si někteří Braunau am Inn pletli s Braumau, což je česky Broumov. A skončil sebevraždou ze strachu, že ho ruští nájezdníci zajmou a za živa stáhnou z kůže, jak mají ve zvyku.
    • A jinak zdravý, hlava nebolí, větry jdou? Jen klid, váš psychiatr vám předepíše silnější prášky a zase vám bude dobře ...
      • Děkuji za optání, soudruhu. Hlava nebolí, větry nemám, k psychiatrovi nechodím a cítím se dobře...
        • Tak to byste tam chodit měl, napravte to. Říkat ženské soudruhu taky nesvědčí o duševním zdraví.
          • Ty budeš hemafroid. *1*
            • Soudíš podle sebe? Ale snad bys s tím něco mohl dělat, medicina už ja na slušné úrovni. Dokonce si můžeš vybrat, jestli chceš být chlap nebo ženská.
  • Použil jsem kyvadlo které již léta doporučuje Petr Cibulka a pravda je na světě.
    Kromě mě Anonyma Jiříka a Aliny jsou tu jen agenti KGB.

    Předhánějí se v odsuzování Ukrajinských zločinů a zatím jejich Ruská armáda ostřeluje
    město Mariupol kde žijí civilisté. O zvěrstvech Rusů v Čečensku se dá také napsat kniha.

    Každý občan který se spojí se zahraniční mocností při okupaci své vlasti je vlastizrádce
    a zasluhuje oprátku. PLatí to jak pro Ruskou menšinu na Ukrajině tak pro zdejší
    komunisty vítající Sovětské okupační tanky v roce 1968.
    • KGB už není to bys mohl vědět chorej mozku *7*
      • kgb pbs, čeka, kosmas, všechno jedna zločinecká sebranka.
    • Každýmu slušnýmu, normálnímu, středně inteligentnímu člověku je to samozřejmě úplně jasné. Ti, kterým to jasné není, jsou buď placení agenti tajných služeb nepřátelského ruska, přiblblí ruský přistěhovalci, nebo přiblblí zločinecký komouši, nebo retardovaní občané, což je prašť jako uhoď. Pochybovat se dá pouze o tom, zda to jsou občané. V každém případě je to 5. kolona a také by se s nimi tak mělo zacházet. *16*
      • Tak až nějakého slušného, normálního, středně inteligentního člověka najdeš, tak ho sem pozvi, nějak se jich nedostává. Zatím tu čtu jen výroky jedinců poznamenaných českámi médii.
        • Ty jsi blbá, co, českejm médiím věnuju minimálně času a rozhodně nevěřím tomu, co mi v TV řekne třeba agent stb, kterej na vejšce bonzoval spolužáky.
          • Ale, už nadávky do blbců? A co to říkat manželce nebo mámě? To by ti nějaká přiletěla, co?
    • agentů KGB a jen tři jste vlastenci, neměli bychom podle pravidel demokracie tedy většiny se připojit k Rusku? a vy byste se měli přizpůsobit anebo emigrovat k bezdomovcům do Detroitu.....
      • Vy se urychleně přestěhujte do Rudého pekla na zemi jménem KLDR!

        Tak svobodnou debatu na internetu rozhodně nepovedeš soudruhu. Kim jako správný
        komunista totiž svobodu netoleruje. *1* *1*
        A kdybys tam hrdino nadával na vládu jako tady tak tě pošlou rovnou do Gulagu.
        • soudruhu stěhovat do KLDR? Já jsem tu doma. Pokud nehodláš respektovat pravidla demokracie a chceš většině diktovat tak tě svrhneme diktátore. *6*
          • Když druhým doporučuješ emigrace soudruhu tak se nediv.
            Jak na mě z Rudého lesa voláš tak ti z civilizace odpovídám. *1* *1*
            • doporučuješ tečko ty. Tak ti pouze kontruju. Jinak mně tvé stupidity jsou už dávno lhostejné. Já se jen bavím a vrtím nad nimi nevěřícně hlavou. Ale když máš plnou hubu demokracie, měl by sis ujasnit že zásadou demokracie je respektovat názor většiny ať se ti líbí nebo ne. Takže kdyby se 51 procent lidí ČR rozhodlo připojit k Rusku nebo třeba ke Grónsku, tak to prostě musíš respektovat. TO JE PŘECE DEMOKRACIE KTEROU SE TAK RÁD OHÁNÍŠ....
          • Tak nevím, ale to, co je tu pod jménem Tim, bude asi provokatér? Taková dávka blbosti přece není normální?
    • Zapomněl jsi na Steva, Johna, Jamese, Claye ... či pod jakým nickem z eng. kalendáře sem lezeš!!!
      • To je váš problém že z mnoha demokratických přispěvatelů děláte jednu osobu.
        Komunistická schizofrenie. Stejná jako když podle vás na Ukrajině žijí ne tisíce
        ale rovnou milardy Banderovců. *15* *15*
  • Milá Hanko Rojková, gratuluji, za tohle bude pochvala. Halina i soudruzi z Tiscali Media, a.s. budou na pondělním hodnocení dozajista nadšeni... Ta nakoupená dívenka na fotečce s JASNÝM POJMENOVÁNÍM PROBLÉMU V ANGLIČTINĚ - jak jinak, jsme přeci v Kyjevě, aren´t we? - prostě nádhera, úplná bomba, fakt...
    Prostě jsem dojat k slzám, a snad už ani nemusím číst dál, že ne.. *6*
  • Soudruzi vaše prskání na pravdě nic nezmění.

    Putin ukradl sousední území pod záminkou ochrany své menšiny. Stejně to dělal Hitler.
    Takže označení Adolf Putin si plně zasluhuje. *1* *1*
    • Češi taky čmajzli Moravu a BEZ REFERENDA no a vadí ti to? Zjevně ne....
      • No tak se odtrhněte, zkus referendum a uvidíš výsledek. Já bych za to Moravanům hlavu netrhal. Samostatnou vládu, rozpočet, hranice. Akorát, že by vám ze současnejch politiků zůstala akorát ta pakáž. Sobotka, další členové ČSSD, ODS, můžete si vzít i vožralýho zemáka, na Vysočinu je to blízko. A v Česku bude ráj na zemi.
  • Porošnácek dostal na budku, jako už několikrát. Jeho armáda se rozutekla a von potřebuje čas, aby zase dostal nějaký prachy a zbraně vod amíků a z evropy. A tak chce jednat. Ale už se mu to krátí. Jo, pálit do trolejbusů nebo na tržiště, to umí, fašistickej zmetek. Ale jak se vobjeví chlápek s kvérem, dobrovolníci tak nějak ......utíkaj ...
    • Popleto. U Mariupolu prohrál Rusák. Jeho 20 pokus o ovládnutí města ztroskotal.
      Rusák ostřeluje tamní čtvrtě kde představ si to žijí také civilisté - Ruský válečný
      zločin. Doufám že ho odsoudíš stejně jako ostřelování trolejbusů.
  • Pořád jenom čtu, že za všechno můžou separatisté spolu s Putinem a Porošenko, který asi chodí do nedělní školy, vůbec za nic.
  • Mír bude až Adolf Putin stáhne své vojenské dovolenkáře z Ukrajiny.
    pokud to neudělá přijdou dovolenkáři z USA/EU a poženou Rusa zpět do stepi. *1* *1*
    • Ty máš,ale divoké sny.Dej si čaj s medunkou ať se uklidníš.
    • Děláš jako by tam už SS nebyly, jó vlastně to jsou instruktoři stejně jako žoldáci Academi (Blackwater) nebo 200 německých výsadkářů!!!
    • ty jsi obyčejný válečný štváč
      • Jsi na špatné adrese. Já neposlal armádu krást Ukrajinské území.
        Stěžuj si u Adolfa Putina.
        • Pokud se nepletu, pan Putin se jmenuje Vladimir. Máš to nějaké popletené. Ale podle názorů vypadáš na duševního mrzáka!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit