Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sankce začínají působit. Rusové nemají peníze a cena ropy jako na potvoru klesá. Z čeho budou ti nájezdníci žít, kdy jediné co mohou světu nabídnout je ropa a plyn?
    • Jaderné elektrárny např. - podepsali právě novou stavbu s Orbánem Maďarsko, co se neplazí před EU a USSá.
      • Zato se plazí před SSsr.
        • SSSR už neexistuje, je to RUsko. , zaspal jsi dobu.
        • SS maji na rukave bataliony Azov a SSSR /zaspals dobu/ byl zrusen v r. 1991. *1* *1* *2*
  • ostapkotab
    to zk#rveny svinstvo klaus presvedcil i rusaky ? no my uz mame opasky utazeny dost.treba mu to ti blbové taky sežerou,tak cenzore ukaž jaky jsi frajer a blokni mne----pravda je nepříjemná a v tomto zk#rvystanu nepřípustná,že ???!!! *16*
    • Já si naopak musím opasek povolovat. Teď se mám tak jak se naše rodina nikdy za komunismu neměla. Chce to jenom pracovat, šetřit, nechlastat, nekouřit a neutrácet za blbosti. *3*
      • Žádnou rodinu nemáš, jsi jako kůl v plotě, proto tu také non stop plkáš i na Štědrý den.
      • ostapkotab
        umíš si dobře sr@t do h#by *3*
      • A rovnou si hodit mašli !!
        • ostapkotab
          lépe dvě
  • Je potřeba hnát ty banderovské ukrajince od nás, dokud je čas.
    • Lepší 10 banderovců než jeden Rus.
      • Fajn. Prihrej adresu, posleme ti je do baraku. *3* *4* *1* *1* *1* *2*
      • Tak se tam odstěhuj, mezi své, fašisty.
        • Pročpak ? Já jsem doma tady . Vy v Rusku ?
          • Ty tu nemůžeš být doma ,ty žiješ v americké řiti !!
          • Ty d e b i l n í č u r á k u, sám jsi napsal, že je pro tebe lepší deset banderovců jak jeden rus a ty banderovci co máš rád jsou v Kyjevě. jso
            • Ve Lvive a v Ivanofrankivsku.
  • aton.hk
    Rus si z vás všech dělá akorát tak prdel, vaším rádoby sankcím se směje.
    Jak se budete smát vy , až se do EU nacpe 40 milionů ukrajinců ?
    A těm kecům co tady píšou "oficiálně", to je akorát tak k zblití.
    Jen tomu černouškovi zatleskejte...až rozjebe další stát na této zeměkouli .
    • A komu ase směješ Ty, sovětskýchuji?
      • Tobe,rusky "bohatyre". *1* *1* *1* *2*
  • Ještě aby svoloč odtáhla z Prahy, Karlovy Vary stačí *12*
    • Nikoli. Hubit na zemi, ve vodě i ve vzduchu.
      • Ykusenosti od Stalingradu? Budou se ti hodit. Na Sibiri. *14* *1* *1*
      • Ukrajinské fašisty banderovce, určitě. !!!!!!!!!
        • ostapkotab
          fšechno !!!
    • TA svoloč v Praze jsou tvoji milí fašisté Ukrajinci voři v zakoně, mafiáni, zloději. Je jich tu 140 tisíc , Rusů je tu 5x méně.
      • Neblbni. Rozeznat chochla od Rusa je pro Milana pod jeho rozlisovaci schopnost. *4* *15* *15* *15*
      • Ale rusáci dělají 5 x vetší boordel!
        • U tebe ve stanu, "hoteliere"? *1* *1* *1*
        • NIkoliv a Ukrajinci rozkradli svůj stát k bankrotu nikoliv Rusové a Ukrajinci prodali jednu osminu své země komunistické Číně a peníze opět ukradli a Ukrajinci ukradli miliardy od MMF a EU na zaplacení plynu Rusku a kradou a kradou -


          EU i MMF čumí jak Ukrajinci krást um

          í a proto Jaceňuk bude lustrovat jeden milion úředníků, ale kradli všichni i voři v zakoně i Jaceňuk, tak je to úplně fuk. Na Ukrajině jsou velké oblasti právě na západě, kde není jeden Ukrajinec, co by měl čistý trestní rejstřík, samý zloděj - doloženo fakticky .

          Tak se tečko uklidni - z hotelu od červené lampičky. , kam chodí TUpolánek s Berlusconim. a ODSS. se kulturně vyžít
  • Jo jo.Rus na dovolené je katastrofa.Žere to rukama neumí se to postavit do fronty a pořád i na pláži to chce vítězit. Jsou ze skanzenu a patří jedině tam.Když to šlápne na špunt dělá to kravál celou noc.Prostě tohle patří do stepi nebo tajgy.Tady mezi lidmi není pro chátru místo.
    • S tímhle si tady vysloužíte nehynoucí nenávist. Zdejší dopisovatelé jezdily do SSSR vlakem družby, připíjeli si v Milovicích " na zdarovie" a nade vše miuijí Sovětský svaz a hlavně Putina, slunéčko jasné.
      • ...dopisovatele JEZDILY... ty ze jsi Cech? *1* *1* *1* *1*
      • Tečka-Herman-ukoun všechno jedna osoba Bc. Jaroslav K. a td. Už neví ,který nic by tam dal. sám si napíše, sám si odpoví , sám se pochválí a sám si namastí x-krát hodnocení. Vůůůůůůůůůůůl korunovaný.
      • Ty to nějak znáš, zřejmě kolaborant, co?
        • Na rozíl od vás ne.
          • Rusky jak koukám umíš, Milovice a vlaky taky znáš , na rozdíl ode mne a lidé na diskuzi ti to nežerou.
  • Putin by měl požádat o příspěvek Jelcinovu dceru . Ta si nakradla dost takže
    by nějaký ten milionek mohla do státní pokladny upustit.
    Ne nadarmo musel Putin po nástupu k moci podepsat dekret který Jelcinovu klanu
    zaručoval beztrestnost. Zajímavé by bylo kdyby Putin tuto záruku porušil.
    Pak by se ukázalo co na něj kmotrovská rodinka vlastně má.
    • Tady je jasně vidět jaká svi-ě byl ožrala Jelcin a celá jeho junta, co by rozkradli a položili totálně RUsko k bankrotu jako na té UK na rozdíl od KGB Putina. Stejná sebranka, jaká se dostala a prolhala do vlád u nás. Tady je jasně vidět, kdo je Putin a kdo byli ti před ním.
    • V Rassiji kradou ještě více než v Kyjevě, zloděj vedle zloděje!
      • No myslím, že Ukrajinci je zdaleka předčí, kradou plyn a neplatí a dluží za něj mnoho miliard.
        • že my to zaplatíme, i když i v Praze jsou místa kde plyn není *10* *10* *10*
          • ostapkotab
            v praze je plyn fšude & pokud ne rád dodám
            adolf
  • Máš na mysli ten váš vidlákov, na návsi, tak to jo. to určitě. To buď klidný, tam určitě nikdo nepřijede.
    • My vime, ze jedine mesto v CR je Praha. Dolkazuje to kvalita rozkradani love cca 100x vetsi nez ve zbytku republiky. Jakpak ta Bemova Blanka do r. 2020 bude?
      A nebude nakonec jeste o 20 mld drazsi? *4* *4*
      • Bém´-Rittig-Janouškova Blanka bude, akorát se neví kdy a za kolik, to se tutlá a je to velké tajemství, doráží to topnáckové v čele s Hudečkem, Kárl von Sajrajt z Bilderbergu tam dělá stavební dozor, protože má knížecí modrou ZDŠ a ta je nad všechny univerzity a Duka se za dostavbu každý den modlí a kvůli tomu přerušuje počítání miliard z církevního megatunelu. , ale nepřidá na Blanku ani kačku. to by církev svatá přišla na mizinu.
  • Před chvílí jsem četl, že letos vycestovalo na zhraniční dovolenou o cca 30 - 50% méně Rusů než loni. Vynikající zpráva . Konečně snad bude zase v letoviscích klid.
    • Tezko. Ty jako bejvalej dederon je lehce nahradis./ V tom delani b.rdelu/.
    • A naši obchodníci počítají ztráty zejména v terciární sféře hrozí se bankrotu. Západ si totiž utahuje opasky už dlouho, skoro nic tu nekupuje a neutrácí. Zachránit to může částečně jen Čína , komunistická Hermane tečko, a tak ji k nám lákají a plazí se před ní.
      • ostapkotab
        .......aaaaa nejvíc mne s€re ta kvarciální sfera *15*
      • Obchodník který obsluhuje Rusy je mi lhostejný . Ať si klidně pojde hlady , nic jiného nezaslouží.
        • I ty jeden fašistický "Demokrate.".
        • Přesně *1*
        • blbe
          • Máte jídelní lístek v ruštině?
            • Ano i v němčině, angličtině, italštině, španělštině. Jsme světoví. a svět to ví.
  • Tak jsem teď poslouchala vlezprdel nacionalistu Porošenka, kterého si pozval Obama a šla jsem raději na net co je nového, podotýkám se smíchem!!! Ten Porošenko je ještě větší blbec a hajzl,než jsem si myslela. Ten proslov mu snad psal sám Obama, nebo jeho kumpáni.Co mně rozesmálo, byl ustavičný aplaus a oligarcha Porošenko se musel cítit jako bůh!! Ovšen, co tomu řekne Putin a nejinteligentnější ministr ZV Lavrov , toť otázka. Proč to píšu. Přečetla jsem si tento článek a musela jsem se usmát znovu! Utahují si Rusové opasky nejvíce od r.2008 a my si je utahujeme 25 let, ovšem s tím rozdílem, že nemáme kam sáhnout, do žádných rezevv pánové a dámy. Vše ROZKRADENO !! Finíto !
    • ostapkotab
      Anno,má zlatovlasá panno,miljui Tě . *14*
    • Máš zaplaceny příspěvky do Svazu česko-ruského přátelství? Ty rudá kuundo?
      • To nemám, ale zato ty jim platíš asi k u n d o u, co?
    • TO ti redakce napsala , abys měl radost a takoví blbečkové jako jsi ty Hermane tečko, ovšem Rusové peníze mají, rezervy velké, EU má dluhy, rezervy žádné, tisknou už peníze jako USSá, ničim nepodložené od léta. Rusové sami šetří, protože než bude plynovod do Číny, tak to chvíli potrvá a pak finito pro EU. a o to USSá jde, s jejich astronomickým dluhem. Můžeme pak poděkovat blbce Merklové přímo ručně stručně, že nás do toho zbytečně zatáhla a nechala se přes odposlechy vydírat.
    • Utahujete ? Tož si utahujte, vaše věc . Co je ale ostatním do toho ?
      • Nekecej,ty banderovskej č u r á k u. *15*
        • Ha ha ha . Copak , taky utahujete ? Tak vesele utahujte .
          • Nejhorší je ho mít malého a ještě utahovat, co? Na tebe to docela pásne.
            • Já neutahuji a nestěžuji si. Z těch soustavných bědovatelů mám děsnou prču.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit