Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Á blb už jede až se mu žhaví spirála aneb demokratickou diskuzi je nutné demokraticky vytapetovat ve jménu Fašingtnu... *15* *15* *15*
  • Co myslíte, byly by z toho teplýho wola Semjona Gayjínka aspoň dobrý hřejivý boty na zimu, nebo jen ekzém???
    • BTW! StBácký prase! Udělej dobrý skutek a dej se zplynovat *15* *15* *15* *15*
  • Turecko podezřelé z kšeftování s iss teď dostane 3 miliardy, jejich využití nikdo nezkontroluje, vyděrač, který chce jít do eu a přitom mu záleží hlavně na tom , aby do eu proudilo čím dál více ,,běženců,,, protože hloupá eu mu zase nacpe další peníze. Tady je vidět i nejednotnost eu a i nata v názoru na chování turecka. Přijetí do eu by byla zásadní chyba!!!
  • Zadejte si do vyhledávače "mohutné demonstrace v Polsku" je to rozhodně lepší než se tady věnovat blbostem teploprasáka Semjona Gayíneka. Super pojmenování, nádhera.Já vím, že tě to hodně s e r e ty smradlavá špindíro Simono.
    • chtělo by to nového jana III.sobieski
    • Ty mě urazit nemůžeš - StBácký špinavý prase břehu. *15* *15* *15* *15*
      • Chcípni ty špinavá svině, Simono.
  • a nejen ČR oddaluje, díky Bohu. Vstupem do eurosvazu jsme ztratili svoji autonomitu, nezávislost a svobodu. Čím dřív ven, tím líp a nikdy víc žádný svaz.
    • píšu to tu pořád dokola, okamžitě pryč z eu i nata .. děkuji za pozornost .. *5*
      • Jdi. Nikdo tě v demokratické EU násilím nedrží StBáku.

        Ano NATO vám Putinovcům hodně vadí. Dokud tu je tak můžete krást jenom
        malá území jako je Krym a ne okupovat celé státy jako za starých totalitních sovětských časů
        • StBáku, nikdo tě tady nedrží Tečko. Většina občanů ČR chce z EU vystoupit a to se také stane. Už si požádal o azyl v júúúesej? Tady tě totiž poženou vidlema tak si sbal zavčas kufry. Kolaborante *3*
          • Většina občanů ČR si přeje být součastí svobodné bohaté EU.
            Jen vám proruským kolaborantům se tu nelíbí.

            Tečka měl nick jako anonym a nyní používá nick Já.
            Takže s tím lhaním jdi do řitě
            • Za Stbácké komunistické zločince tu kopeš ty Putinovče jdi. Já ne.
        • ach jo.. *7*
  • Semjon Gayínek JE GAY! Tvrdí nová biografie tohoto místního teploprasete!!!
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/oped-news-turecko-by-melo-byt-vylouceno-z-nato/

    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dwn-dohoda-merkelove-s-erdoganem-bude-rozsudkem-evropy/

    *5*
  • Teploprasák Semjon Gayínek je primitiv, ale co, všichni to tady ví, takže jen pro připomenutí!!!
    • Ale copak BTW. Zase jsi šel náhodou kolem? *15* *15* *15* *15*
      Samozřejmě že ne. Ty tu totiž smrdíš pořád - ruskem plcený StBácký gaunere
      Podvodníku s hlasováním a zloději nicků.

      Hitler komunistické zrůdy jako jsi ty házel do plynu. A i když to byl zločinec
      tak v tomto případě dělal dobrý skutek
  • Cha cha. Sepiš závět a rozluč se s rodinou. Navěky.
    Pak mě to řekni do očí teploprasáku Semjone Gayíneku, ty prase a chcípneš pomalu a v bolestech.
  • Teploprasák Semjon Gayínek opět tapetuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit