Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni ti vypatlaní komunisti už ani nevědí, jak se jmenují, čí jsou a kam patří. Kdyby jim to Gréba Filip občas nepřipoměl, tak by ani nevěděli, že jsou komunisti.
  • KIMCID
    ještě že to rusko nepotřebujem ropa,plyn,barevné kovy *1* *1* *1*
  • Jako hloupá ovce ? To asi víte sám nejlépe jaké to je .
  • Copak vám ukradli? Patřilo vám prkénko od záchoda v ČKD a klika od vrátnice ve Škodovce ?
  • Už zse kradete nicky ??? Jen si posluště.
  • No my jsme ho sestřelili, ale může za to Kyjev! (Ruská logika.)
  • Dokud nevychcípají všichni agresoři z USA a NATO, nebude na světě klidu a míru...
  • socko *15*
  • Jaké to je, narodit se jako hloupá ovce? To musí být opravdu bezstarostný život, co? Ale jen do doby, než přijde čas na porážku *3*
  • Já se mám dobře. Tak jak ty ne.
  • Já taky. Od rána do večera si zpívám a ještě mi za to platí.
  • Tak jak já určitě ne *5*
  • NO ono to je možná podle vás dobře ,že nám vnucujete válku a že jste nám tady všechno rozkradli národ ať si to probere sám a zařídí se ve volbách.
  • Je mi tě líto, chlapče.
  • Neexistoval? Dodnes ho máš v hlavě místo mozku, komunisto.
  • Komunizmus nemůže fungovat, protože žádnej neexistoval - voa zblblej propagandou.
  • Já se mám dobře.
  • Pro zajímavost, separáti se nepovažují za občany Ukrajiny a prohlašují, že jsou s Ukrajinou ve válce . Lojzo.
  • Ty zmrdi vlezou všude a strašně rychle se množej. Kam se naserou, tam všechno rozbombardujou, vyrabujou a povražděj. Tak si to pamatujte!
  • Ha ha ha ha . Čílte se ještě chvíli. Máte se teď špatně ? To je dobře, MOC dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší