Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký bude vývoj války po porážce Ruských vojsk u Mariupolu!

    Bude následovat křídelní útok na Doněck. Po jeho osvobození bude třeba
    zlikvidovat i zásobovací základnu tamních teroristů.

    Ta má sídlo v Kremlu. Ale na to stačí pár raket. Pane Porošenko dejte jim dovolenou.
    A podle Putinovské logiky přeci nemůžete za to že si ve volném čase letí do Ruska.
  • Dotazy čtenářů a čtenářek Tiscali!

    Putin si vzal Krym - Já vím a na oplátku dostane Kriminál. *1* *1*
    Co dělá KSČM pro pracující lid? - jeho jménem spokojeně tloustne v buržoazní PS. *1*
    Babiš bere miliony na EU dotacích - Lidu dal koblihu a ten mu ještě děkoval. *1*

    Putin nemá rád novináře - proto si otázky dopředu schvaluje aby ho nepříjemná nemohla rušit.
    Semelová miluje KLDR - až tam týden bude živořit tak jí to přejde.
  • rusko chce prostě znovu okupovat sousední státy. To se jim však nepodaří.
    Lid už se nadýchnul svobody a nehodlá se zase vrátit do Rudé zahrádky oplocené
    ostnatým drátem kde vládne bída a utrpení.

    Pokud bude Adolf Putin agresi stupnovat příjde válka a z Ruska zbyde jen totalitní
    jaderným spadem zamořený flek na mapě.
  • Já miluji soudružku Semelovou! *14* *14*

    Ta hrozná svoboda nás tu obtěžuje na každém kroku. Každý může veřejně odhalovat
    Ruské zločiny a cenzůra nezasáhne. To by se za naší vlády stát nemohlo.

    Pojdeme do KLDR! Kim natáhl kolem celé země Rudý ostnatý totalitní drát
    aby k nám ta zlá Paní Demokracie nemohla! Heč.
    • O jaká svobodě u nás mluvíš.O svobodě jejího veličenstva peněž, zlodějů a lhářů?
    • Dobydeme a ovládneme celý svět, i kdybychom ho měli zničit.
    • o svobodě slova bych raději moc neplácal Takovej výplach co se děje dnes by komouši mohli závidět. Jediný rozdíl je v tom, že komoušům nikdo nevěřil, ale dnešní Kcharljugend, ta snad věří úplně všemu.
    • Také na tu dobu ráda vzpomínám!

      Proč používat toaletní papír když máme Rudé Právo. Ten věstník Kremlu se stejně
      nedal číst. Nač nakoupit a jít domů když můžu mrznout a hodiny čekat na zdravém vzduchu
      před samoobsluhou.

      Nač si číst co chci a poslouchat hudbu jakou chci. Na to měla strana cenzora který
      beze mě rozhodl co je pro mě správné a co ne.

      Nač trávit čas na svobodném inernetu když mohu hledat Americké brouky - imperialisty-
      • no životopis tý soudružky z americký ambasády co rozdávala ty červený karty zmizel z linkedin dřív než bys řekl švec. Ale to asi cenzůra nebyla.
  • Rusko je říše zla!
    • Co to je za blábol ? Já bych tomu dementovi nechal vystavit červenou kartu na diskusi.
    • Porošenko je mafián, který vydělal své peníze prodejem drog, zbraní a prostitucí. Jako samozvaný "prezident" tzv. ukrajiny, svévolně a schválně porušil všechna příměří, která byla s povstalci uzavřena, když je předtím doslova vehnal do zoufalé války o holý život. Jeho cíl - vehnat Rusko za každou cenu do války, kterou rusové proti obrovské přesile nemají šanci vyhrát. Lidi, kteří tu vyjadřují téhle lidské zrůdě sympatie, nemůžou být při smyslech. Proč má Tiscali zapotřebí takhle lhát?
  • Putin je agresor a nebezpečnej psychopat. Nutné jej izolovat od ostatního normálního světa. *12* *12* *12*
    • A ty jsi volek jako obvykle; už tvé výblitky nikoho ani nepobaví!!
      • To jsem rád, že to komouše a vlastizrádce nebaví, to je pro mne rajská hudba. Když si představím, že by se to vlastizrádnejm komoušům líbilo ???
  • Rusák zase dostal na frak a poražen odtáhl od Mariupolu.

    Putin bude muset poslat další ozbrojené dovolenkáře a vodku na povzbuzení
    morálky. *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit