Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude nějaký vtip ne? Jakože chtít aby se vrátili komunisti k moci už je samo o sobe diagnóza... Ale ještě psat aby vám odpustili? To už je pomatrni mysli spojené s amnezii.... Nebo prostě jenom demence...... Komunisti a odpouštět :D já se válím smíchy... Odpouštět:D ... Chlapci vy si to odpracujete v dolech nebo v první linii při dobyvani imperialistickeho západu.... Doufám že umíte nemecky, bo bez munice v puskach se budete muset s nepřítelem nějak domluvit :D

    Odpustit.... Komunisti :D .... Ty jo, fakt jste mi udelal den veselejší :D

    Prej odpustit :D ... Strana a odpustit :D To je jako pokus o komunismus s lidskou tváří ? :D ... A co takovýho máte ze se to nedá znarodnit, zabavit .. ze by vam strana jakože měla odpustit páně soudruhu ? :D tak s takovou by to komunismus daleko nedotahl... Odpouštět :D
  • těší nás
  • Vladimír Vladimírovič Zeman. Ble.
  • *1*
  • zagájínkuj zlej trolle *15*
  • Jenom tobě Simone, jdou hoovna z huby, samé hoovna a to už opravdu dlouhou dobu..hi..hi..hi
  • Nevím jak u was w Ostrawě, ale všude jinde jde hovnoo z prdeléé. *15* *15* *15*
  • To máš recht, Simone.
  • Tady na Tichcali se toho člověk moc nedozví, ale tady alespoň zadel. *1* *1* *1*
  • Liliputin se schová v myším oleji, nemá to daleko.
  • Americký hovnoo, jdi do prdeléé.
  • Bezmezně Tupý Wůl Simon Smraďoch, bukvice serveru Tiscali..hi..hi..hi
  • Ty kretééne modrej, chcípni vymrdanče zasranej.
  • Já myslel, že ho skolil syfilis.
  • Táhli za jeden provaz a radovali se, že nemají jeho druhý konec kolem krku.
  • U hrobu zrzavého pumprdlika Veškrny..há..há
  • Je tady opět ten hnusnej prašivec z redakce Tiscali, co si nechá říkat Simona. Tenhle teplej kretéén je kořením mého pobytu, zde na serveru Tiscali..hi..hi..hi
  • zlej trolle, začni gayínkovat *15* *15*
  • Ruské ho lejno vno se opět ozvalo...
  • Ty ruskosovětský zmr- de, ty už zde nepiš, tečkogyyinku z Plzně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit