Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přišla mi fotka na které je žena s jedním dítětem vedoucího za ruku, jedno na zádech a další v náručí a sama BOSA. Vedle ní jde 7 mladých silných a plně oblečených mladíků, včetně BOT na nohou a s rukama v kapsách. Tak takoví chtějí od nás pomoc! A sami nepomůžou ženě jdoucí s nimi. Všechny bych hnal zpět, to není žádné obohacení pro naši společnost. To jsou jen další vyžírkové a možní budoucí naši vrazi. Dobré ráno.
  • Souhlasím s "břehu", ano Rusko je nejmocnější stát světa, prostě supervelmoc!!!
  • Za chvíli bude v EU i Senegal, Eritrea a Homosexobůzo stát vedený imbecilním teplometem Semjonem Gayínkem, chichichi zase ho čur@´ka starýho vytočím!!!
  • zlejtroll
    To zas sra.koidní zhulenej blábol!!! *12* *11* *12* *11*
    • Nemrač se. budeš mít vrásky. *11* *11* *11* *15* *15* *15* *15* *15*
      Já jsem mladá a krásná. Na věčný čas a nikdy Jináč. *14* *14* *14* *14*
      • zlejtroll
        To je ale fóóór!!! Kdybys nebyla tak blbá, tak bych si i myslel, že si děláš rrrdel. *15* *15* *15*
        • Zlej troll pojedl vtipnou kaši s vodkou, Takže pane! Tady máte chyták.

          Jsem sexuální pracovnice. česká ! Takže jsem špatně placená oproti jiným
          sexuálním pracovnicím v USa nebo v Německu.

          Kontrolní otázka. Jsem podle Lenina kapitalistka nebo chudá vykořistovaná proletářka?
          Dostala jsem tě, *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • zlejtroll
            Podle Lenina jsi správná komunistka, protože v komunismu patří všechny ženy všem mužům. Takže jsi vzorem pro všechny komunistky, milá milko, cos mě "dostala". *15* *15*
            • zlejtroll
              Tak si to vygoogli, milko. Muhehe!!
            • Co jsi tam napsal? Přelož to z té ruštiny. *16* *16* *16*
              Prý Azbuka. Vždy jsem říkala že to jsou nečitelné nesrozumitelné klikyháky.

              Já jsem Pussy - divoká tygřice ale kdybych našla pořádného mužského krotitele
              tak bych se změnila na přítulnou poslušnou kočičku domácí. , mňauu.

              Sladké sny a neplakej. Za týden se Pussy vrátí ju
            • zlejtroll
              Ty nejseš gus, ale пытомец. To je přesně ono. *15* *15*
            • Všem? *15* *15* *15* Ti co nemají na zaplacení mají smůlu.
              Moje Pussy je vlhká a vzrušená ale vstup je povolen jen pánům co předem zaplatí *15*

              Nejsem milka ale Husa. To je po vašem Gusa. Vidíš jak jsem sečtělá *15* *15*

              Měj se tu pěkně a pozdravuj manželku. Ráda bych ji poznala ale ještě by chudinka
              chytla mindrák. Já jsem postelová královna víš. *14* *14*
  • Teploprase Semjon Gayínek je o5 tam, kde jsme ho chtěli mít, on ten blbec zase sedí v tapetářský dílně a maká, maká...
  • Jo to určitě, to leda v té tvé novinářské duté palici.
  • http://inner-light.ning.com/forum/topics/hrozi-nam-valka-kvuli-agresivni-politice-usa-a-eu

    ??? že by-nebo ne?

    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7022-americky-awacs-navadel-turecke-stihacky-na-su-24-rika-expert
  • Ať žije Putin.
  • Simona alias Semjon Gayínek je StBácký prase, mají to v rodině.
    • StBácká tedy Putinovsko Zemanovská komunistická prasata tu podporuješ ty
      Ivane - zloději nicků. Já ne.

      Na Tiscali je pouze holka Simona které jsi zkonil jméno na Semjon.
      Takže žádný Semjon alias neexistuje. Pouze ve tvé choré rudé hlavě podvodníku
      s hlasováním
  • dobrá žumpa turecko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit