Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V uvedeném konfliktu, vyhraje ten,kdo ovládá produktovody.A to jsou Rusové.
  • dansky fašista je srandysta....je normalni že lidi nechtej banderovce a fašisty z nata....
  • Američtí četníci go home!
  • Nejvíc vypovídá o skutečné situaci,kam se přesunulo Ukrajinské zlato ! Stejně jako u nás,ani na Ukrajině se normálních občanů nikdo neptal ! Také jsem nikde nečetl,že by to nakládali do Ruského letadla.
  • Not je pomatenec Pišta.
    • A má malého pinďoura ten tečka. *3* *3* *15*
      • To mu nevadí je gay a dělá mámu.
  • Jestli má někdo hlavu a v ní mozek, tak jej obvykle používá k myšlení. Fanatici zřejmě takto nejsou vybaveni a proto snadno podléhají tomu, co jim někdo nakuká. Rusy jsem po roce 89 nazýval okupantami. To ale neznamená, že jako správný tupec budu neustále brebentit tu svoji odrhovačku ( To dělají židé a to já nejsem ) o rusácích, když někde rusové dělají co mají. Pžiznám, že s odporem jsem četl článek od jistého Zaorálka. V něm píše" ---Obsazení Krymu bylo vlastně bleskovou válkou doplněnou o bleskové referendum, které se odehrálo před hlavněmi pušek---". Sice nepíše před kterýžmi hlavněmi se odehrálo ( z kontextu článku vyplývá, že ruskými). Asi tomu člověkovi unikají souvislosti, To co se odehrálo na Krymu, byla reakce na to co se odehrálo v Kyjevě, kde banda nacionálních fanatiků podporovaná a uznávana pochybnými existencemi terorizovala svoje okolí včetně snah o teror na Krymu. Pak tedy tyto hlavně chránili lidi, kteří hledali únik před těmito teroristy. A co ti dokáží- toho je plný Internet. Zdá se, že se to nelíbí figurkám. které tahali za provázky v Kyjevě. Kvůli tomu, ale jako hlupák nebudu mrmlat tu jejich odrhovačku.
    • Výborně Koljo, dostaneš od plukovníka Sergeje pochvalu.
  • Mě zase situace na východní Ukrajině připomíná Kosovo, Irák, Lýbii, Syrii atd...
    • No v Kosovu nevím, ale v Iráku, v Lybii a Syrii měli a mají pracky Rusáci. V Syrii mají dokonce vojenskou základnu.
      • Ty jsi jednoduchý, USA má základny po celém světě, v Saudské Arábii u svého spojence a Saudy používají v Sýrii , dodávají jim zbraně i je platí a dokonce Soros.

        V Jugoslávii to bylo podle stejného scénáře, Jelcin byl věčně namol , byl rád , že trefil do Kremlu, natož, aby něco řídil v Jugoslávii. Nahoře použili Amíci fašisty Ustašovce , dole teroristickou organizaci UCK i s bojovníky Al-Kajdy, tak si přečti Dienstbiera staršího a další. USA i německá EU to podporovali a USA to přímo řídila, pak vyhnali většinu Srbů z Kosova a USA si tam postavila svoji voj. základnu NATO-USA , největší v jižní Evropě. Teroristé někdy vadí, když jdu proti USA, ale jindy je využívají Amíci pro své cíle a zájmy. Co chceš ještě víc, aby se ti v hlavě rozsvítilo.

        Majdan už byl před lety i v Číně na náměstí Nebeského klidu , také disidenti placeni USA a hořelo tam kde co, jako v Kyjevě. Byla by z toho občanská válka, Čína se nedala a dnes drží třetinu dluhů USA. A moc dobře ví, kdyby padlo Rusko, bude na řadě ona. Tak budou Rusko podporovat, i kdyby nechtěli, už jen z pudu sebezáchovy, což Evropa dnes ukázala, že ani to nemá. J-elita v Bruselu nemají ani pud sebezáchovy, ač zjistili, že je USA-Big Brother neustále odposlouchává a nebude to lepší. Je třeba se na USA vykašlat a na NATO také a do EU parlamentu poslat lidi, ne patolízali a rektální alpinisty a uplacené jako je Trilaterální dohodou Telička. Nenechme se oblbovat. .
  • ano, je to podobné, akorát tam nyní v neoznačených uniformách pobíhají Amerikou placení žoldáci a provokatéři, pro větší věrohodnost vybaveni ruskými zbraněmi. stejně jako bílí osadníci při kolonizaci ameriky běhali v přestrojení za indiány s luky a šípy a vypalovali farmy, aby se nedej bože nepodařilo sjednat mír s původními obyvateli. To trvá dodnes. Americká vláda se neštítí vraždit fiktivnímy atentáty a terorem vlastní obyvatelstvo, jen aby ospravedlnila své výboje ve světě. USA jsou na dně a bohužel to zase odnesou neviní lidé.
    • To je slabý Sergeji, přítlač na pilu, jinak tě řídící důstojník nepochválí.
  • Podobá se situaci na Krymu, protože lidé tam mají bídy už dost a chtějí svobodu!!
    • já nevim protesty začali protože chtěli do Eu? a najednou chtěji do ruska?asi by si to měli srovnat v hlavě co vlastně chtěji?
    • tečka má malého pindíka a to ho žere, jinak by tady ani nic nepsal, píše to ze zlosti nad sebou!! *15* *2* *1* *3*
  • Stále ještě zákonný prezident UA v exilu Janukovič dnes udělal konferenci a sdělil UA armádě, aby neposlouchala pučistickou vládu v Kyjevě a nestřílela do lidí.
    http://www.vesti.ru/only_video.html?vid=591625

    ....nebo http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/04/13/7022291/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit