Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlas,prašivý dědci a babky by se měli rovnou střílet *1*
  • platit sockám nebo dědkům a bábám nějakou dražší léčbu je zbytečné, stejně už to nikdy do systému nevrátí.
  • A bude hůř.
  • *3*
  • BTW zase Lokuje? *1* *1*
  • http://aeronet.cz/news/prosba-o-pomoc-v-nelehkych-casech/

    prosba, podpořte jedinou nezávislou TV
  • je to on, multinick Semjon Tečka *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ty s na to kápl, je to Semjon Gájínek, opět se tu tradičně pod různými nicky ztrapňuje *1* *1* *1*
  • sklapni Semjone, copak internetové noviny ti nemakaj ? *15* *15* *15*
  • JJ... stačí když budou v Praze... ostatní ať si trhnou nohou :D
  • to už by byla lepší umírněnější forma hitlerismu, tam tam platila určitá jasná pravidla a kdo držel h.bu a krok mohl přežít. Ve stalinismu ale platí libovůle a zvůle, jak je vidět v putinismu.

    Nacisti mučili, aby se dověděli pravdu.
    Komunisti mučí, aby se dotyčný přiznal.
  • Nejsi ty náhodou ten teplej kretéén z redakce Tiscali, co si nechá říkat Simona..hi..hi..hi
  • V jakém smyslu?
    tím že druzí pobijou první a převezmou moc silou mi nezní jako cesta k lépe fungujícímu státu :D
    Ano dojde k přerozdělení majetku a moci mezi ty druhé, kteří se moci chopili silou zbraně, a velmi pravděpodobně si jí i silou udrží... z hlediska občana mi to nezní jako prostředí pro vznik efektivně fungujího státu :D .... ono představa, že tlupa ozbrojenců co povraždí jinou tlupu bude mít ponětí o tom co je efektivní hospodaření se mi nějak jeví dosti niavní :)

    Ale proč zrovna Vy myslíte že je to řešení? .. napadá mě jediná možnost :)
  • Tak a teď by mělo následovat zamyšlení koho to štve, jestli vůbec někoho kdo s tím může něco udělat.
  • jediné řešení by byla umírněnější forma stalinismu, amrdólský systém se jaksi neosvědčil *11*
  • Se Zemanem na věčné časy a nikdy jinak *14*
  • Ruští kolaboranti se dostali po válce k moci a rudé bestie nás zotročovaly a drancovaly a devastovaly naši zem. A když se jim ten jejich komunismu pos.al, tak ty rudé bestie převlékly kabáty a pokračují v zotročování a drancování.
  • *1* *2* *15* *1* *2* *15* *1* *2* *15*
  • Čest!
  • Všechno jste sv..ě, co od války budovali po generace naši rodiče zničili!!! Školství, zemědělství, vodohospodářství ... a teď budete kšeftovat s lidským zdravím!! Je my blujno!
    Doufám, že se vy "co by" miliardáři budete smažit v pekle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit